Συρία Συρια

Νομιζετε οτι στην Συρια νοιωσατε ασφαλεις περισσοτερο απο αλλες αραβικες χωρες?


  • Total voters
    13

penelope

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Ελλαδα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Filandia
χαιρετω ολους τους φιλους .συμβαινει να βρισκομαι,να ζω στην Συρια που σημαινει οτι μπορω να βοηθησω με πληροφοριες οποιους θελουν να την επισκεφτουν `η ακομα και να οργανωσω ενα ταξιδι μεσα στην Συρια για ατομα που δεν προτιμουν τα ταξιδια με οργανωμενα πρακτορεια .
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ονειρεμένο Ταξίδι
Παντού..αρκεί να φεύγω
Γειά σου συνονόματη....... Μόλις είδα το όνομα και το μέρος για μιά στιγμή μπερδεύτηκα ....πότε λέω ανέβασα τόπικ για τη Συρία και δεν το θυμάμαι...βλέπεις εκτός από το ίδιο όνομα έχω ζήσει κι εγώ Λίβανο - Συρία για πέντε χρόνια....
 

axinos

Member
Μηνύματα
712
Likes
220
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγραδι ισως...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Πηνελοπες δεν το πιστευω! Ετοιμαζομαστε για ταξιδι Συρια-Ιορδανια! Βεβαια λεμε να ερθουμε με πρακτορειο, γιατι δεν εχουμε χρονο και διαθεση να ψαχτουμε, οποτε η βοηθεια σας θα ειναι χρησιμη! Ευχαριστουμε εκ των προτερων! :clap:
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ονειρεμένο Ταξίδι
Wuthering Heights
αχχχχ η Συρια ειλικρινα με εξεπληξε σαν ιστορικος τοπος,σαν χωρα αλλα με εξεπληξαν και οι ανθρωποι!!! Πηγα το πασχα του 2007 και περασα υπεροχα!!! το μεγαλο σαββατο δε, στην ορθοδοξη εκκλησια του Αγιου Γεωργιου(αν δεν κανω λαθος) στην Δαμασκο εκανα την ωραιοτερη ανασταση της ζωης μου χωρις υπερβολη!!!
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ολος ο κόσμος
Καλωσηρθες!!! Σιγουρα θα βοηθησεις! Σκφτομαι κι εγω ταξιδι Ιορδανια-Συρια χωρις πρακτορειο,οποτε οποια πληροφορια,πολυτιμη!!!
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.423
Likes
7.782
Καλωσόρισες Πηνελόπη! Γράψε μας για τη ζωή στη Συρία! Είναι ένας προορισμός που ενδιαφέρει πολλούς από μας εδώ! :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ονειρεμένο Ταξίδι
Bανουατου/Tαιλανδη
H Συρια ειναι ασφαλεστατη χωρα για τον ταξιδιωτη.
Δεν ενοιωσα πουθενα τον παραμικρο κινδυνο,ισα-ισα οταν λεγαμε οτι ημαστε απο
Γιουναν,οι ανθρωποι γινονταν θυσια,για να μας εξυπηρετησουν.


Ενα μεγαλο ευχαριστω στους καλοκαρδους Συριους απο μενα,και αν σας αρεσουν οι αραβικες χωρες συνιστω ανεπιφυλακτα τη Συρια για ταξιδιωτικο προορισμο.

Τα αξιοθεατα της ειναι πανεμορφα,και η ιστορια τους χανεται στα βαθη των αιωνων.!!
Σπευσατε.!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.767
Likes
18.143
H Συρια ειναι ασφαλεστατη χωρα για τον ταξιδιωτη.
Δεν ενοιωσα πουθενα τον παραμικρο κινδυνο,ισα-ισα οταν λεγαμε οτι ημαστε απο
Γιουναν,οι ανθρωποι γινονταν θυσια,για να μας εξυπηρετησουν.


Ενα μεγαλο ευχαριστω στους καλοκαρδους Συριους απο μενα,και αν σας αρεσουν οι αραβικες χωρες συνιστω ανεπιφυλακτα τη Συρια για ταξιδιωτικο προορισμο.

Τα αξιοθεατα της ειναι πανεμορφα,και η ιστορια τους χανεται στα βαθη των αιωνων.!!
Σπευσατε.!!!
Πες μας καμιά πληροφορία βρε....πώς το οργάνωσες, πόσο στοίχισε, τι είδες κτλ κτλ....
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γουατεμάλα
Και εγώ το Πάσχα του 2007 Συρία ήμουν.
πήγαμε ατομικό ταξίδι και μάλιστα είχαμε μαζί και την κόρη μου 8 ετών τότε,
δεν νιώσαμε ότι κινδυνεύουμε ,ακόμα και τις μικρές ώρες στα σοκάκια της Δαμασκού.
Φοβεροί άνθρωποι,και το λέω γιατί μας δόθηκε η ευκαιρία να κάνουμε παρέα με ντόπιους.Τη συστήνω ανεπιφύλακτα.
 

stergos2604

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλησπερα παιδια..συριοι και ιορδανοι και λιβανεζοι..λοιπον,το νοεμβριο ταξιδευω για ιορδανια!θα μεινουμε εκει 7 ημερες...ειναι καλη επιλογη οδικως να παρουμε μια γευση κι απο συρια επι τη ευκαιρια???
ειναι ασφαλες???
περιεμνω την απαντηση σας!
ευχαριστω πολυ!
 

sfakhania

Member
Μηνύματα
142
Likes
40
Ονειρεμένο Ταξίδι
ινδια , ρωσσια
ημουν στην ιορδανια ολο τον ιουλιο για δουλεια και επ ευκαιριας πηγα και συρια και λιβανο , εντελως μονος και περασα εξαιρετικα .συνηστω ανεπιφυλακτα ολες τις χωρες και δεν υπαρχει κανενα προβλημα απο θεμα ασφαλειας . οποιος θελει περισσοτερες πληροφοριες ας επικοινωνησει ....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.671
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom