Σχετικά με τη γρίπη των χοίρων (Όλες οι πληροφορίες εδώ)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

hary53

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
Γεια σας παιδια ! ειμαι καινουργια εδω αλλα βλεπω οτι εχανα τοσο καιρο που δεν σας ειχα ανακαλυψει. Ετοιμαζομαι λοιπον κι εγω να κανω ενα ταξιδι στο Λονδινο που λατρευω και που το περιμενα εδω και πολυ καιρο. Εχω κλεισει αεροπορικα, ξενοδοχεια, μετακινηση απο και προς αεροδρομιο , μανταμ τισο κ.λ.π. απο Μαρτιο . Και τωρα τι κανουμε?
Πιστευω παντως οτι στην Ελλαδα τα πραγματα τα φουσκωνουν τα μιντια. Αλλα αν σου κατσει?
Εχω ενα μωρακι πεντε μηνων. Ειναι ανευθυνοτητα να παω ταξιδι και γυριζοντας να υπαρχει περιπτωση να το κολλησω?
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
πηγαινε κοπελα μου στο λονδινο και περνα καλα!

αν καθόμαστε στη ζωη μας συνέχεια να σκεφτουμε το "κι αν μου κατσει" πρεπει να ειμαστε συνεχεια σε μια γυαλα!

και στην ελλαδα εκτεθειμενοι ειμαστε.. ειδατε κανεναν να ανησυχει? γιατι σας πιανει μονο οταν ειναι να πατε ταξιδι?:roll:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Άσε που, αν είναι να την πάθεις τη γρίπη, από το να κολλήσεις τη μίζερη ελληνική, καλύτερα να κολλήσεις την αεράτη λονδρέζικη!!! :rolleyes:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Άσε που, αν είναι να την πάθεις τη γρίπη, από το να κολλήσεις τη μίζερη ελληνική, καλύτερα να κολλήσεις την αεράτη λονδρέζικη!!! :rolleyes:

Εγώ δεν θα έλεγα όχι και σε φινετσάτη Ιταλική!!!:bleh:
 

Dorotija

Member
Μηνύματα
1.297
Likes
701
Επόμενο Ταξίδι
Να είναι η Κρακοβία?
Ταξίδι-Όνειρο
Yemen
Εσύ δεν θα έλεγες όχι ούτε σε μια μποέμ πορτογαλέζικη! :bleh:
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Όλα κι όλα κοπελιά...Για την Πορτογαλέζικη όχι μόνο γρίπη αλλα και δάκο να κολλήσω...:cool:
 

hary53

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
παιδια αν δεν ειχα το μωρο δεν θα το σκεφτομουνα καθολου.
Οπως ειπε και ενας αλλος φιλος μεσα σε τοσα εκατομμυρια εχεις πολυ λιγες πιθανοτητες να κολλησεις. Κι αν κολλησεις κολλησες. Ετσι κι αλλιως ειναι σε ηπια μορφη. Δεν ειναι τοσο τρομερα τα πραγματα οπως τα παρουσιαζουν τα καναλια. Απλα ανησυχω για το μωρακι που ειναι πολυ μικρουλι ακομα και δεν θα μπορει να παρει φαρμακα.
Τελος παντων εγω εχω αποφασισει να παω και οταν γυρισω να στειλω το μωρο μια βδομαδα (σε μια εβδομαδα εκδηλωνεται η γριπη) στην γιαγια για να ειμαι σιγουρη.
 

Marizaki

Member
Μηνύματα
154
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
UK again..
Ταξίδι-Όνειρο
Ιταλια ;!
Στην Ελλαδα μονο εχουμε 290 κρουσματα...δε νομιζω οτι κυνδινευουμε περισσοτερο σε ενα ταξιδι απ'ότι στην Ελλαδα!!!
Keep travelling:clap::clap:
 

hary53

Member
Μηνύματα
21
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο
στην Αγγλια εχουν περασει τις 10.000 περιπτωσεις ενω τις τελευταιες μερες εχουν και θανατους σε εντελως υγιη ατομα. Εδω και λιγες μερες ομως δεν καταγραφουν πια περισταστικα αφου μιλαμε πλεον για χιλιαδες καθημερινα. Σιγουρα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να κολλησεις εκει απο οτι εδω. Αλλωστε αν κοιταξεις τις περιπτωσεις που εχουν καταγραφει στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο εχει ερθει απο Αγγλια. Εγω θα πηγαινα σε ενα μηνα περιπου αλλα τωρα με βλεπω να το αναβαλω. :(
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
στην Αγγλια εχουν περασει τις 10.000 περιπτωσεις ενω τις τελευταιες μερες εχουν και θανατους σε εντελως υγιη ατομα. Εδω και λιγες μερες ομως δεν καταγραφουν πια περισταστικα αφου μιλαμε πλεον για χιλιαδες καθημερινα. Σιγουρα εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να κολλησεις εκει απο οτι εδω. Αλλωστε αν κοιταξεις τις περιπτωσεις που εχουν καταγραφει στην Ελλαδα το μεγαλυτερο ποσοστο εχει ερθει απο Αγγλια. Εγω θα πηγαινα σε ενα μηνα περιπου αλλα τωρα με βλεπω να το αναβαλω. :(
Γειά σας και από μένα παιδιά.Πριν 3 εβδομάδες πήγα στην Ν. Υόρκη και είχα μεγάλο πόλεμο από φίλους και συγγενείς λόγω της γρίππης.Καποιες φορες κυκλοφορουσα με μασκα ,επλενα χερια ..το ειχα αγχος γενικοτερα τι μπορει να φερω στους δικους μου .Στην Αμερικη κανεις δεν ασχολιοταν με αυτο το θεμα,μονο εμας εδω μας εχουν τρομοκρατησει τα media νομιζω.Ευτυχως γυρισα μια χαρα και εξορμω για Κρητη σε 2 μερες.Μην κολλατε πουθενα...με λιγη προσοχη και τηρηση καποιων κανονων υγιεινης θα ειστε μια χαρα.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.120
Μέλη
38.912
Νεότερο μέλος
Aza

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom