Σύντροφοι εν ταξίδοις καλώς σας βρίσκω

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ταξίδι-Όνειρο
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Εξαιρετικό το site σας.
Μια παρατήρηση όμως: Αλλάξτε εκείνο το εν ταξίδοις, βγάζει μάτι.
Μη ξεχνάτε ότι έχετε να κάνετε με το γραπτό λόγο.
Το σωστό είναι εν ταξιδίοις (δευτερόκλιτο ουδέτερο).
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Σύντροφοι εν ταξιδίοις καλώς σας βρίσκω

Maria, απ' ότι βλέπω κι εσύ στραβάδι είσαι όπως ελόγου μου, οπότε αμοιβαία και τα καλωσορίσματα μεταξύ νεοσύλλεκτων :clap:!
Όσο για το σάιτ, σ' ευχαριστούμε για την επίσκεψη και να μας ξανάρθεις. Για την ώρα 'εχουμε αναρτήσει καμιά εικοσιπενταριά άρθρα και δυο χιλιάδες φωτογραφίες από χώρες που έχουμε επισκεφτεί και πρόθεσή μας είναι να συνεχίσουμε ν' ανεβάζουμε κάθε βδομάδα μέχρι τελικής πτώσεως (μόνο το αρχείο περιλαμβάνει πάνω από 150 άρθρα).

Traveladdict, σ΄ευχαριστώ, όντως βγάζει μάτι το "ταξίδοις", αλλά ψιλοστραβή γαρ... Ελπίζω ξαναγράφοντας τον τίτλο να το διόρθωσα.
Υ.Γ. Καλά, είδα τον χάρτη σου και μάλλον θα κάνω μέρες να συνέλθω. Πως το'χεις καταφέρει όλο αυτό??
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.607
Likes
9.864
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
δεν με βλεπω να δουλευω σημερα .. αρχισα την περιπλανηση και σημερα στο φορουμ και κατα τυχη επεσα στο site σου και απο εκεινη την στιγμη εχω παψει να ασχολουμαι με οτιδηποτε αλλο .. Εχω χαζεψει με τις φωτογραφιες και τις περιγραφες σας απο Λατινικη Αμερικη . Για να μην το γραψω σε καποιο τοπικ που γραφετε και με κατηγορησουν για οφ τοπικ ειπα να στειλω τις ευχαριστιες μου και τον θαυμασμο μου στο welcome τοπικ σας .. Παντα να κανετε τετοια ομορφα ταξιδια και να μας ταξιδευετε με τις εικονες και τις περιγραφες σας
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Bienvenido στο "Πάμε γι Άλλα" Orestcrete! Χαρά μας να'ρχεσαι ν' αράζεις, όποτε και για όσο θέλεις, γι αυτό εξάλλου το φτιάξαμε. Και σ' ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια αλλά περιμένουμε επίσης κρίσεις, επικρίσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις κι ότι άλλο σκεφτείς για την βελτίωση του, αισθητική και λειτουργική.
Καλά ταξίδια!
 
Last edited by a moderator:

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Περιπλανήθηκα μαζί σας στο Μέχικο σίτι με πολλή χαρά :) Ελπίζω να συνεχίσετε το οδοιπορικό σας στο Μεξικό όπως μας υπόσχεστε!
Εξαιρετικές φωτογραφίες από Γουατεμάλα , απολαυστικά τα κείμενα. Ευχαριστώ για το νοερό ταξίδι στα αγαπημένα μου μέρη :D
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Περιπλανήθηκα μαζί σας στο Μέχικο σίτι με πολλή χαρά :) Ελπίζω να συνεχίσετε το οδοιπορικό σας στο Μεξικό όπως μας υπόσχεστε!
Εξαιρετικές φωτογραφίες από Γουατεμάλα , απολαυστικά τα κείμενα. Ευχαριστώ για το νοερό ταξίδι στα αγαπημένα μου μέρη :D
Και Μεξικό θα συνεχίσουμε ν' ανεβάζουμε, και Γουατεμάλα και, και... Το πρόβλημα είναι ότι πριν περάσουμε στα sequel, λέμε πρώτα να κλείσουμε έναν αρχικό κύκλο ανεβάζοντας από ένα τουλάχιστον αφήγημα για κάθε χώρα για την οποία διαθέτουμε ανάλογο υλικό (καμιά 50αριά). Πριν δηλαδή συνεχίσουμε π.χ. με Μεχικό 2 (Οαχάκα), προηγείται να ανεβάσουμε άρθρο π.χ. για Χιλή, Βολιβία, Σρι Λάνκα, Γροιλανδία κλπ για τις οποίες δεν έχουμε ακόμα δημοσιεύσει τίποτε.

Go2dbeach ελπίζω στο μεταξύ να μην μας βαρεθείς και να συνεχίσεις παρ'ολα αυτά να μας τιμάς με τις επισκέψεις σου.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ποτέ δε βαριέμαι να διαβάζω ταξιδιωτικές ιστορίες :) και ακόμα καλύτερα αν πρόκειται για καινούρια μέρη!
Καλή συνέχεια στο έργο σας λοιπόν.
 

deka

Member
Μηνύματα
471
Likes
347
Επόμενο Ταξίδι
Mama Africa
Ταξίδι-Όνειρο
Περού/Γουατεμάλα/Ν.Πάσχα
Εντελώς τυχαία ανακάλυψα αυτό το τόπικ και χαίρομαι ιδιαίτερα που σε βρίσκω εδώ Isabelle! Νιώθω σα να ξαναβρίσκω μια παλιά φίλη!
 

isabelle

Member
Μηνύματα
902
Likes
4.165
Deka, σ' ευχαριστώ. Κι εγώ σχεδόν φρέσκια είμαι εδώ μέσα, όπως κι εσύ. Ευκαιρία λοιπόν για γνωριμία, αμοιβαία πληροφόρηση και άμεση ταξιδιωτική κουβεντούλα.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.000
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom