Σύρος Σύρος

Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Επειδή έγραψες κυρίως για τις παραλίες, είναι ρηχές ? Και κρύο ή ζεστό σχετικά το νερό ? Έχει πολύ ανέμους η Σύρο σαν κυκλαδονήσι που είναι?
Οι παραλιες οι περισσοτερες ειναι ρηχες ναι,τα νερα δεν ειναι κρυα τουλαχιστον αυτο ειδα εγω,το νησι εχει αερηδες οπως και ολα τα γειτονικα κυκλαδονησια,αλλα επειδη ειναι καιρος δεν μπορει να το πω με σιγουρια,πχ την πρωτη μερα που πηγα γινοταν χαμος μου πηρε μεχρι και τα γυαλια και ολες τις αλλες μερες η θαλασσα ηταν λαδι.ρωτα ντοπιους η το καταλυμμα πως φυσαει εκεινη τη μερα και ποιες παραλιες να πας η οχι.Οι παραλιες σχεδον ολες ειναι μικρες σε μεγεθος τυπου γυαλος και κολπακια,τεραστιες με εκτασεις δεν θα βρεις με εξαιρεση τον Γαλησσα ισως και τις Αγκαθοπες
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.416
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Επειδή έγραψες κυρίως για τις παραλίες, είναι ρηχές ? Και κρύο ή ζεστό σχετικά το νερό ? Έχει πολύ ανέμους η Σύρο σαν κυκλαδονήσι που είναι?
Καλησπέρα. Οχι. Στην Σύρο δεν φυσάει όπως στα άλλα νησιά π.χ Μύκονος, Τήνος κ.α.

Εμείς φαντάσου σπίτι, παρακαλάμε να φυσάει για να κάνει ρεύμα όταν έχουμε ανοιχτά τα παράθυρα αλλά μπααα..
 

Jimmy4

Member
Μηνύματα
66
Likes
5
Καλημέρες! Για φέτος λέμε Σύρο! 2 παιδάκια 9 και 4. Πού να μείνουμε;
 

GiannisP.

Member
Μηνύματα
103
Likes
177
Επόμενο Ταξίδι
Αλόννησος Aug 2020
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Δες ενοικιαζόμενα Παλαιολόγος στη Ποσειδωνία. Εμείς, με δύο κορίτσια, υπέρ ευχαριστημένοι.
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Καλημέρες! Για φέτος λέμε Σύρο! 2 παιδάκια 9 και 4. Πού να μείνουμε;
Η καλυτερη επιλογη παντα θα ειναι στην Ερμουπολη ,αν θελετε να εχετε ολες τις επιλογες διπλα σας εστιατορια ,βραδινες βολτες κλπ κλπ ακομα και με ποδια,καθως και οτι αναγκες χρειαστειτε εφοσον εχετε και παιδια.Παρολα αυτα Ερμουπολη συνεπαγεται και με περισσοτερη φασαρια και κινηση και πολλες και αφορητη,οποτε αν θελετε ηρεμια και θαλασσα διπλα σας κοιταξτε στις περιοχες Κινι και Γαλησσα ,οπου εχει και επιλογες για ταβερνακια,ζωη ,μινι μαρκετ και κλπ ,ειναι πιο οικογενειακα
 

Jimmy4

Member
Μηνύματα
66
Likes
5
Θενκς. Απ οτι βλεπω παντου φετος χτυπανε στις τιμες. Βεβαια Συρο μου ειπαν λιγο καλυτερα. Προτιμοτερο air bnb ε? δεν εχω κουραγια να αρχισω να κοιταω ενοικιαζομενα...
Γαλησσα αρχισα να κοιταω αρχικα
 
Μηνύματα
415
Likes
1.365
Ταξίδι-Όνειρο
ΛΑΣ ΒΕΓΚΑΣ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
Θενκς. Απ οτι βλεπω παντου φετος χτυπανε στις τιμες. Βεβαια Συρο μου ειπαν λιγο καλυτερα. Προτιμοτερο air bnb ε? δεν εχω κουραγια να αρχισω να κοιταω ενοικιαζομενα...
Συρο θα βρεις δεν θα δυσκολευτεις πολυ,ακομα και περυσι που ηταν παλι ολα στο Θεο η Συρος ειχε λογικες τιμες παντα σε σχεση με αντιστοιχα Κυκλαδονησια
και εχει αρκετα καταλυμμα ,ειδικα για Βαρη ,Γαλησσα και οτιδηποτε εκτος Ερμουπολης θα βρεις κατι στανταρ
 
Μηνύματα
28
Likes
30
Καλημέρα σας,
Είχαμε πάει διακοπές πέρσι στο νησί της Σύρου με 2 παιδάκια επίσης.
Μείναμε Ερμούπολη κοντά στο καζίνο.
Δεν είχαμε θέματα φασαρίας και το θετικό ήταν ότι δεν ανεβαίναμε σκαλιά / ανηφόρες.
Απ' εκεί μπορείς να γυρίσεις σε όλο το νησί με όχημα και είσαι πολύ κοντά σε όλα τα μαγαζιά της Ερμούπολης.
 

D a S anualmente

New Member
Μηνύματα
4
Likes
16
Καλημέρες! Για φέτος λέμε Σύρο! 2 παιδάκια 9 και 4. Πού να μείνουμε;
Καλημέρα! Εύχομαι να το καταφέρετε φέτος για Σύρο! και να καμαρώνετε τα 2 παιδιά σας. Δεν ξέρω αν το είδατε, θα σας πρότεινα το Syros Holidays στον όρμο Βάρης που είναι φιλικό οικογενειακό ξενοδοχείο για παιδάκια.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.267
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom