ΤΑΞΙΔΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΤΑΞΙΔΙΑ

MELINA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΥΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ .ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΥΛΟΣ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΤΕ ΜΠΟΡΩ ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ...ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΙΣΤΟΡΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΜΕ ΜΑΓΕΥΗ ΙΔΕΑ ΕΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΡΙΑ Η ΤΟ ΙΡΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΕΑΝ Η ΕΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ .
 

MELINA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΥΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΑΣ ΑΓΑΠΩ ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ .ΕΙΜΑΙ ΥΠΑΛΛΥΛΟΣ ΟΠΟΤΕ ΟΠΩΤΕ ΜΠΟΡΩ ,ΘΕΛΩ ΝΑ ΦΕΥΓΩ ...ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ ΔΙΑΒΑΖΩ ΙΣΤΟΡΕΙΕΣ ΤΩΝ ΑΛΛΩΝ. ΜΕ ΜΑΓΕΥΗ ΙΔΕΑ ΕΝΟΣ ΤΑΞΙΔΙΟΥ ΣΤΗΝ ΣΥΡΙΑ Η ΤΟ ΙΡΑΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΟΜΩΣ ΕΑΝ Η ΕΠΟΧΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ .
ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΜΑΡΟΚΟ ,ΑΙΓΥΠΤΟ, ΤΥΝΗΣΙΑ ,ΝΤΟΥΜΠΑΪ, Β.ΕΥΡΩΠΗ. ΠΕΡΑΣΑ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΛΑ ΩΡΑΙΕΣ ΑΝΑΜΝΥΣΕΙΣ .Η ΣΕΛΙΔΑ ΣΑΣ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Γεια σου Μελινα απο μελι! Καλα ταξιδια να εχεις!
Η ανοιξη ( απο το Μαρτη και επειτα δηλαδη) ειναι υπεροχη εποχη για τους προορισμους που αναφερεις. Τωρα το χειμωνα αν κινηθεις στα βορεια του Ιραν ειναι πιθανο να συναντησεις χιονια, στα νοτια δε θα εχεις προβλημα. To site εχει πολλες χρησιμες πληροφοριες για Περσια. Η Συρια ειναι λιγο πολυ οπως η νοτια Ελλαδα. Συνηθως εχει καλο καιρο μπορει ομως να πετυχεις και κρυο και καμια βροχη. Γραψε μας οταν ευκαιρησεις καμια ιστορια απο τα ταξιδια σου.
Α και κατι αλλο: δε γραφουμε κεφαλαια.
 

MELINA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΥΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
ταξιδακια

ευχαρηστω Ερσυ. νομιζω το ταξιδι στην συρια την ανοιξη το μαρτιο θα ειναι καλο. με προβληματιζουν λγο οι μικρες διανυκτρευσεις πχ. 1 νυκτα αλεπο 1 νυκτα παλμυρα 1 νυκτα χαμα κλπ. φοβερη εντυπωση μου εκανε το μαρακες στο μαροκο με τα παλατια του και τα φοβερα χρωματα .χαμογελαστη ανθρωποι στην εγυπτο την οποια θα ηθελα να ξαναδω να παω και σε αλλες τοποθεσιες προς το νοτο.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Μελινα :)
Εχουμε ωραιοτατες ιστοριες απο τα μερη που σε μαγευουν.
Καλα ταξιδια!
 

MELINA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΣΥΡΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
ιστοριες

καλησπερα και σε ευχαρηστω .Ειμαι σιγουρη οτι θα εχεις καλες ιστοριες. Μολις σημερα προσπαθησα να μπω στην παρεα σας και σας ευχαρηστω για αυτο . Μου αρεσει να ταξιδευω και μεμονομενα γαι την Συρια ισως επιλεξω οργανωμένο ταξιδι.
 

zante

Member
Μηνύματα
13
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Έλα μου ντε?
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Σου εύχομαι να πραγματοποιήσεις σύντομα το ταξίδι των ονείρων σου!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
καλώς ήρθες στην παρέα μας zante θα πούμε πολλά εδώ.
ο μάρτιος ειναι καλός μήνας για συρία.άν δεν ταξιδεύεις μόνη σου καλό ειναι και το γκρούπ,αλλα΄οι μονές διανυκτερεύσεις θα σε κουράσουν.επέλεξε τουλάχιστον το 8ήμερο για να μην τρέχετε ...έτσι και αλιώς η συρία ειναι εύκολη χώρα και θα θέλεις να ξαναπάς ...όσο για το μαρόκο ο νότος του έχει τα καλύτερα,σκέψου το και αυτό ,απλώς θα είναι αρκετά ακριβότερο!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.056
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom