ΤΑΞΙΔΙ ΜΕ ΤΟΥΡ. ΓΡΑΦΕΙΟ

KARANOS_

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
βλεπω απο τις ηλεκτρονικες κρατησεις οτι αεροπορικως θεσσαλονικη σκιαθο βρεθηκε ! κενη θεση και κοστιζει 140 ευρω (μεσω αθηνων) ακριβουτσικα λιγο ε?ειναι κλεισμενες 99% εως 30 αυγουστου ολες οι αεροπορικες θεσεις...χμ... νατο κλεισω?
 
Μηνύματα
776
Likes
618
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
140e με επιστροφή? Αν ναι κλείστο, για ελλάδα είναι πολύ καλή τιμή.
 

KARANOS_

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
140 ευρω μόνο πηγαινε !!!! ολα τα αλλα κλεισμενα..χμ..ενω μια εταιρεια με πιστωτικη καρτα εχει θεσσαλονικη ζακυνθο 72 ευρω!!! χμ..με εβαλε σε σκεψεις..
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
140 ευρω μόνο πηγαινε !!!! ολα τα αλλα κλεισμενα..χμ..ενω μια εταιρεια με πιστωτικη καρτα εχει θεσσαλονικη ζακυνθο 72 ευρω!!! χμ..με εβαλε σε σκεψεις..
ζακυνθο και παλι ζακυνθο θα σου ελεγα.δεν εχω παει αλλα εχω δει φωτο και ειναι τελεια και γενικα ολα τα νησια του ιονιο μου αρεσουν πολυ και νομιζω οτι τα 72 ευρω ειναι καλη τιμη.
 
Μηνύματα
776
Likes
618
Επόμενο Ταξίδι
Κάπου μακριά
Ταξίδι-Όνειρο
Λος Ρόκες
Θα συμφωνήσω για την Ζάκυνθο. Και η τιμή ακούγεται καλή.
 

KARANOS_

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
οσο το βλεπω χμμ ολο λεω ,,μηπως κατι άλλο? σαλονικα σαντορινη 68 ευρω !δυστυχως μονο με κρατηση πιστωτικης καρτας και μονο (μιλαω για την Athens airways)
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
οσο το βλεπω χμμ ολο λεω ,,μηπως κατι άλλο? σαλονικα σαντορινη 68 ευρω !δυστυχως μονο με κρατηση πιστωτικης καρτας και μονο (μιλαω για την Athens airways)
σαντορινι εχω παει.ειναι πολυ γραφικο νησι αλλα θα σου πω και παλι ζακυνθο.με πιστωτικη καρτα ειχα κλεισει και εγω πριν χρονια και δεν ειχα καποιο προβλημα.να πας ζακυνθο να μας φερεις και καμια καρετα καρετα:bleh:
 

KARANOS_

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
ελπιζω να μην σας κουραζω με τον ευχαριστο προβληματισμο μου....
η Σκιαθος παραμενει το φαβορι στο μυαλο μου, κανω όμως και το δικηγορο του διαβολου μπας και με ..ξεγελασει κατι άλλο....
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
ελπιζω να μην σας κουραζω με τον ευχαριστο προβληματισμο μου....
η Σκιαθος παραμενει το φαβορι στο μυαλο μου, κανω όμως και το δικηγορο του διαβολου μπας και με ..ξεγελασει κατι άλλο....
σκιαθο ειναι και ο σακης ρουβας:D
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ελπιζω να μην σας κουραζω με τον ευχαριστο προβληματισμο μου....
η Σκιαθος παραμενει το φαβορι στο μυαλο μου, κανω όμως και το δικηγορο του διαβολου μπας και με ..ξεγελασει κατι άλλο....
ρε καρανε ξεκόλα με την σκιάθο!!!
δές και κάτι άλλο!!! οχι μην πας σκιάθο.:rolleyes:

αλλά τι λεω?? εσύ σκιάθο θα πας:D
 

KARANOS_

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
παμε παρακατω...μηπως κανεις ξερει (για σκιαθο μιλαμε παντα) για νυχτερινη ζωη κατι περαν εκεινου του σημειου που εχει κατι μαγαζια μπαρακια κλπ κολλητα το ενα μετα το άλλο (θυμαμαι ενα όνομα πχ Bbc ) περαν αυτού κατι άλλο ? λεμε τωρα .. ε?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.234
Μηνύματα
884.524
Μέλη
38.925
Νεότερο μέλος
aggelikik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom