shock

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
καλησπερα σε ολους!!
ειμαι καινουργιος εδω,βρηκα το φορουμ απο αναζητηση στο ιντερνετ για ταξιδια και μπορω να πω οτι διαβασα πολλα ενδιαφεροντα πραγματα που χρειαζετε να ξερω!!
αρχικα ενδιαφερομαι να ταξιδεψω μονος,παντα ηταν ονειρο για εμενα και εδω και λιγο διαστημα σκεφτομαι αυτο το ονειρο να το κανω πραγματικοτητα..ο στοχος μου ειναι να μπορεσω 7 αυγουστου να ειμαι στο οζορα φεστιβαλ στην ουγγαρια αλλα πριν φτασω εκει θελω να ανεβω (με τρενο παντα)προς βορεια ελλαδα να μπω βουλγαρια να περασω απο ρουμανια και να καταληξω ουγγαρια και παλι πισω..το θεμα μου ειναι η οργανωση την οποια δεν κατεχω και τοσο οπως και την εμπειρια αφου ειναι η πρωτη φορα που θα κανω κατι τετοιο αλλα ειμαι διαθετημενος να περασω απο καθε κατασταση για να κανω φτασω στον στοχο μου..ενα αλλο θεμα που με απασχολει ειναι τα λεφτα τα οποια δεν εχω αλλα δεν με ενδιαφερει οπως ειπα και πριν θα μπορουσα να μεινω και στον δρομο για να μην πω οτι αυτο με εξιταρει ακομα περοσσοτερο..το αγνωστο!!θα ηθελα να ακουσω γνωμες και αν καποιος εχει επιχειρηση κατι παρομοιο αν ξερει για αυτες τις διαδρομες και τι πρεπει να προσεξω..ειμαι αποφασισμενος και το μυαλο μου μεθαει μονο στην σκεψη αυτη..σκεφτομαι να ξεκινησω την αλλη βδομαδα με λιγοστα λεφτα και σχεδον καθολου προγραμματισμο.. το καθε σχολιο θα βοηθουσε ευχαριστω!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.844
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom