Περού Τάξιδι μέγαλης σημασίας στο Τσικλάγιο,Πέρου!

Chris Ketse

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
Λονδίνο
Καλήσπερα!Θα ήθελα να κάνω ένα ταξίδι στο Πέρου συγκεκριμένα στο Τσικλάγιο σε πρώτη φάση γιατί θέλω να συναντήσω ένα άτομο που είναι σημαντικό για μένα!
Θα ήθελα να μάθω αν ύπαρχει κάποια περίοδος που είναι προτιμότερο να πάω και αν υπάρχει κάποιος τρόπος να αποφύγω έστω λίγο τα δυσβάσταχτα αεροπορικά εισητήρια!Επίσης θα ήθελα να ρωτήσω ένα πιθανό πόσο που θα χρειαστώ εκεί για 20 μέρες μη συμπεριλαμβανομένης της διαμονής.
Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
 

accordion

Member
Μηνύματα
38
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
Αν πας στο expedia.co.uk k διαλεξεις να πας μαδριτη-τσικλαγιο κ γυρνας απο τρουχιγιο για μαδρίτη το εισιτηριο θα σου στοιχίσει μόνο 490 ευρώ! Προσοχή τα εισιτήρια ειναι πολυ λιγα κ επισης μπορείς να παιξεις με τις πολεις δηλ να πας τρουχίγιο κ να γυρισεις απο τσικλαγιο κ η τιμή είναι πάλι η ιδια!τωρα με ποσα λεφτά θα φτασεις μαδριτη αυτό ειναι αλλο θεμα αλλα περιμενουμε κ την hellasairlines οπου θα πεταει με φιξ τιμές για μαδρίτη!
 

Chris Ketse

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
Λονδίνο
Αλήθεια ύπαρχουν τόσο καλές τιμές έστω και με υποταξιδάκια?Γιατί σίγουρα το σύνολο των μεταφορών θα είναι κοντά στο χιλιάρικο!Το έχεις κάνει αυτό το ταξίδι?
 

accordion

Member
Μηνύματα
38
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
Δυστυχως μεχρι αυτη τη στιγμη δε μπορω να αποφασισω να κανω κλικ κ να κλεισω τα εισιτηρια!οι τιμες που σου ειπα ειναι για 26 απριλη κ γυρισμο 10 μαη δηλ με τις διακοπες των σχολειων το πασχα! δεν έχω παω οπως κατάλαβες απλα με βρήκες πανω στην αναζήτηση κ είπα πως με τέτοια τιμή θα επρεπε να στο πω για να προλαβεις
 

Chris Ketse

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
Λονδίνο
Πραγματικά εκάνες πόλυ καλά και σε ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τον χρόνο σου!έγω ενδιαφερόμουν για ιουλιο!τι λες? υπάρχει περίπτωση να βρώ?
 

accordion

Member
Μηνύματα
38
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
οχι γιατι κ γω εψαχνα για αυτη τη περιοδο να παω!! τουλαχιστον αυτη τη στιγμη δεν βρισκω κατι καλο! περυσι ομως ειχα βρει στα 1000 περιπου μεσω βραζιλιας!ελπιζω να τα βρω κ φετος!
 

accordion

Member
Μηνύματα
38
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
εγω βάζω μια ημερομηνία που εχω στο μυαλό μου που να με βολευει δηλαδή για ενα συγκεκριμένο προορισμό, πάω στο γνωστό σαιτ skyscanner k κανω αναζητηση καθε μερα κ πολλες φορες τη μερα αν μπορω!κανω ομως αυτη την αναζητηση παιρνοντας εκτος απο τη ελλαδα σαν αφετηρια κ αλλες μεγαλες πρωτευουσες της ευρωπες!καλη ωρα τη μαδριτη που γενικα μαζι με το λονδινο εχουν τις καλυτερες τιμες παντα τουλαχιστον για λιμα!
 

accordion

Member
Μηνύματα
38
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο
Ταξίδι-Όνειρο
ανταρκτικη
έχει βγαλει προσφορα αρκετές ημερομηνίες το μαιο η TAM κ στοιχιζει το ταξιδι mad-lim,lim-lon, μολις 285 ευρώ, οποιος προλαβει γιατι εξαφανιζονται γρηγορα!!επισης αν ψαξετε για παραδειγμα μαδριτη προς πουερτο μαλδοναδο κ πισω lim-lon θα δειτε οτι μια χρεωση μολις 30 ευρω παραπανω!ακομη φιλε chris για τσικλαγιο 344!!
 

Chris Ketse

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Μόναχο
Ταξίδι-Όνειρο
Λονδίνο
Γεια σου φιλε και παλι!μιας που εισαι εξικιωμενος θα μπορουσες να μου ψαξεις ενα για 14 ιουλιου με 20 αυγουστου πχ? +-3 μερες έστω μεχρι Λιμα τουλαχιστον!και απο εκει βλεπουμε!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.530
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom