Τέλος το σεξ εν πτήσει στο Α380!

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
Τέλος το σεξ εν πτήσει στο Α380!




Εάν σκοπεύατε να δείξετε στον ή στην αγαπημένη σας το πόσο θερμά αισθήματα τρέφετε για εκείνον ή εκείνη αντίστοιχα, μην το κάνετε σε πτήσει με το νέο Α380. Απαγορεύεται!
Οι υπεύθυνοι της Singapore Airlines ανακοίνωσαν στους επιβάτες που 'κλείνουν' εισιτήριο για μία από τις 12 σουίτες first class, ότι υποχρεούνται να απέχουν από οποιαδήποτε σεξουαλική δραστηριότητα στη διάρκεια της πτήσης, ούτως ώστε να μην προκαλέσουν οποιασδήποτε μορφής φθορά στα διπλά κρεβάτια.
Επιπλέον, εκπρόσωπος της εταιρείας δήλωσε στο πρακτορείο Reuters: 'Αν και ιδιωτικής χρήσεως, οι καμπίνες αυτές δεν έχουν την παραμικρή ηχομόνωση, ως εκ τούτου και φθορές μπορεί να προκληθούν και οι υπόλοιποι επιβάτες ίσως ενοχληθούν από τη...φασαρία'. Απίστευτο κι όμως αληθινό. Και αυτό.
'Σου πουλάνε ένα διπλό κρεβάτι, σαμπάνια, άφθονες ανέσεις, τις οποίες βεβαίως έχεις χρυσοπληρώσει και τη δυνατότητα να ηρεμήσεις σε μια πολύωρη πτήση και μετά σου λένε ότι δεν μπορείς να κάνεις αυτό που έρχεται φυσιολογικά!', δήλωσε στην εφημερίδα Times, ο Tony Elwood, που ταξίδεψε με τη σύζυγό του Julie στην εναρκτήρια πτήση του αεροσκάφους.
Η παρθενική εμφάνιση του Α380 της Singapore Airlines, της δεύτερης στον κόσμο αεροπορικής εταιρείας πραγματοποιήθηκε στην πτήση Σιγκαπούρη – Sydney. Τώρα, εάν σκοπεύετε να ταξιδέψετε με το Α380, έχετε στο νου σας ότι οι υπεύθυνοι της εταιρείας παραμονεύουν παντού και ελέγχουν κάθε σας κίνηση

contra.gr!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Αισχοs πραγματικα! Νομισα οτι ειχα βρει τη λυση για το φοβο μου με τα αεροπλανα...
Λενε τουλαχιστον που αλλου επιτρεπεται μεσα στο αεροσκαφοs?:bleh:
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Βilly στο τσακ με πρόλαβες. Πάνω που θα έκλεινα ... κρεβάτι στο αεροπλάνο :haha:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Ουτε το καπνισμα επιτρεπεται...σιγα-σιγα ολα θα μαs τα κοψουν? Τι γινεται! Να κανουμε πορεια διαμαρτυριαs βρε παιδια ολοι μαζi!:haha::haha:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Σα δε ντρεπεστε ολοι σας,ξεδιαντροποι.:oops:
 

billy

Member
Μηνύματα
72
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Η.Π.Α
Ταξίδι-Όνειρο
polynesian , new zealand
ενταξη στο κρεβατι ...στο πατομα? στο μπανιο?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Συγνωμη βρε παιδια αλλα αυτο το "τελοs" στον τιτλο σημαινει οτι επιτρεποταν πριν λιγο καιρο? Και επιπλεον αυτο το "στο Α380" σημαινει οτι σε αλλα αεροσκαφη επιτρεπεται?

Τι στο καλο γινεται στο αεροπλανο μου ενω εγω χαπακωνομαι και μαστουρωνω?:roll:
Γιατι περναω 6 ωρεs απο την πτηση μου στο WC μαυρο χαλι , ενω ο Ρειφ Φαινs το διασκεδαζε με παρεα?
Που θα παει για επομενο ταξιδι ο Ρειφ Φαινs?

Αποριεs μιαs τρελλαμενηs μελλουσαs ταξιδιωτισσαs:rolleyes:
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Τι στο καλο γινεται στο αεροπλανο μου ενω εγω χαπακωνομαι και μαστουρωνω?:roll:
Γιατι περναω 6 ωρεs απο την πτηση μου στο WC μαυρο χαλι
Τυχερος ο Μr!!!:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.867
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom