Τέστινγκ.. 1.. 2..

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Δεν βρήκα σχετικό θέμα. Αν υπάρχει ζητώ συγγνώμη.
Μήπως να είχαμε ένα θέμα στο οποίο να μπορούμε να τεστάρουμε οτιδήποτε τεχνικό σχετικό με το φόρουμ. Εγώ πχ από χτες το βράδυ έχω πρόβλημα όταν γράφω ένα ποστ, γράφει τα μισά. Αρχικά νόμιζα ότι φταίει το πληκτρολόγιο, λέω "πάλι θα το μπουγέλωσα", αλλά με δοκιμή στο word, δεν είχε πρόβλημα, έγραφε κανονικά. Μπήκα στο google, πληκτρολόγησα στην αναζήτηση, έγραφε κανονικά. Στη διεύθυνση πάνω, γράφει κανονικά. Σε άλλο φόρουμ άλλου site που δοκίμασα γράφει κανονικά. Τελικά μπήκα από chrome και γράφει, οπότε το πρόβλημα εντοπίζεται στον firefox και μόνο στο φόρουμ εκεί που γράφουμε το ποστ. Αλλού δεν έχει πρόβλημα. Πχ το login γίνεται κανονικά, στην αναζήτηση στο φόρουμ γράφει κανονικά, κτλ. Να σημειώσω ότι χθες έβαλα δοκιμαστικά καινούριο antivirus, το g data, δεν ξέρω αν φταίει αυτό.
(αν είναι μπούρδα το τόπικ, σβήστε το)
 
Last edited:

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Χρησιμοποίησε το παρόν τόπικ που άνοιξες για τεστ αν θέλεις. Αυτό που περιγράφεις πάντως δεν ακούγεται για πρόβλημα που έχει το σάιτ, αλλά κάποιος από τους browsers που έχεις.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Θέμα έχω και εγώ κατά το άνοιγμα του site με το android κινητό. Παλαιότερα μου άνοιγε στη μορφή που είναι για υπολογιστής. Τώρα ανοίγει και μου εμφανίζει το πρώτο post κανονικά ενώ τα υπόλοιπα θα πρέπει να πατάω πάνω να μην ατονίζουν και γενικά είναι δύσχρηστο. Δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Ο firefox φταίει, ναι. Στον chrome γράφω κανονικά. Μα μου έσπασε τα νεύρα η σαχλαμάρα.
 

liopyr

Member
Μηνύματα
322
Likes
627
Δες ποια έκδοση έχεις (help -> about firefox), άστο να περάσει update (αν χρειάζεται) και απενεργοποίησε τυχόν addons μέχρι να βρεις τι το προκαλεί.
 

HummingBird

Member
Μηνύματα
582
Likes
826
Ξανακατέαα τον firefox πριν λίγο. Έκδοση 30.0
Add-ons έχω μόνο το shockwave flash. Τώρα γράφω από firefox, πόε γράφει πότε όχι.
Τι έχει το ρημάδι και δεν τα γρφει όλα
άντς είναι καλύτερα πό πριν.
Ή μπορεί και όχι.
Θα το σπάσ μα τω Θορ

edit
Πάτησα ask to activae για το shockwave flash, τεστάρω τώρα, για να δω αν γράφει.
Χμμ εκείνο το t μπορεί και να μου ξέφυγε. Για να δούμε τώρα. Α. Γράφει.
Τεστ 123456789012345678901234567890
ρφες ρε ρμάδι Τι θα γίνει
Όχι δεν. Ναι, τελικά θ το σπάσω. Το αποφάσισα.
κι άλλο edit
Έκλεισα και ξανα άνοιξα τον firefox. Με το shockwave flash απενεργοποιημένο. Για να δούμε καλέ μου firefox θα δουλέψεις; Φαίνεται να δουλεύει ή ιδέα μου είναι. Για να δω. Γράφει. Ε; Ναι, γράφει. Άρα το χαζο shockwave έφταιγε; Δεν φτάνει που δεν με αφήνει να παίξω farmville, τώρα μου κάνει και τέτοιες μαγκιές.
Κάτσε να γράψω λίγο ακόμα, μην χάρηκα άδικα.
Μήπως θέλει αναβάθμιση το flash. Αυτό θα είναι. Πάω να δω.
Ξανά edit.
Έκανα αναβάθμιση το shockwave flash. Τώρα έχω μπει με ενεργοποιημένο το flash από firefox. Από ό,τι φαίνεται διορθώθηκε το πρόβλημα. Τεστάρω λίγο ακόμα για να σιγουρευτώ. Ναι εντάξει φαίνεται. Ένα δύο, ένα δύο, τρία. Ναι γράφει. Εντάξει. Απλό ήταν τελικά.
 
Last edited:

sofianaxos

Member
Μηνύματα
796
Likes
280
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Θέμα έχω και εγώ κατά το άνοιγμα του site με το android κινητό. Παλαιότερα μου άνοιγε στη μορφή που είναι για υπολογιστής. Τώρα ανοίγει και μου εμφανίζει το πρώτο post κανονικά ενώ τα υπόλοιπα θα πρέπει να πατάω πάνω να μην ατονίζουν και γενικά είναι δύσχρηστο. Δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται.
το έχω και εγώ αυτό το θέμα..
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Θέμα έχω και εγώ κατά το άνοιγμα του site με το android κινητό. Παλαιότερα μου άνοιγε στη μορφή που είναι για υπολογιστής. Τώρα ανοίγει και μου εμφανίζει το πρώτο post κανονικά ενώ τα υπόλοιπα θα πρέπει να πατάω πάνω να μην ατονίζουν και γενικά είναι δύσχρηστο. Δεν ξέρω που μπορεί να οφείλεται.
Δυστυχώς δεν καταλαβαίνω, μπορεί κάποιος από τους δυο σας @Triplover ή @sofianaxos να μου στείλει ένα screenshot να δω τι εννοείτε; Εγώ από το android μου δεν έχω κανένα πρόβλημα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.869
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom