Ταξίδια..άλλη ζωή..

threepwood

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
Chiapas..
Καλησπέρα σε όλους σας στο forum!

Κατα καιρούς το επισκέπτομαι και πηρα την απόφαση να γίνω και μέλος..μου αρέσουν τα ταξίδια όσο τίποτα άλλο και περνάω ώρες και ώρες σκεπτόμενος για το πως θα κάνω την ζωή μου ένα ταξίδι..Γιατί πάντα στα ταξίδια ο χρόνος κυλάει πιο ουσιαστικά, ζώντας, μαθαίνοντας και εξευρευνώντας νέα πράματα!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες στην παρεα .Να περνας καλα και να ταξιδευεις πολυ.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.060
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλώς όρισες και απο εμένα και καλά ταξίδια.
 

Efaki

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπερα σας!

Εδω και αρκετο καιρο διαβαζω τα σχολια και τις περιγραφες των ταξιδιων σας και πραγματικα φευγω και εγω μαζι σας..........Τα ταξιδια ειναι ο μεγαλος μου ερωτας..........Και μιας και ετοιμαζομαι σιγα σιγα για το επομενο μου ταξιδι, θα με βλεπετε συχνα εδω! :D
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.761
Likes
15.408
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς ορίσατε παιδιά στη παρέα μας,
καλά ταξίδια σε όλους.
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλώς ήρθες στην τεράστια παρέα μας!!
 
Last edited by a moderator:

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Γεια σας και από μένα και πολλά πολλά ταξίδια σας εύχομαι.
 

Giristroula

Member
Μηνύματα
723
Likes
348
Επόμενο Ταξίδι
κάτσε να μαζώξω κάνα χρήμ
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα, Ιαπωνία
Καλησπέρα σε όλους σας στο forum!

Κατα καιρούς το επισκέπτομαι και πηρα την απόφαση να γίνω και μέλος..μου αρέσουν τα ταξίδια όσο τίποτα άλλο και περνάω ώρες και ώρες σκεπτόμενος για το πως θα κάνω την ζωή μου ένα ταξίδι..Γιατί πάντα στα ταξίδια ο χρόνος κυλάει πιο ουσιαστικά, ζώντας, μαθαίνοντας και εξευρευνώντας νέα πράματα!
Καλώς ήρθες!Άμα το ψιλοφιλοσοφήσεις η ζωή είναι ένα ταξίδι...και στο χέρι μας είναι ως ένα βαθμό να περνάμε όσο καλύτερα γίνεται!:clap:
 

threepwood

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Γαλλία
Ταξίδι-Όνειρο
Chiapas..
Καλώς ήρθες!Άμα το ψιλοφιλοσοφήσεις η ζωή είναι ένα ταξίδι...και στο χέρι μας είναι ως ένα βαθμό να περνάμε όσο καλύτερα γίνεται!:clap:
Συμφωνώ απόλυτα!!Δυστυχώς όμως το θέμα είναι ότι όπως έχουν γίνει τα πράματα πολύς κόσμος έχει ξεχάσει να ζει πραγματικά και υπάρχει μόνο για να δουλεύει και να εξυπηρετεί βασικές του ανάγκες!Η ζωή είναι ένα ταξίδι όταν ζείς κάθε μέρα!Τα ταξίδια και οι δραστηριότητες (και όχι μόνο) σε κάνουν να καταλαβαίνεις πόσα πολλά χάνεις όταν χάνεσαι στην ρουτίνα.

~Live, not just exist..~
 

fou

Member
Μηνύματα
79
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
?????
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυνησία
Συμφωνώ απόλυτα με τη γυριστρούλα. Ακόμα και μέσα απ΄το φόρουμ ταξιδεύεις καθημερινά................... Και μάλιστα σκέφτεσαι ότι υπάρχουν και άλλοι άνθρωποι που προσπαθούν να ζήσουν τη κάθε στιγμή και έστω κι έτσι προσπαθούν να ξεφύγουν απ΄τη ρουτίνα. Δίνει ελπίδα...............
 
Μηνύματα
116
Likes
67
Επόμενο Ταξίδι
Τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
Δρόμος του μεταξιού
Ένα ακόμα "συμφωνώ απόλυτα" και από μένα:). Το ταξίδι είναι φιλοσοφία, είναι τρόπος ζωής, είναι άποψη. Μπορεί να σε ταξιδέψει μια εικόνα, ένας λόγος, μια θετική σκέψη. Είτε με βαλίτσα στο χέρι, είτε από τους τοίχους ενός γραφείου, είναι ζηλευτοί οι άνθρωποι που τολμούν να ονειρεύονται και να αναζητούν κι άλλους τόπους...κι άλλη ζωή...
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.273
Μηνύματα
885.885
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom