Ταξίδια αγαπημενα...

EIPHNH

Member
Μηνύματα
47
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Μύκονος
Ταξίδι-Όνειρο
Κίνα
:DΓειά σας,
Αισθάνομαι πολύ χαρούμενη που σας ανακάλυψα... σήμερα στο γραφείο προσπαθούσα με μεγάλη λαχτάρα να βρω χρόνο και να διαβάζω τις ιστορίες σας και να που μόλις γύρισα στο σπίτι το πρώτο πράγμα που κάνω είναι να εξερευνήσω αυτόν τον καινούριο τόπο... τον δικό σας.
Τα ταξίδια μου μέχρι τώρα ήταν όλα αγαπημένα... τα έχω κλείσει μέσα στην καρδιά μου σαν φυλαχτά πολύτιμα. Το πρώτο μου ταξίδι στο εξωτερικό πριν πολλά χρόνια ήταν στο Λονδίνο. Επίσκεψη στους γονείς μου που εργάζονταν εκεί τότε... Η παραμονή μου εκεί για ενάμιση μήνα ήταν γεμάτη απο ενθουσιασμό... Ακολούθησαν και αρκετά άλλα όμορφα ταξίδια, το καθένα ξεχωριστό... Παρίσι με τον μικρούλη γιό μου, Τυνησία με την καλύτερη μου φίλη, Λονδίνο και πάλι, με έναν ξεχωριστό και πολύ σημαντικό άνθρωπο στη ζωή μου, Νέα Υόρκη - Χριστούγεννα με συγγενείς και φίλους, Κωνσταντινούπολη για τη Formula 1 κ.α. Οσο για τα ταξίδια μου στην Ελλάδα, τα περισσότερα έγιναν σε καιρούς όπου ο έρωτας ομόρφαινε ακόμα πιο πολύ όσα έβλεπα γύρω μου...
Απόλαυσα ιδιαίτερα όσα από τα ταξίδια σας διάβασα μέχρι τώρα

Ελπίζω να είστε όλοι καλά και να έχετε πάντα όμορφες στιγμές στα ταξίδια της ζωής σας...
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
Γεια σου Μελινα και...:welcome2:
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΜΕΛΙΝΑ

Καλώς ήρθες και είμαι σίγουρη ότι θα περάσεις καλά,με την πιο όμορφη παρέα,
θα ταξιδέψεις και θα μάθεις πολλά.:)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.377
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
:welcome:Melina!
Γιατι ειναι περιεργο το να παει στην F1? Παραλιγο να ημουνα στη Sepang στη Μαλαισια στιs 23 Μαρτιου αν δεν πηγαινα Φιλιππινεs.Παρακολουθω την F1 αλλα δε θα ηταν το καλυτερο μου να αφησω τα νησια και να τρεχω στην Κουαλα Λουμπουρ για φορμουλα...θα πηγαινα , αλλα δε θα το εκανα για μενα:lol:.
 

mike

Member
Μηνύματα
79
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μόντρεαλ-Ν.Υόρκη
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γεια σου μελινα και απο μενα σου ευχομαι να εχεις παντα ομορφα και ασφαλη ταξιδια και με καλη παρεα το κυριοτερο.:lol:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.199
Μηνύματα
883.624
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom