Ταξίδια ζωής

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Γεια σας
Πιστεύω ότι όλους όσους βρίσκονται σ'αυτή την ιστοσελίδα τους ενώνει το ίδιο πάθος για ταξίδια.Θα προσπαθήσω λοιπον να σας μεταδώσω αυτό που νοιώθω όταν σκέφτομαι το ταξίδι.Κλείνω τα μάτια και νοιώθω την άμμο στο στόμα μου κατρακυλώντας στους αμμόλοφους(Τυνησία), στ'αυτιά μου ηχούν τα φάδος(Πορτογαλία), το σώμα μου κινείται στο ρυθμό της σάλσα(Κούβα), περιπλανιέμαι στα κανάλια του Άμστερνταμ και κάνω βαρκάδα στο Λίγηρα(Γαλλία).'Ολα αυτά είναι ταξίδι....
Θα ήθελα να ταξιδέψω σε όλο τον κόσμο ελπίζω να καταφέρω΄τουλάχιστον ένα μεγάλο κομμάτι. Προς το παρον σχεδιάζω ταξίδια προς τη Λατινική Αμερική.
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Καλώς ήλθες στην παρέα μας:clap:Πολύ ενδιαφέρων ο χάρτης σου. Για πες λίγα παρά πάνω για σένα και τα ταξίδια σου. Και καμιά ιστορία με τις απαραίτητες φωτογραφίες θάταν πολύ ευπρόσδεκτη. Και πάλι καλωσόρισες!
 

vagantos

Member
Μηνύματα
2.030
Likes
1.610
Επόμενο Ταξίδι
Θιβέτ, K.Aμερική ή Αφρική
Ταξίδι-Όνειρο
στου Ν.Καββαδία τα μέρη
Καλώς όρισες.
Είσαι και συ στο σωστό μέρος πλέον.
Ετοίμασε ιστορίες και φωτογραφίες
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Το πάθος μου για ταξίδια ξεκίνησε όταν έκανα το γύρο της ευρώπης με το ιντερέιλ.Μου αρέσει να μαθαίνω ξένες γλώσσες γιατι θελω να επικοινωνώ με τους κατοίκους μιας χώρας στη γλώσσα τους.Ξέρω αγγλικά γαλλικά ισπανικά και τώρα μαθαίνω ιταλικά.Με έχει μαγέψει η Λατινική Αμερική και θέλω οι επόμενοι προορισμοί μου να είναι προς τα εκεί.Μόνο που συχνά δεν βρίσκω παρέα γιατί τα χρήματα είναι αρκέτά για αυτά τα ταξίδια.
 

dk

Banned
Μηνύματα
1.397
Likes
55
Επόμενο Ταξίδι
Κρουαζιέρα Αιγαίου-Dubai
Ταξίδι-Όνειρο
Βραζιλία
:welcome:στην παρεα μας.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Εδώ θα βρεις κι'άλλους σαν κι'εσένα όπως κατάλαβες... :)
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
:welcome: viajera στην παρεα μας.Και καλα ταξιδια.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
welocome κι απο μενα... να πολλαπλασιάσεις
τα ταξιδια σου, σου ευχομαι
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.969
Likes
9.385
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Με έχει μαγέψει η Λατινική Αμερική και θέλω οι επόμενοι προορισμοί μου να είναι προς τα εκεί.
Κατι η παραπανω φραση , κατι το 'κλεινω τα ματια και νιωθω την αμμο..' που θυμιζει την υπογραφη μου , νομισα οτι εγραφα εγω :lol:.
Καλως ηρθες στην παρεα και ευχομαι συντομα να πραγματοποιησεις το πρωτο απο μια σειρα ταξιδιων στη Λατινικη Αμερικη. Κι εγω προς τα εκει κοιταω για μια ακομα φορα!
 

athensgenia

Member
Μηνύματα
37
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
Νεα Υορκη
Ταξίδι-Όνειρο
Μπορα Μπορα & Ιαπωνία
Καλωσήρθες! Γράψε μας ιστορίες απ τα ταξίδια σου please, ωραίος ο χάρτης σου, την Ευρώπη την έχεις ξετινάξει. Όσο για Λατινική Αμερική συμμερίζομαι τα συναισθήματα.
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Καλώς την
Κι εμείς ταξιδιώπληκτοι είμαστε.
Και μην ανησυχείς για τα μακρινά ταξίδια. Όποιος δεν σε ακολουθεί, χάνει. Εσύ πάντα κερδίζεις, ταξιδεύοντας.
Αύριο φεύγω για Νότιο Αμερική μόνη.
Οι άντρες της οικογενείας μου δεν ακολουθούν, λόγω υποχρεώσεων.
Δεν με κρατάει τίποτε.
Γι΄ αυτό σου λέω, τράβα μπρος και μη σε μέλει
 

viajera

Member
Μηνύματα
65
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ινδονησία
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Μπράβο Στέλλα που ξεκινάς για Ν.Αμερική μόνη.Θα πας με κάποιο γκρουπ η εντελώς μόνη;Στείλε μήνυμα αν θες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.179
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom