Γερμανία Ταξίδι Γερμανία και περιορισμοί covid

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Αν επεκταθεί το Lockdown και σε Βάδη-Βυρτεμβέργη να ξέρετε εγώ θα είμαι το κατσίκι (άλλαξα τη Βαυαρία...) 😁
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world
Εγώ που ταξιδεύω σε 5 μέρες, να το ανεβάσω απο τώρα -με τα τωρινά δεδομένα- και ειμαι ΟΚ;
Δεν μπορεις να το ανεβασεις απο τωρα γιατι στο συστημα τους δεν φαινομαστε ακομα ως high risk area. Λογικα σημερα τα μεσανυχτα ή το αργοτερο αυριο τα μεσανυχτα θα εχει περαστει και τοτε θα σε αφηνει κανονικα να προχωρησεις τη διαδικασια της εγγραφης και του upload.
 

mpempa91

Member
Μηνύματα
111
Likes
274
Αν επεκταθεί το Lockdown και σε Βάδη-Βυρτεμβέργη να ξέρετε εγώ θα είμαι το κατσίκι (άλλαξα τη Βαυαρία...) 😁
Ένα θα σου πω! Είχα κλείσει για Μπολόνια τον Μαϊο του 2020. Και απο τότε επιχείρηση τώρα το 1ο ταξίδι και επέλεξα Βαυαρία! Ο τίτλος μου ανήκει!😂
 

stratman_

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Τελικά με την δήλωση απο risk area έβγαλε κανείς άκρη; Εμένα μετά απο 2 ημέρες συνεχίζει να μου λέει ό,τι δεν έρχομαι απο περιοχή υψηλού κινδύνου.
 

stratman_

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
ΟΚ τώρα μπορούμε να το συμπληρώσουμε. Να ρωτήσω πόσες ώρες πριν την αναχώρηση να το συμπληρώσω;
 

AntRo

Member
Μηνύματα
1.298
Likes
2.040
Ταξίδι-Όνειρο
All over the world

thanosth

Member
Μηνύματα
3.369
Likes
6.851
Επόμενο Ταξίδι
Θάσος με ιστιοπλοϊκό!
Ταξίδι-Όνειρο
Happy Slam, AO

Eftichia

Member
Μηνύματα
858
Likes
1.285
Επόμενο Ταξίδι
τοσκανη
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
Νέα μέτρα από 24/11 σε Βάδη-Βυρτεμβέργη όπως διαβάζω με εφαρμογή του 2G+
 

chris12

Member
Μηνύματα
7
Likes
0
Καλημερα και από εμένα!
Έχω κλείσει για μοναχο 8-13 Δεκέμβρη και έχω απογοητευτεί από την κατάσταση εκει.
Λέτε να ακυρώσω η να το ρισκάρω και να περιμένω μέχρι τελευταία στιγμή πως θα είναι η κατάσταση;;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.365
Likes
14.259
Καλημερα και από εμένα!
Έχω κλείσει για μοναχο 8-13 Δεκέμβρη και έχω απογοητευτεί από την κατάσταση εκει.
Λέτε να ακυρώσω η να το ρισκάρω και να περιμένω μέχρι τελευταία στιγμή πως θα είναι η κατάσταση;;
Αν έχεις το περιθώριο να ακυρώσεις την διαμονή και αργότερα,περίμενε 8-10 μέρες ακόμη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.161
Μηνύματα
882.480
Μέλη
38.878
Νεότερο μέλος
pennykk

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom