Ταξίδι Νεα Ζηλανδία, εισητήρια!!!

ggramma

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σας!!!
Κανονίζουμε ταξίδι για την Νεα Ζηλανδία τα Χριστούγεννα για δυο εβδομάδες, και ψάχνουμε για εισητήρια σχετικά οικονομικά, έχετε καμία πρόταση, υπάρχει κανένας ενδιαμεσος σταθμός που να συμφέρει;
Ξέρετε μήπως αυτή την σελήδα στο facebook, My Next Trip με τις προσφορές, γιατί φένεται αρκετά καλή και χωρίς κέρδος απ ότι λέει, και απευθύνθηκα και σ αυτούς https://www.facebook.com/My-Next-Trip-534186410068340/?fref=ts , ξέρει κανένας κάτι γι αυτό;

Ευχαριστώ πολύ!!!!!
 

dimivar

Member
Μηνύματα
54
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
Moscow
Ονειρεμένο Ταξίδι
Μαλδίβες
Γεια σας!!!
Κανονίζουμε ταξίδι για την Νεα Ζηλανδία τα Χριστούγεννα για δυο εβδομάδες, και ψάχνουμε για εισητήρια σχετικά οικονομικά, έχετε καμία πρόταση, υπάρχει κανένας ενδιαμεσος σταθμός που να συμφέρει;
Ξέρετε μήπως αυτή την σελήδα στο facebook, My Next Trip με τις προσφορές, γιατί φένεται αρκετά καλή και χωρίς κέρδος απ ότι λέει, και απευθύνθηκα και σ αυτούς https://www.facebook.com/My-Next-Trip-534186410068340/?fref=ts , ξέρει κανένας κάτι γι αυτό;

Ευχαριστώ πολύ!!!!![/QUOTE
ggrmma καλωσ ορισες. για νεα ζηλανδιαδεν υπάρχουν πτήσεις με μονο μια σταση αλλα με 2 και περισσοτερες. αυτή την στιγμη το κάθε άτομο είναι 1657 ευρω με τις βρετανικες αερογραμμές και την air new zeland. το αεροδρομιο οπου προσγειώνεσαι είναι του οκλαντ. επίσης πολύ καλη επιλογή αποτελεί και το ντουμπαι με την emirate και την quantas. Αθηνα ντουμπαί, ντουμπαι μελβουρνη και μετα μελβουρνη WLG Γουέλινγκτον που είναι ένα άλλο αεροδρομιο στην νεα ζηλανδια. για την σελιδα στο facebook δεν ξερω κατι αλλα καλο είναι όλα αυτά να αποφεύγεις δηλαδή ότι είναι μέσο fb. καλο ταξίδι. παρακάτω επισυνάπτω τη σελίδα όπου βρήκα τα αποτελέσματα
http://gr.skyscanner.com/transport/...ovider=ins_browse&qp_prevCurrency=EUR#results
ggrmma καλωσ ορισες. για νεα ζηλανδιαδεν υπάρχουν πτήσεις με μονο μια σταση αλλα με 2 και περισσοτερες. αυτή την στιγμη το κάθε άτομο είναι 1657 ευρω με τις βρετανικες αερογραμμές και την air new zeland. το αεροδρομιο οπου προσγειώνεσαι είναι του οκλαντ. επίσης πολύ καλη επιλογή αποτελεί και το ντουμπαι με την emirate και την quantas. Αθηνα ντουμπαί, ντουμπαι μελβουρνη και μετα μελβουρνη WLG Γουέλινγκτον που είναι ένα άλλο αεροδρομιο στην νεα ζηλανδια. για την σελιδα στο facebook δεν ξερω κατι αλλα καλο είναι όλα αυτά να αποφεύγεις δηλαδή ότι είναι μέσο fb. καλο ταξίδι. παρακάτω επισυνάπτω τη σελίδα όπου βρήκα τα αποτελέσματα
http://gr.skyscanner.com/transport/...ovider=ins_browse&qp_prevCurrency=EUR#results
 
Last edited by a moderator:

ggramma

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Καλώς σας Βρήκα, ευχαριστώ πολύ για την άμεση ανταπόκριση!!! Θα το ψάξω έτσι λοιπον κι θα δω. Να έχετε μια όμορφη ημέρα....
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Καλημέρα. Εμείς είχαμε πετάξει Sydney. Κι από κει Auckland. Eπειδή επισκεφθήκαμε αρχικά το βόρειο νησί και μετά το νότιο για να μην ξαναγυρνάμε Auckland κλείσαμε επιστροφή από το Christchurch για Sydney (νομίζω με Air new Zealand και τα δύο σκέλη για Αυστραλία). Τότε θυμάμαι ότι από τις λίγες εταιρείες που πετούσαν και Auckland & Christchurch ήταν η Emirates αλλά για λόγους οικονομίας επιλέξαμε μια προσφορά της Etihad για Sydney και μετά κινηθήκαμε όπως προανέφερα.
Δεν ξέρω πώς το έχετε ψάξει για ΝΖ ή τις προσδοκίες έχετε, θα χρειαστείτε οπωσδήποτε αυτοκίνητο και κατά την ταπεινή μου γνώμη είναι ένα μακρινό ταξίδι, ενδιαφέρον μεν, αλλά πίστεψέ με τα ίδια και καλύτερα έχει η Ευρώπη... (έχω γράψει ιστορία στο φόρουμ)
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.150
Likes
14.438
Επόμενο Ταξίδι
???
Ονειρεμένο Ταξίδι
όπου δεν έχω πάει
Συγγνώμη διορθώνω η πτήση ήταν Queenstown-Sydney μέσω Auckland. Στο Sydney μείναμε στην επιστροφή λίγες μέρες και άξιζε το κόπο
 
Μηνύματα
138
Likes
937
Ονειρεμένο Ταξίδι
EBC Nepal
Γεια σας έχω προγραμματίσει ένα ταξίδι για Nέα Ζηλανδία μαζί με Κουκ το Μάρτιο, έχω κλείσει όλα τα αεροπορικά και μια εσωτερική πτήση και ψάχνω φτηνούς τρόπους μετακίνησης στο εσωτερικό,υπάρχουν κάποιες εταιρίες και έχουν κάποια πακέτα με διαδρομές αλλά τα θεωρώ ακριβά.Αν ξέρει κάποιος καμία εταιρία του τύπου megabus,flixbus;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom