Ταξίδι γάμου ΜΕΞΙΚΟ! τον οκτώβριο..

MairaMiguel

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
<3 Mexico!!
Ταξίδι-Όνειρο
Latin America.......
Geia sas!! ton oktwmvri leme gia mexico gia to taksidaki tou gamou mas. alla dn exw idea ti paizei. an 8a mporouse kapoios na voi8isei...
erwtiseis: ti kairo exei tetoia epoxi? gia kamia paralia ktl.
sumferei na meineis all inclusive i exei f8ino fagito kai magazia?
pou 8a mporousa na vrw kaliteri timi gia eisitiria?
kai opoiadipote alli pliroforia exete.. euxaristw!! :D
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Σύμφωνα με τους κανονισμούς του φόρουμ, απαγορεύονται τα gleeklish. Οπότε άλλαξέ το.

Μετά, πιάσε διάβασε κάποια θέματα σχετικά με Μεξικό να πάρεις μια ιδέα και τα ξαναλέμε. Να βοηθήσουμε, αλλά βοήθησέ μας για να βοηθήσουμε...

http://www.travelstories.gr/community/threads/μεξικό-πληροφορίες.45582/#post-487183
http://www.travelstories.gr/community/threads/Μεξικό-2013.44335/page-2#post-473174
http://www.travelstories.gr/community/threads/Μεξικό-2013.44335/page-2#post-473174

και πολλές άλλες...
 

MairaMiguel

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
<3 Mexico!!
Ταξίδι-Όνειρο
Latin America.......
Συγνώμη για τα γκρικλις και τα κεφαλαία δεν είχα διαβάσει τους κανονισμούς. Μήπως

μπορείς να μου πείς απο που αλλάζει το κείμενο μου? γιατί μόλις έκανα εγγραφή...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.974
Likes
9.404
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλά κάνετε και σκέφτεστε για Μεξικό, είναι υπέροχη χώρα. Τώρα σχετικά με τις ερωτήσεις σου, όπως λέει ο Antonis πρέπει να ρωτήσεις συγκεκριμένα πράγματα για να βοηθήσουμε. Το Μεξικό είναι πολύ μεγάλη χώρα και ο καιρός διαφέρει ανα περιοχές...για ποιά περιοχή μας ρωτάς? Παραλίες έχει άπειρες και από καραιβική και από ειρηνικό μεριά με αυτές του Γιουκατάν να είναι - κατά γενική ομολογία οι καλύτερες. Ιδού μερικές:
Φαγητό και μαγαζιά σαφώς και έχει...Πρέπει να καταλήξεις στην περιοχή που σε ενδιαφέρει για να βοηθήσουμε περισσότερο..

Υγ. ας βγάλει κάποιος το 'μ' από τον οκτώβριο πληζ..
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Συγνώμη για τα γκρικλις και τα κεφαλαία δεν είχα διαβάσει τους κανονισμούς. Μήπως μπορείς να μου πείς απο που αλλάζει το κείμενο μου? γιατί μόλις έκανα εγγραφή...
Τώρα δεν είμαι βέβαιος, έχεις κάποια χρονική διάρκεια για να επεξεργαστείς το μήνυμα, που λογικά πέρασε...

Υγ. ας βγάλει κάποιος το 'μ' από τον οκτώβριο πληζ..
:haha: :haha: :haha: :haha:
 

MairaMiguel

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
<3 Mexico!!
Ταξίδι-Όνειρο
Latin America.......
Τώρα δεν είμαι βέβαιος, έχεις κάποια χρονική διάρκεια για να επεξεργαστείς το μήνυμα, που λογικά πέρασε...



:haha: :haha: :haha: :haha:

Τέλος πάντων, δεν το ήξερα. Και έγραφα απο το κινητό μου.
Σκέφτομαι να φτιάξουμε ενα πρόγραμμα απο 2 εως 4 μέρες σε κάθε μέρος, ανάλογα με τα ωραιότερα κομμάτια κάθε πόλης. π.χ. Merida-cancun-playa del carmen-tulum κτλ. σύνολο δύο εβδομάδες περίπου. Έρχεται πιο οικονομικά σε απλά δωμάτια ή all inclusive?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Τέλος πάντων, δεν το ήξερα. Και έγραφα απο το κινητό μου.
Σκέφτομαι να φτιάξουμε ενα πρόγραμμα απο 2 εως 4 μέρες σε κάθε μέρος, ανάλογα με τα ωραιότερα κομμάτια κάθε πόλης. π.χ. Merida-cancun-playa del carmen-tulum κτλ. σύνολο δύο εβδομάδες περίπου. Έρχεται πιο οικονομικά σε απλά δωμάτια ή all inclusive?
Εγώ δεν έχω μείνει σε all inclusive, άσε που το θεωρώ απολύτως δεσμευτικό.
Μας βγήκε πολύ φτηνά σε απλά δωμάτια και φαγητό έξω, όπου και όποτε μας έκανε κέφι...
 

MairaMiguel

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
<3 Mexico!!
Ταξίδι-Όνειρο
Latin America.......
Γενικά δηλ. απο οτι διαβάζω οι τιμές είναι αρκετά χαμηλές... Για κατι πιο οικονομικό σε εισητήρια ξέρετε? και πόσα χρειάζεσαι περίπου ατομικά για μετακινήσεις και όλα για δέκα μέρες περίπου?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
Γενικά δηλ. απο οτι διαβάζω οι τιμές είναι αρκετά χαμηλές... Για κατι πιο οικονομικό σε εισητήρια ξέρετε? και πόσα χρειάζεσαι περίπου ατομικά για μετακινήσεις και όλα για δέκα μέρες περίπου?
Αναλόγως που και πώς θα μετακινηθείς. Δηλαδή με ενοικιαζόμενο αμάξι, με λεωφορείο ή με αεροπλάνο; Τι να σου πούμε τώρα... αναλόγως πόσο βαρύ είναι τελικά το πρόγραμμα. Άλλο να μετακινείσαι σχεδόν καθημερινά και άλλο κάθε 2-3 μέρες... Κάτσε να βρω το site για τα λεωφορεία να δείς τι παίζει περίπου. Θα το στείλω παρακάτω.

Να το:
http://boletotal.mx/
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.706
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom