Γενικά Ταξίδι μετά το Λύκειο

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Πάρος κι από μένα, μπόλικη νεολαία, μπαράκια, σχετικά φτηνά, θα βρείτε ανθρώπους στην ηλικία σας κι όχι μόνο από την Ελλάδα (πχ πολλοί νέοι Ιταλοί και Ιταλίδες, σέρφερς, backpackers κλπ) και φυσικά Νάουσα.

Στην Κύθνο θα ταλαιπωρήσετε και θα ταλαιπωρηθείτε.

Ζάκυνθο κι εμείς χωρίς αμάξι τη βγάλαμε, δεν ήταν και τρομερή τροχοπέδη, αλλά να πάτε στην Πάρο!
Περάσαμε φοβερά Πάρο και πριν μια εβδομάδα γυρίσαμε.

Αλλα ρε συ πατριώτη όχι και φτηνή η Πάρος. 12€-15€ τα Cocktails. Μην αναφέρω αλλά..
 

Konstantina19

Member
Μηνύματα
26
Likes
10
Καλησπέρα σας και συγνώμη για το ακατάλληλο της ώρας!! Ονομάζομαι Κωνσταντίνα και είμαι 17 ετών δηλαδή από τον Σεπτέμβριο θα πάω Τρίτη Λυκείου και με την παρέα μου ήδη κάνουμε κάποιες σκέψεις για τις διακοπές μας όσον αφορά το επόμενο καλοκαίρι (χωρίς να είναι κάτι σίγουρο). Όπως και είναι φυσικό, σκεφτόμαστε να πάμε είτε Πάρο είτε Ίο αλλά σίγουρα θα πάμε Μήλο μετά καθώς η κολλητή μου έχει σπίτι οπότε θα κάτσουμε όσο θέλουμε. Θέλουμε χαμό όσο να ναι αλλά και να έχει πράγματα να κάνεις μέσα στην μέρα το βράδυ κατά προτίμηση κλαμπ. Το θέμα είναι ότι στην Πάρο δυστυχώς η ευτυχώς νυχτερινή ζωή υπάρχει μόνο στην Νάουσα και τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά. Σκεφτιματαν μήπως πάμε και στα 2 αλλά αφού θα πάμε Μήλο μετά δεν γίνεται όπως καταλαβαίνετε οπότε αναγκαστικά είτε Πάρο είτε Ίο σε συνδυασμό με την Μήλο. Κάθε άποψη δεκτή ευχαριστώ εκ των προτέρων💙
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.599
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλησπέρα σας και συγνώμη για το ακατάλληλο της ώρας!! Ονομάζομαι Κωνσταντίνα και είμαι 17 ετών δηλαδή από τον Σεπτέμβριο θα πάω Τρίτη Λυκείου και με την παρέα μου ήδη κάνουμε κάποιες σκέψεις για τις διακοπές μας όσον αφορά το επόμενο καλοκαίρι (χωρίς να είναι κάτι σίγουρο). Όπως και είναι φυσικό, σκεφτόμαστε να πάμε είτε Πάρο είτε Ίο αλλά σίγουρα θα πάμε Μήλο μετά καθώς η κολλητή μου έχει σπίτι οπότε θα κάτσουμε όσο θέλουμε. Θέλουμε χαμό όσο να ναι αλλά και να έχει πράγματα να κάνεις μέσα στην μέρα το βράδυ κατά προτίμηση κλαμπ. Το θέμα είναι ότι στην Πάρο δυστυχώς η ευτυχώς νυχτερινή ζωή υπάρχει μόνο στην Νάουσα και τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά. Σκεφτιματαν μήπως πάμε και στα 2 αλλά αφού θα πάμε Μήλο μετά δεν γίνεται όπως καταλαβαίνετε οπότε αναγκαστικά είτε Πάρο είτε Ίο σε συνδυασμό με την Μήλο. Κάθε άποψη δεκτή ευχαριστώ εκ των προτέρων💙
Καλησπέρα και καλώς ήρθες. Διάβασε το παρόν θέμα, αλλά και αυτά
Πάρος - Διακοπές στην Πάρο
Πάρος - Πληροφοριες για Παρο

Ίος - Πάρος - Ιος η Παρος?

για να πάρεις ιδέες.
 

Konstantina19

Member
Μηνύματα
26
Likes
10
Καλησπέρα και καλώς ήρθες. Διάβασε το παρόν θέμα, αλλά και αυτά
Πάρος - Διακοπές στην Πάρο
Πάρος - Πληροφοριες για Παρο

Ίος - Πάρος - Ιος η Παρος?

για να πάρεις ιδέες.
Καλησπέρα σε ευχαριστώ πολύ αλλά ρώτησα καθώς όσο να ναι έχουν αλλάξει τα πράγματα και θα ήθελα να πάρω πιο πρόσφατες εντυπώσεις απόψεις
 

psilos3

Member
Μηνύματα
6.094
Likes
45.310
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Peru, Japan, Iceland
Το θέμα είναι ότι στην Πάρο δυστυχώς η ευτυχώς νυχτερινή ζωή υπάρχει μόνο στην Νάουσα και τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά
Καλώς ήρθες.
Μη κάνετε το λάθος να μείνετε εκτός Νάουσας, θα το μετανιώσετε.
Ψάξτε δωμάτια και προσπαθήστε να κλείσετε μέσω τηλεφώνου, είναι σίγουρο οτι θα βρείτε κάτι που ανταποκρίνεται στις ανάγκες σας. ;)
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Καλησπέρα σας και συγνώμη για το ακατάλληλο της ώρας!! Ονομάζομαι Κωνσταντίνα και είμαι 17 ετών δηλαδή από τον Σεπτέμβριο θα πάω Τρίτη Λυκείου και με την παρέα μου ήδη κάνουμε κάποιες σκέψεις για τις διακοπές μας όσον αφορά το επόμενο καλοκαίρι (χωρίς να είναι κάτι σίγουρο). Όπως και είναι φυσικό, σκεφτόμαστε να πάμε είτε Πάρο είτε Ίο αλλά σίγουρα θα πάμε Μήλο μετά καθώς η κολλητή μου έχει σπίτι οπότε θα κάτσουμε όσο θέλουμε. Θέλουμε χαμό όσο να ναι αλλά και να έχει πράγματα να κάνεις μέσα στην μέρα το βράδυ κατά προτίμηση κλαμπ. Το θέμα είναι ότι στην Πάρο δυστυχώς η ευτυχώς νυχτερινή ζωή υπάρχει μόνο στην Νάουσα και τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά. Σκεφτιματαν μήπως πάμε και στα 2 αλλά αφού θα πάμε Μήλο μετά δεν γίνεται όπως καταλαβαίνετε οπότε αναγκαστικά είτε Πάρο είτε Ίο σε συνδυασμό με την Μήλο. Κάθε άποψη δεκτή ευχαριστώ εκ των προτέρων💙
Εγώ θα σου πρότεινα την Ιο, έχει μικρές αποστάσεις και έχει ζωή τόσο στον Μυλοπότα το πρωί αλλά και στη χώρα το βράδυ και πιστεύω ότι θα περάσετε πολύ ωραία. Βέβαια και εκεί δωμάτιο θα πρέπει να κοιτάξετε από νωρίς και μέσω τηλεφώνου.
Γενικά για Ίο ό,τι θες μπορώ να βοηθήσω καθώς πηγαινω χρόνια στο νησί
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.081
Likes
1.950
Καλησπέρα σας και συγνώμη για το ακατάλληλο της ώρας!! Ονομάζομαι Κωνσταντίνα και είμαι 17 ετών δηλαδή από τον Σεπτέμβριο θα πάω Τρίτη Λυκείου και με την παρέα μου ήδη κάνουμε κάποιες σκέψεις για τις διακοπές μας όσον αφορά το επόμενο καλοκαίρι (χωρίς να είναι κάτι σίγουρο). Όπως και είναι φυσικό, σκεφτόμαστε να πάμε είτε Πάρο είτε Ίο αλλά σίγουρα θα πάμε Μήλο μετά καθώς η κολλητή μου έχει σπίτι οπότε θα κάτσουμε όσο θέλουμε. Θέλουμε χαμό όσο να ναι αλλά και να έχει πράγματα να κάνεις μέσα στην μέρα το βράδυ κατά προτίμηση κλαμπ. Το θέμα είναι ότι στην Πάρο δυστυχώς η ευτυχώς νυχτερινή ζωή υπάρχει μόνο στην Νάουσα και τα ξενοδοχεία είναι αρκετά ακριβά. Σκεφτιματαν μήπως πάμε και στα 2 αλλά αφού θα πάμε Μήλο μετά δεν γίνεται όπως καταλαβαίνετε οπότε αναγκαστικά είτε Πάρο είτε Ίο σε συνδυασμό με την Μήλο. Κάθε άποψη δεκτή ευχαριστώ εκ των προτέρων💙
Ναουσα εχει νυχτερινη ζωη φουλ ΑΛΛΑ ολα τα μαγαζια(τουλαχιστον τα bar)κλεινουν 4 η ωρα..αν περιμενετε ξενυχτι ως το πρωι,τοτε Ιο
 

Konstantina19

Member
Μηνύματα
26
Likes
10
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Η αλήθεια είναι ότι και εμείς προς Ίο κοιτάμε περισσότερο καθώς είναι και πιο κοντά στην Μήλο όπου θα πάμε ακριβώς μετά λόγω του ότι έχει σπίτι η κολλητή μου οπότε θα μείνουμε όσο θέλουμε. Όσον αφορά την νυχτερινή ζωή θέλουμε ως το πρωί αλλά και πράγματα μέσα στην μέρα μας και η Ίος και έχει τα πακέτα διακοπών αλλά και έχει περισσότερη ζωή. Επίσης η Πάρος μόνο Νάουσα αν βρεις είναι αρκετά ακριβά και ισχύει αυτό που λέτε έχει μόνο μικρά μπαράκια πέρα από το Akanthus. Εν τέλει η μόνη μας απορία είναι αν το Ios The Project μπορούν να το πάρουν άτομα 18 χρόνων πέρα από τις ημέρες που ουσιαστικά κάνουν School Festival δηλαδή ακριβώς μετά τις Πανελλήνιες καθώς θέλουμε να πάμε αρχές με μέσα Ιουλίου μήπως ξέρει κανείς?

Επίσης αντικειμενικά πιο πολύ κόσμο στην ηλικία μας έχει στην Πάρο η στην Ίο γιατί ακόμη και τώρα καθώς η Ίος έχει πιο πολύ νυχτερινή ζωή βλέπω λίγα περισσότερα άτομα να πηγαίνουν στην Πάρο (μπορεί να κάνω και λάθος).
 
Μηνύματα
196
Likes
250
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. Η αλήθεια είναι ότι και εμείς προς Ίο κοιτάμε περισσότερο καθώς είναι και πιο κοντά στην Μήλο όπου θα πάμε ακριβώς μετά λόγω του ότι έχει σπίτι η κολλητή μου οπότε θα μείνουμε όσο θέλουμε. Όσον αφορά την νυχτερινή ζωή θέλουμε ως το πρωί αλλά και πράγματα μέσα στην μέρα μας και η Ίος και έχει τα πακέτα διακοπών αλλά και έχει περισσότερη ζωή. Επίσης η Πάρος μόνο Νάουσα αν βρεις είναι αρκετά ακριβά και ισχύει αυτό που λέτε έχει μόνο μικρά μπαράκια πέρα από το Akanthus. Εν τέλει η μόνη μας απορία είναι αν το Ios The Project μπορούν να το πάρουν άτομα 18 χρόνων πέρα από τις ημέρες που ουσιαστικά κάνουν School Festival δηλαδή ακριβώς μετά τις Πανελλήνιες καθώς θέλουμε να πάμε αρχές με μέσα Ιουλίου μήπως ξέρει κανείς?
Νομίζω ότι μπορείς να το πάρεις και μέσα στον Ιούλιο αρκεί να έχει διαθέσιμες ημερομηνίε, έτσι κι αλλιώς δεν σε δεσμεύει κάπου στο πρόγραμμα σου το γεγονός ότι πας με το ios project
 

Konstantina19

Member
Μηνύματα
26
Likes
10
Νομίζω ότι μπορείς να το πάρεις και μέσα στον Ιούλιο αρκεί να έχει διαθέσιμες ημερομηνίε, έτσι κι αλλιώς δεν σε δεσμεύει κάπου στο πρόγραμμα σου το γεγονός ότι πας με το ios project
Ναι ίσως έχεις δίκιο ευχαριστώ πολύ
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.413
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.167
Μηνύματα
882.733
Μέλη
38.880
Νεότερο μέλος
Adamamdia

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom