Τουρκία Ταξίδι στην Πόλη των 5 αισθήσεων

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Πολύ ωραία τα είπες maxoula! :clap: Σου εύχομαι να ξαναπάς στην Πόλη και όπου αλλού ονειρεύεσαι! Από Τουρκία μόνο το Κουσάντασι έχω επισκεφτεί το οποίο δεν με ενθουσίασε...Θα ήθελα πάρα πολύ όμως να ταξιδέψω στην όμορφη Κωνσταντινούπολη! :rolleyes: Χρησιμότατες οι πληροφορίες σου,μπράβο! Ευχαριστούμε!
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Πολύ ωραία τα είπες maxoula! :clap: Σου εύχομαι να ξαναπάς στην Πόλη και όπου αλλού ονειρεύεσαι! Από Τουρκία μόνο το Κουσάντασι έχω επισκεφτεί το οποίο δεν με ενθουσίασε...Θα ήθελα πάρα πολύ όμως να ταξιδέψω στην όμορφη Κωνσταντινούπολη! :rolleyes: Χρησιμότατες οι πληροφορίες σου,μπράβο! Ευχαριστούμε!

Σε ευχαριστώ πολύ nicole! Σου εύχομαι σύντομα μια Κωνσταντινούπολη και για σένα :)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Η ιστορία μεταφέρθηκε στις ολοκληρωμένες ;)
 

iolh

Member
Μηνύματα
35
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Παρισι
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος ΗΠΑ
πολυ ωραια αφηγηση...γυρισα πριν ενα μηνα απο την Πολη και μου ανοιξες παλι πληγες! :) ευχαριστουμε για το νοερο ταξιδι.
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
πολυ ωραια αφηγηση...γυρισα πριν ενα μηνα απο την Πολη και μου ανοιξες παλι πληγες! :) ευχαριστουμε για το νοερο ταξιδι.

Σε ευχαριστώ πολύ! Και γω σε αυτή τη γλυκιά φάση της αναπόλησης βρίσκομαι...:)
 

pepoula

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Καλησπέρα!επειδή κ εμείς σκεφτόμαστε να παμε απλά δεν ξέρουμε ακόμα κο παμε οργανωμένα ή μόνοι μας θα ήθελα να μου πεις πόσα χρήματα ξοδεψατε για το ταξίδι που μας περιέγραψες !
Ευχαριστώ πολύ!
 

maxoula

Member
Μηνύματα
225
Likes
266
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά και ξανά
Καλησπέρα!επειδή κ εμείς σκεφτόμαστε να παμε απλά δεν ξέρουμε ακόμα κο παμε οργανωμένα ή μόνοι μας θα ήθελα να μου πεις πόσα χρήματα ξοδεψατε για το ταξίδι που μας περιέγραψες !
Ευχαριστώ πολύ!

Καλημέρα! Γνώμη μου είναι να πάτε μόνοι σας, θα σας βγει οικομικότερα. Εμείς δώσαμε από 280/άτομο για αεροπορικά και ξενοδοχείο (πετάξαμε από Θεσσαλονίκη που γενικά έχει ακριβότερα εισιτήρια για την Πόλη. Από Αθήνα παίζουν καλύτερες προσφορές). Τώρα εκεί να χαλάσαμε επιπλέον περίπου από 300 ευρώ, αλλά ψωνίσαμε και κάποια πραγματάκια. Ήταν βλέπεις εκπτώσεις. Γενικά ήταν πολύ οικονομικό το φαγητό και το ποτό τους (τουλάχιστον εκεί που πήγαμε εμείς). Σίγουρα θα μπορούσαμε να την βγάλουμε και πιο οικονομικά ;) Ότι άλλο θες...:)
 

pepoula

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Δεν θα έχουμε πρόβλημα λες?να χαθούμε να μην δούμε τά δώστα μέρη να μας κοροϊδεύουν κ αλλά τέτοια?!
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ένα χάρτη αν έχεις μαζί σου και σημειώσεις σε ποια μέρη θέλεις να πας δύσκολα θα χαθείς, αλλά και να χαθείς όλο και κάποιος θα σε βοηθήσει. Να σας κοροιδέψουν για ποιο λόγο, ακόμα και στις αγορές αν κάτι δεν σου κάνει μπορείς να πεις ευχαριστώ και να συνεχίσεις τη βόλτα σου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.158
Μηνύματα
882.418
Μέλη
38.877
Νεότερο μέλος
Constansimota

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom