Ιράν Ταξίδι στο Ιράν

ph2

Member
Μηνύματα
74
Likes
11
Ονειρεμένο Ταξίδι
Αργεντινή
Καλησπέρα σε όλους. Τέλος Φλεβάρη επιτέλους το πολυπόθητο ταξίδι για Ιράν. Εννοείτε ότι έχω ξεκοκαλίσει όλες τις ιστορίες. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι 2 πράγματα. Ξέρεις κανείς κάποιο πρακτορείο που συνεργάστηκε (η όχι πρακτορείο αλλά κάποιον οδηγό)? και ξενοδοχεία μιας και δεν μπορώ να βρω από το booking έχετε να προτείνεται κάποιον τρόπο να τα κλείσω?
 

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.882
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
Εμείς ένα χρόνο πριν τα αναθέσαμε σε περσικό πρακτορείο. Αν θέλεις μπορώ να σου στείλω με Π.Μ. το λινκ του πρακτορείου για επικοινωνία, πληροφορίες κλπ.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Καλησπέρα σε όλους. Τέλος Φλεβάρη επιτέλους το πολυπόθητο ταξίδι για Ιράν. Εννοείτε ότι έχω ξεκοκαλίσει όλες τις ιστορίες. Αυτό που θέλω να ρωτήσω είναι 2 πράγματα. Ξέρεις κανείς κάποιο πρακτορείο που συνεργάστηκε (η όχι πρακτορείο αλλά κάποιον οδηγό)? και ξενοδοχεία μιας και δεν μπορώ να βρω από το booking έχετε να προτείνεται κάποιον τρόπο να τα κλείσω?
ξέρω τον οδηγό που μας πήγε. εγγυημένος από πρακτορείο στο Ιράν. ενδιαφέρεσαι?
 

stratman_

Member
Μηνύματα
27
Likes
7
Καλησπέρα,

Να κάνω κάποιες ερωτήσεις για Ιράν, μέσω ποιάς πλατφόρμας μπορώ να κλείσω ξενοδοχεία;
Επιπλέον, μια μετακινήσεις εντός Ιράν, απο πόλη σε πόλη, υπάρχει κάποιο site για πληροφορίες. Η μετακίνηση με αεροπλάνα συστήνεται;

Ευχαριστώ
 

taxidiariko pouli

New Member
Μηνύματα
3
Likes
28
Αγαπητοί και αγαπητές!!
προσπαθώ να οργανώσω ταξίδι στο Ιράν για το Νοέμβριο.
διάβασα τις εμπειρίες και τις χρήσιμες πληροφορίες...
Δεν μου είναι σαφές αν πλέον μπορώ να βγάλω ταξιδιωτική ασφάλεια από το αεροδρόμιο της τεχεράνης. Η επικοινωνία με τη πρεσβεία στην αθήνα συνηγορεί στο όχι, ότι χρειάζεται να το χω κάνει από ελλάδα. Από κουβέντες με φίλους που έχουν όμως επισκεφτεί παλιότερα το ιράν υπήρχε η δυνατότητα να τη βγάλεις εκεί.
έχει κάποιος πρόσφατη εμπειρία?
θα ταξιδέψουμε μόνοι μας (δυο άτομα) και η σκέψη είναι να φύγουμε από Σμύρνη (το εισιτήριο είναι στη μισή τιμή και μένουμε πιο κοντά στη Σμύρνη παρά στην Αθήνα....)
Ευχαριστώ
καλή συνέχεια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.579
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom