Ινδονησία Ταξίδι στο Μπαλί...τα φώτα σας

maridim88

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Εισιτήρια από το site της scoot ( ryanair της Ασίας όσον αφορά το οικονομικό κομματι) .. ξενοδοχεία από booking και hotels.com ! Αν ξέρει ένας από τους δύο σας τα βασικά στα αγγλικά, και έχετε μια μικρή εξοικείωση με τα ταξίδια, θα πρότεινα ασυζητητί να πάτε μόνοι σας!!
Τέλεια,και ποσες μερες προτεινετε;
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Τέλεια,και ποσες μερες προτεινετε;
Όσες περισσότερες μέρες μπορείτε με άδειες από δουλειά κλπ!! Εμείς έχουμε(είχαμε γιατί μεθαύριο γυρνάμε) κλείσει 14 διανυκτερεύσεις (3 Σιγκαπούρη, 6 Ουμπουντ, 1 Κούτα ,4 Nusa Dua ) .. και το θεωρώ πολύ ικανοποιητικο διάστημα!! Ίσως αφαιρούσα την Κούτα και έβαζα την διανυκτερευση Σιγκαπουρη η Νούσα Ντουα! (Για το θέμα πρακτορείο ή όχι και εγώ είχα τον ιδιο ενδοιασμό αλλά τελικά δεν ήταν δύσκολο να τα κλείσω όλα μόνος μου ,και δεν το μετάνιωσα καθόλου )
 
Μηνύματα
36
Likes
13
Καλησπέρα!! Έχω κλείσει κάποιες εκδρομές με το familybali tours που έχω διαβάσει εδώ !! Θα κάνω μια εκδρομή στην nusa penida , στην οποία θα έχουν τις αποσκευές μου στο αμάξι τους καθόλη την διάρκεια της εκδρομης.. υπάρχει κίνδυνος??
Καλησπέρα!!! Αξίζει η εκδρομή nusa penida? Σκέφτομαι να την κλείσω και εγω
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλησπέρα!!! Αξίζει η εκδρομή nusa penida? Σκέφτομαι να την κλείσω και εγω
Δεν την έκανα τελικά λόγω υγείας.. πιστεύω όμως ότι αξίζει!! Ειδικά αν σας αρέσουν οι καταδύσεις ,snorkelling κλπ
 
Μηνύματα
36
Likes
13
Δεν την έκανα τελικά λόγω υγείας.. πιστεύω όμως ότι αξίζει!! Ειδικά αν σας αρέσουν οι καταδύσεις ,snorkelling κλπ
Μπα ο άνδρας μου δεν το εχει τοσο με αυτά αλλα θα ήθελα να δω ωραίες παραλίες. Σε ευχαριστώ. Η κοιλιά σου εεεεε; παιζει πολυ αυτο εκει κατω
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Μπα ο άνδρας μου δεν το εχει τοσο με αυτά αλλα θα ήθελα να δω ωραίες παραλίες. Σε ευχαριστώ. Η κοιλιά σου εεεεε; παιζει πολυ αυτο εκει κατω
Η kelingking (κάπως έτσι) φαινόταν φανταστική στην nusa penida) .. ναι δυστυχώς bali belly (τροφική δηλητηριαση) για δύο μερουλες.. δεν με ενοχλησε πάρα πολύ, τις βόλτες μου τις έκανα!
 
Μηνύματα
36
Likes
13
Η kelingking (κάπως έτσι) φαινόταν φανταστική στην nusa penida) .. ναι δυστυχώς bali belly (τροφική δηλητηριαση) για δύο μερουλες.. δεν με ενοχλησε πάρα πολύ, τις βόλτες μου τις έκανα!
Παλι καλα. Είχαμε και αρκετές μέρες. Μπράβο. Απολαύστε τις τελευταίες μέρες!!! Καλή επιστροφή
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Σε πτήση με ανταπόκριση, οι παραδοτεες βαλίτσες πάνε απευθειας Ελλαδα έτσι??
 

spyros91

Member
Μηνύματα
880
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ντουμπαι
Καλημεραααααα. Γυρίσατε; ολα καλα; βαλιτσες ολα οκ; πως περάσατε; πως σας φάνηκε το μπαλι;
Καλημέρα!! Ναι ναι δυστυχώς έχουμε γυρίσει! Όλα υπέροχα . Οι παραδοτεες φεύγουν κατευθείαν για Ελλάδα! Το Μπαλι ήταν υπέροχο, με φοβερά τοπία, ναούς, καλουτσικη θαλασσα, και αρκετά οικονομική ζωή!!
 
Μηνύματα
36
Likes
13
Καλημέρα!! Ναι ναι δυστυχώς έχουμε γυρίσει! Όλα υπέροχα . Οι παραδοτεες φεύγουν κατευθείαν για Ελλάδα! Το Μπαλι ήταν υπέροχο, με φοβερά τοπία, ναούς, καλουτσικη θαλασσα, και αρκετά οικονομική ζωή!!
Αυτη ηταν η επόμενη ερώτηση. Τι έλεγε από τιμες σε φαγητό και αν πηγαν ολα καλα με τον οδηγό. Έκλεισα και εγω με το gege. Βγαλαμε και πρόγραμμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.743
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom