Ταξίδι στο εξωτερικό με τη μητέρα μου

Soozy

Member
Μηνύματα
56
Likes
57
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιταλία
Καλησπέρα είμαι 19 χρόνων και λόγω του ότι εργάζομαι έχω κάποια δυνατότητα για κάποιο ταξίδι στο εξωτερικό ωστόσο καμία από τις φίλες μου δεν μπορεί να έρθει λόγω οικονομικών. Η μόνη που μπορεί να έρθει μαζί μου είναι η μαμά μου . Πιστεύετε ότι είναι υπερβολικο ? Λόγω της ηλικίας μου εννοώ . Να σημειωθεί πως έχουμε πολύ καλές σχέσεις και περνάμε όμορφα μαζί .
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.085
Likes
23.672
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ονειρεμένο Ταξίδι
Καναδάς
Καλησπέρα είμαι 19 χρόνων και λόγω του ότι εργάζομαι έχω κάποια δυνατότητα για κάποιο ταξίδι στο εξωτερικό ωστόσο καμία από τις φίλες μου δεν μπορεί να έρθει λόγω οικονομικών. Η μόνη που μπορεί να έρθει μαζί μου είναι η μαμά μου . Πιστεύετε ότι είναι υπερβολικο ? Λόγω της ηλικίας μου εννοώ . Να σημειωθεί πως έχουμε πολύ καλές σχέσεις και περνάμε όμορφα μαζί .
Να πάτε και να περάσετε τέλεια. :)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
1.997
Likes
2.084
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ονειρεμένο Ταξίδι
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλησπέρα είμαι 19 χρόνων και λόγω του ότι εργάζομαι έχω κάποια δυνατότητα για κάποιο ταξίδι στο εξωτερικό ωστόσο καμία από τις φίλες μου δεν μπορεί να έρθει λόγω οικονομικών. Η μόνη που μπορεί να έρθει μαζί μου είναι η μαμά μου . Πιστεύετε ότι είναι υπερβολικο ? Λόγω της ηλικίας μου εννοώ . Να σημειωθεί πως έχουμε πολύ καλές σχέσεις και περνάμε όμορφα μαζί .
Καθόλου υπερβολικό. Θα είναι τέλεια!
 

Iris_90

Member
Μηνύματα
752
Likes
3.792
Επόμενο Ταξίδι
Στο άγνωστο ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γιατί , σε νοιάζει ;;;
Δεν είναι καθόλου υπερβολικό , εφόσον δεν μπορούν οι φίλες σου να σε ακολουθήσουν , μη σκας μην έχεις ενδοιασμούς , να πάρεις τη μητέρα σου και να περάσετε τέλεια , για που με το καλό λέτε να πάτε ;;;
 

Soozy

Member
Μηνύματα
56
Likes
57
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιταλία
Δεν είναι καθόλου υπερβολικό , εφόσον δεν μπορούν οι φίλες σου να σε ακολουθήσουν , μη σκας μην έχεις ενδοιασμούς , να πάρεις τη μητέρα σου και να περάσετε τέλεια , για που με το καλό λέτε να πάτε ;;;
Ευχαριστώ πολύ! Σκέφτομαι να κάνω ένα αντίστοιχο θρεντ εδώ αλλά θα μου άρεσε μαλτα
 

coco_

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
1.773
Επόμενο Ταξίδι
on the beach!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Guatemala
Καλησπέρα είμαι 19 χρόνων και λόγω του ότι εργάζομαι έχω κάποια δυνατότητα για κάποιο ταξίδι στο εξωτερικό ωστόσο καμία από τις φίλες μου δεν μπορεί να έρθει λόγω οικονομικών. Η μόνη που μπορεί να έρθει μαζί μου είναι η μαμά μου . Πιστεύετε ότι είναι υπερβολικο ? Λόγω της ηλικίας μου εννοώ . Να σημειωθεί πως έχουμε πολύ καλές σχέσεις και περνάμε όμορφα μαζί .
Γιατί να είναι υπερβολικό; Ισα ίσα πολυ ωραίο είναι (και cool😀) να έχεις μια μαμά που μπορείτε κ περνατε όμορφα σαν φίλες! Προτείνω μια ιταλία που είναι εύκολος προορισμός και για όλα τα γούστα!
Κ μια συμβουλή! Μην κολλάς στα στερεότυπα, ότι πχ στα 19 πρεπει να παρτάρεις με τις φίλες στα νησια, στα 25 Μαδαγασκαρη με τον φίλο σου, στα 60 με καπη στα καμμενα βούρλα😋. Κάνε ό,τι σε ευχαριστεί! Να περάσετε ομορφα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom