Σερβία Ταξιδάκι στο Βελιγράδι

KOIOANNI

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Καρα κεντρο ..πιο κεντρο δεν γινεται προτεινω το Selection apartments ...εμεινα περσι κ εχουν μεινει πολλοι απο το φορουμ.Πενηντα ευρω το τρικλινο...κ ο Ιβαν ο ιδιοκτητης εξαιρετικος.Ολοι μιλουν με τα καλυτερα λογια κ επιβεβαιωνω κ γω.Ελπιζω μονο να βρεις.
KLEOPATRA σ' ευχαριστώ πολύ για την πρόταση αλλά δυστυχώς δεν υπάρχει διαθεσιμότητα για τις μέρες που θέλω.
Τώρα για το B&B Bed'n' Beer χθες το βράδυ μου έστειλαν το παρακάτω μήνυμα
Dear Mr Konstantinos,
Thank you for booking a stay at our Hostel. Unfortunately there has been a problem. One of the coworkers has forgotten to close the reservation we received on another platform so your reservation turns out to be an overbooking. I am very sorry to inform you that we won't be able to put you in a quadruple room. I can only suggest you change your booking to 4 beds at a dormitory because that is currently all we have available. Otherwise, please cancel the reservation because booking doesn't allow us to perform that action, only the guests.
On behalf of Bed'n'Beer staff I truly apologize for this inconvenience.
Απ' ότι κατάλαβα λοιπόν θα πρέπει να ακυρώσω την κράτηση.
Οπότε η μόνη μου επιλογή είναι το Julia B&B. Θα ήθελα λοιπόν να ρωτήσω αν κοντά στο κέντρο υπάρχουν χώροι Parking ( δωρεάν ή με πληρωμή) ώστε να μπορώ να αφήνω το αυτοκίνητο.
 

thrylosveria

Member
Μηνύματα
230
Likes
205
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτικες
Ονειρεμένο Ταξίδι
φινλανδια
Δυσκολο το παρκινγκ στην πολη...το απογευμα θα σου στειλω το σαιτ του διαμερισματος που εμενα...παρα πολυ καλο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.576
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom