Ταξιδέυω για σένα σε όλη τη γη...

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
γειά χαρά σε όλους,είμαι ο γιώργος,πρώτη φορά ασχολούμαι με φόρουμ και τεχνολογίες,αλλά πρέπει καποια στιγμή να μπώ στη φάση!
Πρέπει να πάω στη Λα Παζ τον Αυγουστο οπωσδήποτε!με κάνανε μπινιά και πρέπει να βρώ την άκρη..
Καλά να περνάτε..
Οπου παίζει ο θέος δεν θα είναι μοναχός γιάτι ΑΡΗ μου δε γίνεται αλλιώς..(θα έσκαγα αν δε το γραφα):shock::shock::shock:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
γεια σου γιωργο αρειανε σαλονικιε!:D

τι μπινια σου κανανε βρε?


καλωσήλθες :)
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
γεια σου φιλαρακο!εκανα παραγγελία ρούχα αλπάκα και με ψιλοφάγανε στα φράγκα.Θα τα ζητούσα απο το νάτσο(Βολιβιανός παίκτης του ΑΡΗ,αλλά δεν έχω ψυχή να το κάνω!)..οπότε να η ευκαιρία για μια γνωριμία με το υψόμετρο,που τόσα έχουμε ακούσει..
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Καλώς ήρθες, Γιώργο! Βλέπω έχουμε πολλά κοινά! Κι εγώ πρέπει να πάω στη Λα Παζ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (και στη Λίμα, και στο Καράκας, και στο Σαντιάγο, και στη Μπραζίλια) κι εντάξει, ας μην είναι και Αύγουστο! Θα βρούμε τρόπο να πας, όμως, δε μπορεί, και ας σε κάνανε και μπινιά!!!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Αχ, βρε Chrikky, σ' έφαγε ο Χαβιέ Μπάρδεμ που 'χεις αγκαλιά! Μήπως να το 'γραφες με ήτα στο τέλος το νικ????:haha:
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
αστα... και στη συναντηση μου ειπανε οτι με περασανε για ανδρα λογω του χαβιε...:roll:

νομιζω πρεπει να αλλαξω φωτο... :D
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
γεια σου Ρόζα,έχω χάσει τη μπάλλα κανονίκα εδώ!η σελίδα μου φαίνεται λαβύρινθος(δε υπονοώ κάτι,απλά εγώ είμαι ταγάρι!),και θέλω να τα κάνω όλα μαζί και έχω χαθεί τελείως:).μακάρι καποια στιγμή να πας και να μου πείς και πως την παλευουν με το υψόμετρο!
 

giwrgos

Member
Μηνύματα
270
Likes
508
Επόμενο Ταξίδι
Περου,Περου,Περου,Περου..
τωρα καταλαβα τι λαθος εκανα!!οκ μη με παρεξηγεις,προλαβα και δικαιολογηθηκα στη(ή στο??)ροζα.
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
νο προ :) αστειευομαστε και λιγο!

θα το συνηθισεις το site... οσο για βολιβια, εδω μεσα υπαρχουν γκουρου για τα παντα!
 

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
τωρα καταλαβα τι λαθος εκανα!!οκ μη με παρεξηγεις,προλαβα και δικαιολογηθηκα στη(ή στο??)ροζα.
Chrikky, βοήθεια!!! Εσένα σε περάσανε για τον Μπάρδεμ, αλλά εμένα με περάσανε για τη γυάλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:
 
Last edited by a moderator:

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
Chrikky, βοήθεια!!! Εσένα σε περάσανε για τον Μπάρδεμ, αλλά εμένα με περάσανε για τη γυάλα!!!!!!!!!!!!!!!!!!:shock:

ε μα βάλε κι εσύ χριστιανή μου ένα πιο φυσιολογικό avatar! :bleh:

(αμα βαλω μονο την πενελοπε λες να το λυσουμε το θεμα, η θα μου στελνουν ολοι πμ οτι θελουν να με γνωρισουνε? :haha::haha:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.226
Μηνύματα
884.339
Μέλη
38.918
Νεότερο μέλος
Gvar

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom