Ταξιδιωτικές Προσφορές

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Το πρώτο πράγμα που ζητήσανε οι περισσότεροι αναγνώστες του Travestories κατά τη διάρκεια της μεγάλης έρευνας που έτρεξε τον Απρίλιο, ήταν περισσότερες προσφορές από το χώρο των ταξιδιών.

Από σήμερα λοιπόν, έχει κάνει την εμφάνισή της μια νέα ενότητα, που ονομάζεται Ταξιδιωτικές Προσφορές και τη βρίσκετε εδώ:

Ταξιδιωτικές Προσφορές - Το Ελληνικό Forum για Ταξίδια

ή από την αρχική σελίδα των Forum, θα τη δείτε στην πρώτη καρτέλα "γενικά περί ταξιδιών".

Σε αυτήν την ενότητα λοιπόν θα μπαίνουν τακτικά προσφορές που αφορούν οτιδήποτε έχει σχέση με ταξίδια, δηλαδή πακέτα ταξιδιωτικά, ξενοδοχεία, κλπ. Οι προσφορές αυτές δε θα μπαίνουν αυτόματα, αλλά θα γίνεται μια επιλογή από τη συντακτική ομάδα του Travelstories από τις προσφορές που τρέχουν σε διάφορα site τη δεδομένη χρονική στιγμή. Με αυτόν τον τρόπο ελπίζουμε να γνωστοποιούμε στους αναγνώστες του Travelstories τις πιο καλές προσφορές από τον ταξιδιωτικό χώρο.

Για τις προσφορές των αεροπορικών εταιρειών, παραμένει προς το παρόν η ξεχωριστή ενότητα που έχουμε και μέχρι σήμερα, άρα για αεροπορικά θα εξακολουθείτε να παρακολουθείτε την εν λόγω ενότητα.

:)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Απλά για να μην παραξενευτείτε το γράφω εδώ, εκείνη την δήθεν προσφορά με τη Σύρο την μάζεψα, αφού μετά και τη δική μου ενημέρωση ότι κάτι δεν πάει καλά, δεν υπήρξε καμία κίνηση, παρά μόνο άλλαξε η σημείωση στο σάιτ του δωματίου ότι οι τιμές που έχει ονλάιν "δεν περιλαμβάνουν πρωινό".
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Δε καταλαβα τι παιχτηκε μ'αυτη τη προσφορα... παντου υπαρχουν παγιδες και η ανταλλαγη αποψεων εδω μεσα θεωρω οτι βοηθαει παρα πολυ οσους θελουν καποια προσφορα αλλα ειναι επιφυλακτικοι και φυσικα βοηθα στο να καταλαβαινουμε ποια προσφορα αξιζει και ποια οχι. Μ'αρεσει πολυ η ενοτητα αν και θυμαμαι δεν την ειχα επιλεξει στο ερωτηματολογιο γιατι ετσι κι αλλιως τις εψαχνα απο μονη μου, δεν ειχα σκεφτει οτι εδω με τη συζητηση θα'ναι καλυτερα. Nice!
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.406
Likes
17.236
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Εγώ πάντα θα προσπαθώ να βάζω προσφορές που βλέπω ότι αξίζουν, αλλά σίγουρα όταν "εκτίθονται" στα μέλη έχουμε περισσότερες πιθανότητες να εντοπίζουμε και αυτές που είναι σούπερ αλλά και αυτές που τελικά δεν άξιζαν.
 

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Να ρωτήσω κάτι χωρίς να ξέρω τις παραμέτρους βέβαια;

Να γίνουν επαφές με πρακτορεία και ξενοδοχεία για προσφορές αποκλειστικά για το φόρουμ δεν παίζει ως ενδεχόμενο;

Φαντάζομαι ότι κάποιος που είναι στο χώρο του τουρισμού θα ενδιαφερόταν να απευθυνθεί σε αποκλειστικά ταξιδιωτικό κοινό που συγκεντρώνεται σε έναν κοινό χώρο και αριθμεί 10.000 μέλη
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.270
Μηνύματα
885.859
Μέλη
38.949
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom