Ταξιδιωτικές προθέσεις του 2014

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.790
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Εγώ γιατί άμα δε δω κανένα βουναλάκι βρε αδερφέ να κρατάει συντροφιά στην παραλία δε με συγκινεί ιδιαίτερα;;;
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.881
Likes
26.796
Εισαι μικρή ακόμα.Βάλε παγωμένες μπύρες και ρέγκε και θα θέλεις μόνο άμμο.
 

φω κορ

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Απόκριες Ρέθυμνο, μετά Βαρκελώνη, καλοκαίρι πάλι Κρήτη και Λήμνο... και ότι άλλο ήθελε προκύψει...!!!! :D
Πααρα πολυ ωραια θα περασεις κ στο ευχομαι....μια απορια...επειδη κ εγω σκεφτομαι αποκριες να παω ρεθυμνο γ 4 μερες ποσα λεφτα λες πανω κατω να χρειαστω;;;πλην διαμονης κ εισιτηριων
 

_Eleni_

Member
Μηνύματα
15
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
Βιέννη
Πααρα πολυ ωραια θα περασεις κ στο ευχομαι....μια απορια...επειδη κ εγω σκεφτομαι αποκριες να παω ρεθυμνο γ 4 μερες ποσα λεφτα λες πανω κατω να χρειαστω;;;πλην διαμονης κ εισιτηριων
Ευχαριστώ πολύ!!!!! :bounce: Γύρω στα 150-200 υπολογίζω.. Εξαρτάται βέβαια και από το τι θα κάνεις!!! Ότι άλλο χρειαστείς για το Ρέθυμνο, είμαι στη διάθεση σου.. Ελπίζω να περάσεις τέλεια!!!:xalara:
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
εμεις κλεισαμε ενα 4ημερο Βενετια, και μετα εχω κανει "ταμα" να περπατησω στο Camino De Santiago...σε 2 δοσεις βεβαια γιατι τοσες μερες αδεια με την μια δεν γινεται.
Και μερικες εκδρομες εδω και εκει για σκι

Tελικα το Camino ισως (αλλα πολυ Ισως) γινει με ποδηλατο (αν και δεν μου καθεται ωραια) για να κερδισω τις αλλες δυο βδομαδες.
Ψηθηκα για Αμβουργο και μια βολτα Δανια με το ΙΧ την 1η βδομαδα, και την 2η τιποτα Fuerteventura γιατι αφησα ανοικτους λογ/μος απο περσυ.....

Τουλαχιστον η Βενετια παραμενει σταθερη....
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Παιδια εγω εκανα κρατηση στις 6 Ιουνιου με prepaid και δεν ειχα κανενα προβλημα,μαλιστα μου εστειλαν και αποδειξη,και την επομενη εκλεισα και ξενοδοχειο χρησιμοποιοντας και το κουπονι των 40 ευρω που μου εστειλαν επειδη εκλεισα την πτηση,το οποιο εβγαινε πιο φθηνα ακομα και απο το booking που λογω του οτι εχω κανει πολλες κρατησεις μου προσφερει σε καποια ξενοδοχεια εως 20% εκπτωση!!!συγκεκριμενα εκλεισα 3 νυχτες με πρωινο 146 ευρω στο κεντρο του μοναχου!!Παντως οτι αλλαζουν οι τιμες απο στιγμη σε στιγμη ειναι αληθεια εμενα η πτηση που εκλεισα Ηρακλειο-Βιεννη,Μοναχο-Θεσσαλονικη-Ηρακλειο με aegean απο 160 ευρω τα 2 ατομα την επομενη εγινε 234!!!
Πλακα κάνεις!!!..το ιδιο ταξιδι σκεφτομαι να κανω αλλα τον Μαρτιο του 2015..εσυ ποτε πας??? και γω απο Ηρακλειο!! ( και να παω Βιεννη-Ινσμπουργκ- Σαλζμπουρκ-Μοναχο..)
 

greco

Member
Μηνύματα
1.148
Likes
3.322
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Γυρος Τουρκιας

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Πλακα κάνεις!!!..το ιδιο ταξιδι σκεφτομαι να κανω αλλα τον Μαρτιο του 2015..εσυ ποτε πας??? και γω απο Ηρακλειο!! ( και να παω Βιεννη-Ινσμπουργκ- Σαλζμπουρκ-Μοναχο..)
Το εκλεισα για 5 οκτωβριου με 13 θα μεινω 2 νυχτες Βιεννη 3 Σαλτσμπουργκ και 3 Μοναχο και απο Σαλτσμπουργκ θα νοικιασω αυτοκινητο να επισκεφτω καποια χωρια!!!
 

Vegerazaros

Member
Μηνύματα
1.464
Likes
2.061
Ταξίδι-Όνειρο
Ελβετία ξανά
Το εκλεισα για 5 οκτωβριου με 13 θα μεινω 2 νυχτες Βιεννη 3 Σαλτσμπουργκ και 3 Μοναχο και απο Σαλτσμπουργκ θα νοικιασω αυτοκινητο να επισκεφτω καποια χωρια!!!
Τελεια!!!!..εγω θα τα κλεισω περιπου 4-11 Μαρτιου , (μεχρι τοτε εχω αλλα ταξιδια μπροστα μου) :) Ωραια θα πας εσυ εκει..θα παει ο Grego Βερολινο ,θα εχω ολες της πληροφοριες στο πιατο!!!! :xalara:Θα σε παρακολουθώ στενα ...έχε το νου :haha:σου!!!
 

sif.....

Member
Μηνύματα
366
Likes
1.690
Επόμενο Ταξίδι
Κιργιστάν - Ιαπωνία
Ταξίδι-Όνειρο
Περού - Κίνα
Και εγω εχω αλλο ταξιδι μπροστα μου στις 1 ιουλιου φευγω για Λισαβονα 5 μερες και μετα Παρισι 5 μερες!!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.026
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom