Ταξιδιωτική Έρευνα 2018 - Ερωτηματολόγιο

taver

Member
Μηνύματα
12.486
Likes
28.952
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Δεν είναι και το πιο ανώνυμο του κόσμου (καθώς έχουμε βγάλει στη φόρα τα ταξίδια που κάναμε και μπορεί να τα συσχετίσει κάποιος με τις απαντήσεις), αλλά γι αυτό είναι και ευκαιρία για ευγενικό τρολλάρισμα σε κάποιες απαντήσεις :)

Παραπιπτοντως, πάρτε μια απόφαση στα γεωγραφικά. Το Αζερμπαιτζάν το έχετε και στην Ευρώπη και στην Ασία, το Μεξικό δεν το έχετε στη Λατινική Αμερική, κ.ο.κ.
 

el_vl

Member
Μηνύματα
36
Likes
31
Επόμενο Ταξίδι
ΒΕΡΟΛΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΕΚΙΝΟ & ΤΟΚΙΟ
Έτοιμο κ από μένα!!
Ευχαριστούμε travelstories για την βοήθεια που μας προσφέρετε τόσα χρόνια!!! :clap::xalara:
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.417
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Έτοιμο κι από μένα. Ανώνυμο λέει αλλά δε νομίζω να έχουν δηλώσει πολλοί ταξίδι όνειρο Γροιλανδία,Κυργιζια,Πακιστάν
Επίσης του χρόνου θέλω να βάλεις το Σβάλμπαρντ χωριστά @Defkalion
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παραπιπτοντως, πάρτε μια απόφαση στα γεωγραφικά. Το Αζερμπαιτζάν το έχετε και στην Ευρώπη και στην Ασία, το Μεξικό δεν το έχετε στη Λατινική Αμερική, κ.ο.κ.
Μάλιστα!!

Επίσης του χρόνου θέλω να βάλεις το Σβάλμπαρντ χωριστά @Defkalion
Δύο φορές μάλιστα!!!

Σας ευχαριστώ πολύ για τη συμμετοχή, προωθήστε το όσο μπορείτε για να έχουμε όσο το δυνατόν μεγαλύτερο δείγμα!
 

Elena2508

Member
Μηνύματα
1.114
Likes
3.741
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
N. Υόρκη
Το συμπλήρωσα και εγώ με χαρά και ενδιαφέρον για το είδος των ερωτήσεων. Βέβαια ανώνυμο δεν το λες γιατί στο τέλος μας φακελώνετε κανονικά με το email που δηλώσαμε! χαχαχα! :clap:
Ελπίζω να κληρώσετε και τίποτα άλλο πέρα από τους χάρτες για να αξίζει και το φακέλωμα περί εισοδήματος κλπ...;)
Επίσης, ίσως θα έπρεπε να υπάρχει μια διευκρίνηση σχετικά με τον όρο "ταξίδι". Η ημερήσια εκδρομή στην Ελλάδα ή στο εξωτερικό (π.χ. Βουλγαρία, Τουρκία κλπ) θεωρείται ταξίδι ή όχι; Είναι ένα τουριστικό προϊόν που επιφέρει έσοδα σε πολλούς επαγγελματίες και μάλλον θα έπρεπε κάπως να προσμετρηθεί.
 

filippia

Member
Μηνύματα
356
Likes
372
Επόμενο Ταξίδι
Μπρατισλάβα-Βιέννη-Τσεχία
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Έτοιμο κι από μένα. Αν και η ερώτηση με το πόσα ταξίδια κάνατε το 2017 πόνεσε λίγο! :cry:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.275
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom