Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα - Απρίλιος - Μάιος 2017

Nikos1986

Member
Μηνύματα
905
Likes
4.002
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Ψήφισα κι εγώ. Πολύ δυνατός διαγωνισμός, όποιες 3 και να ψηφίσεις αδικείς σίγουρα άλλες 2-3. Ελπίζω να έχουμε ισοψηφίες, γιατί είναι κρίμα να βραβευτούν μόνο 3 ιστορίες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Είμαστε στην τελική ευθεία. Περάστε να ψηφίσετε! :welcome:
 
Last edited:

mikrh tsopana

Member
Μηνύματα
1.715
Likes
7.789
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα-Παλέρμο-Μπιλμπάο
Ταξίδι-Όνειρο
θα το αποφασίσω αύριο
Ουφ, στο παρατσακ! Ψήφισα, αλλά ήθελα άλλες 4 ψήφους...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.600
Likes
12.420
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Και ναι, έχουμε τους νικητές!

1η θέση
ο @hydronetta με την ιστορία Ο δρόμος με τις χίλιες κάσμπες

2η θέση
ο @interted με την ιστορία "Ωραία, ωραία" από την Κούβα

3η θέση
ο @anlazar με την ιστορία Άγρια ομορφιά για όσους προλάβουν... ΜΑΔΑΓΑΣΚΑΡΗ !!!

Συγχαρητήρια στους νικητές μας και πολλά ευχαριστώ σε όλους τους συγγραφείς για τις ιστορίες τους!

Επειδή η συμμετοχή ήταν ακόμα καλύτερη αυτή τη φορά, θα σας κάνω δώρο ακόμα έναν διαγωνισμό πριν τη λήξη της χρονιάς, δηλαδή λίαν συντόμως. :icon_smile:
 

interted

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
8.197
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ράφτινγκ στον Ουρουμπάμπα
:clap: Ευχαριστώ πολύ για τις ψήφους, πήγε καλά η αγαπημένη Κούβα με τόσο σκληρό ανταγωνισμό. Το μόνο που μετανιώνω είναι ότι δεν αφιέρωσα στην Αβάνα τον χρόνο που έπρεπε, αν και αυτό μου δίνει κίνητρο να επιστρέψω. Ήταν πάντως ταξίδι με δυνατές αναμνήσεις, από τους ακούραστους τυμπανιστές του φεστιβάλ του Σινφουέγος μέχρι τα ιστορικά και άγρια ακρωτήρια του Σαντιάγο και βέβαια τον Λάζαρο.

Είναι δεύτερη φορά που βγαίνει ιστορία μου δεύτερη. Συμπτωματικά και τις δύο φορές πρώτη βγήκε ιστορία του @hydronetta ! Και μάλιστα και οι δύο του @hydronetta είναι αγαπημένες, ατμοσφαιρικότατες και μυστηριώδεις, τότε με τους Κούρδους και τώρα με τις κάσμπες και τα μονοπάτια των καραβανιών. Συγχαρητήρια λοιπόν, όπως και στον @anlazar για την φοβερή ιστορία. και βέβαια σε όλους τους συμμετέχοντες.
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.151
Likes
14.441
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Ευχαριστώ θερμά για τις ψήφους και τη πρωτιά. Ο ανταγωνισμός ήταν έντονος. Υπήρχαν πολύ καλές ιστορίες αυτή τη φορά. Συγχαρητήρια σε όλους. Να είμαστε καλά να ταξιδεύουμε σε μακρινούς προορισμούς όταν με το καλό οι συνθήκες το επιτρέψουν
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.169
Μηνύματα
882.780
Μέλη
38.883
Νεότερο μέλος
ayahuasca97

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom