Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Δεκέμβριος 2017 - Ιανουάριος 2018

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω τους νικητές!

1η θέση
ο @hydronetta και η @isabelle για την ιστορία “Πάμε για ύπνο Κατερίνα, πάμε ν’αλλάξουμε ζωή....” (by hydronetta & isabelle)

2η θέση
η @artemis21 για την ιστορία Αζόρες, ένα όνειρο που πραγματοποιήθηκε…

3η θέση
ο @giannismits για την ιστορία Winter lights… Στο ομορφότερο μπαλκόνι της Ευρώπης!

Συγχαρητήρια στους νικητές και πολλά ευχαριστώ στους συγγραφείς όλων των ιστοριών!
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Είμαι στην ευχάριστη θέση να σας ανακοινώσω τους νικητές!

1η θέση
ο @hydronetta και η @isabelle για την ιστορία “Πάμε για ύπνο Κατερίνα, πάμε ν’αλλάξουμε ζωή....” (by hydronetta & isabelle)

2η θέση
η @artemis21 για την ιστορία Αζόρες, ένα όνειρο που πραγματοποιήθηκε…

3η θέση
ο @giannismits για την ιστορία Winter lights… Στο ομορφότερο μπαλκόνι της Ευρώπης!

Συγχαρητήρια στους νικητές και πολλά ευχαριστώ στους συγγραφείς όλων των ιστοριών!
Η ιστορία με τις Αζόρες είναι φοβερή. Εικόνες βγαλμένες από ταινία, μάλιστα ήταν και ο λόγος ώστε να μπει στην λίστα για μελλοντικό ταξίδι...
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
Δεν υπήρχε περίπτωση οι δύο πρώτες ιστορίες να μην ήταν πρώτες με αυτή ακριβώς τη σειρά. Υπέροχες! Αλλά και η τρίτη και η τέταρτη άξιζαν πολύ! Μπράβο σε όλους!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.726
Επόμενο Ταξίδι
?
Νιώθω "κάπως" που εδώ και μήνες δεν είμαι ενεργός στο φόρουμ και ακόμα κι εγώ ο ίδιος δεν το περίμενα. Διάφοροι λόγοι κυρίως λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου με έκαναν να αποστασιοποιηθω. Σε καμία περίπτωση δεν μου έφυγε η τρέλα των ταξιδιών. Είναι η πρώτη φορά που δεν έγραψα ιστορία φέτος μετά το καλοκαιρινό μου ταξίδι και δεν ανέβασα φωτό στη live ανταπόκριση και μου φαίνεται περίεργο.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για άλλη μια φορά. Αγαπημένο ταξίδι και ιστορία το Λουξεμβούργο και χαίρομαι που άρεσε. Δεν είναι ότι δεν έκανα ταξίδια στο εξωτερικό το 2020 και 2021, αλλά νοσταλγώ τα ταξίδια την προ covid εποχή. Όπως και όλοι φυσικά. Ελπίζω κάποια στιγμή να επανέλθω δριμύτερος!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.335
Likes
14.193
Για μια ακόμη φορά μπράβο σε όλους..συγγραφείς και ψηφοφόρους..

Είπα να μην ψηφίσω τα φαβορί αυτήν την φορά με το σκεπτικό ότι θα πάρουν ψήφους από όλους τους άλλους ;)

0/3 λοιπόν...
 

vasiliss

Member
Μηνύματα
915
Likes
8.341
Επόμενο Ταξίδι
Οδικό στην ;;;;;
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ρωσία -Ισλανδία - Περού

Tonia L.

Member
Μηνύματα
293
Likes
2.977
Νιώθω "κάπως" που εδώ και μήνες δεν είμαι ενεργός στο φόρουμ και ακόμα κι εγώ ο ίδιος δεν το περίμενα. Διάφοροι λόγοι κυρίως λόγω έλλειψης ελεύθερου χρόνου με έκαναν να αποστασιοποιηθω. Σε καμία περίπτωση δεν μου έφυγε η τρέλα των ταξιδιών. Είναι η πρώτη φορά που δεν έγραψα ιστορία φέτος μετά το καλοκαιρινό μου ταξίδι και δεν ανέβασα φωτό στη live ανταπόκριση και μου φαίνεται περίεργο.

Ευχαριστώ πολύ παιδιά για άλλη μια φορά. Αγαπημένο ταξίδι και ιστορία το Λουξεμβούργο και χαίρομαι που άρεσε. Δεν είναι ότι δεν έκανα ταξίδια στο εξωτερικό το 2020 και 2021, αλλά νοσταλγώ τα ταξίδια την προ covid εποχή. Όπως και όλοι φυσικά. Ελπίζω κάποια στιγμή να επανέλθω δριμύτερος!
Όντως ήταν υπέροχη η ιστορία από το Λουξεμβούργο.
Η απουσία σου είναι αισθητή.
Συμφωνώ απόλυτα με τον @vasiliss .
Όποτε νιώσεις και πάλι έτοιμος, περιμένουμε τις ιστορίες σου (και το ανάλογο φωτογραφικό υλικό φυσικά!).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.582
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom