Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Δεκέμβριος 2019 - Φεβρουάριος 2020 vol2

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.882
Likes
9.903
Εξαιρετική δουλειά το <<Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα - Διαγωνισμός>> και συγχαρητήρια στους δημιουργούς του.

Ευχαριστώ πολύ όλους τους συμμετέχοντες στον διαγωνισμό και δη όσους με τίμησαν δίνοντας μου έτσι την πρώτη θέση !

Θερμά συγχαρητήρια, λοιπόν, σε όλους τους εκλεκτούς και ακούραστους ταξιδευτές που αφιερώνουν χρόνο, κόπο και κάποιες φορές ακόμη και ξενύχτι για να περιγράψουν την ταξιδιωτική εμπειρία τους που ΔΕΝ μετριέται σε ¨βραβεία¨. Όσοι έχουν προσπαθήσει για τη συγγραφή μιας ιστορίας το ξέρουν καλά πως αντανακλάται αφενός το μεράκι και η αγάπη τους για τα ταξίδια και αφετέρου αυτή η αποτύπωσή των να φανεί, ως έναν βαθμό, χρήσιμη για τους εν δυνάμει επόμενους ταξιδευτές.
Καταπληκτικος οδηγος η ιστορια σου! Αν παω θα την εκτυπωσω σιγουρα!
 

evaT

Member
Μηνύματα
1.675
Likes
14.168
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Το ταξίδι αυτό στην Αργεντινή ήταν και η αφορμή που ψάχτηκα και γράφτηκα στο φόρουμ για να συμμετέχω και γω. 'Επρεπε να γράψω λοιπόν την ιστορία μου για να προσφέρω και γω με τον τρόπο μου και να βοηθήσω κάποιους μελλοντικούς ταξιδευτές.

Ευχαριστώ για την ψήφο σας και συγχαρητήρια σε όλους για τον κόπο , το χρόνο και κυρίως το μεράκι που βάζουν για να βγαίνουν τα κείμενα, παρακαταθήκη στην ιστορία του φόρουμ.
 

Smaragda53

Member
Μηνύματα
1.021
Likes
2.171
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Πάλι 3 στα 3! Α, δε γίνεται, πρέπει ν αγοράσω κανένα λαχείο μου φαίνεται! Συγχαρητήρια σε όλους παιδιά και χίλια ευχαριστώ για την καλή παρέα!
 

anlazar

Member
Μηνύματα
135
Likes
919
Ταξίδι-Όνειρο
Περού,Γαλλική Πολυνησία
Μπράβο σε όλους!
Η ιστορία του anlazar για την Κολομβία αξίζει ειδικό βραβείο και ιδιαίτερα για το isla San Andres. Ο άνθρωπος πήγε δύο φορές εκδρομή στο El Aquario!! οι παραλιολάτρες του δίνουμε το πρώτο βραβείο 🏆
χαχαχα! Ευχαριστώ ! Ευχαριστώ !
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.529
Μηνύματα
899.332
Μέλη
39.248
Νεότερο μέλος
Georgetsn

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom