Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Δεκέμβριος 2019 - Φεβρουάριος 2020

Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Δεκέμβριος 2019 - Φεβρουάριος 2020 (3 ψήφοι_


  • Total voters
    43
  • Poll closed .

Smaragda53

Member
Μηνύματα
991
Likes
2.088
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ταξίδι-Όνειρο
Πολυνησία
Κέρδισα;; :xalara::xalara:

Ευχαριστώ πολύ για τις ψήφους και συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που μοιράστηκαν τα ταξίδια τους και ειδικά στον @psilos3 για την επική παρουσίαση τόσων νησιών, χαίρομαι που ψηφίστηκε η συγκεκριμένη μου ιστορία επειδή είναι η πιο αγαπημένη μου από όλες, έχει άρωμα από το παρελθόν, αθωότητα, συγκίνηση και πολύ νοσταλγία.

Καλό πάσχα και καλά ταξίδια σε όσους θα ταξιδέψουν.
Εμ γι αυτό τη ψηφίσαμε! Αλήθεια, where is psilos?
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.257
Likes
6.748
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία

maria_va

Member
Μηνύματα
75
Likes
494
Το ότι η ιστορία μου είναι σε αυτές που ψηφίστηκαν μου φαίνεται θεόκουφο. Την έγραψα στην περίοδο της πανδημίας για να ξεχνιέμαι από όσα ζούσαμε και γιατί σκεφτόμουν ότι δεν πρόκειται να τη διαβάσει κανείς...Δεν έχει ταξιδιωτικό ενδιαφέρον, ένα αφήγημα είναι. Όμως πέτυχε τον σκοπό της, τώρα που την ξαναδιάβασα πέθανα στο γέλιο με όσα θυμήθηκα. Αν δεν τα είχα γράψει θα τα ξεχνούσα.

Οπότε ευχαριστώ πολύ όλους όσους την διάβασαν και μοιράστηκαν μαζί μας αυτό το αγαπημένο ταξίδι στην Κούβα. Η σειρά αυτή των ιστοριών είχε ένα αδιαφιλονίκητο φαβορί, μια αγαπημένη ιστορία πολλών μας όταν ψάχνουμε σε ποιο νησί θα πιούμε τις μπύρες μας ή θα ονειρευτούμε ότι τις πίνουμε το καλοκαιράκι. Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά που έγραψαν και μοιράστηκαν τις εμπειρίες τους.

Καλό Πάσχα και καλά ταξίδια!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.752
Μέλη
38.902
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom