Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα - Μάρτιος - Μάιος 2017

Smaragda53

Member
Μηνύματα
985
Likes
2.068
Επόμενο Ταξίδι
αχ, μακάρι νάξερα!
Ονειρεμένο Ταξίδι
Πολυνησία
Έληξε ο διαγωνισμός, έχουμε νικητές!

1η θέση
ο @Yorgos με την ιστορία Χαμένες πόλεις, Τσε, παγετώνες και έρημοι (Περού, Βολιβία, Χιλή, Αργεντινή και Ανταρκτική)

2η θέση

η @mikrh tsopana με την ιστορία Fast and Furious στη Γεωργία

3η θέση

ο @soudianos με την ιστορία Σινά-Αίγυπτος

Συγχαρητήρια στους νικητές και πολλά μπράβο σε όλους τους συγγραφείς των ιστοριών που διαγωνίστηκαν.

Συνεχίζουμε δυναμικά με την επόμενη Ιστορία του Μήνα :clap:
:airplane: ουάου 3 στα 3! Χίλια μπράβο σε όλους!
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.623
Likes
50.286
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Παρά πολλά ευχαριστώ για τις ψήφους και το βραβείο, μπράβο στους συμμετέχοντες κι ακόμη πιο πολλά μπράβο σε όσους είχαν την υπομονή να διαβάσουν τις ιστορίες (η δική μου ήταν τιτανοτεραστια). Νομίζω είχαμε μεγαλύτερη συμμετοχή αυτή τη φορά, ίσως να βοήθησε και η κλεισουρα, δεν ξέρω.

Μακάρι στην επόμενη να υπάρχει ακόμη μεγαλύτερη συμμετοχή. Και θα είχε κι ενδιαφέρον να έχουμε και ιστορία της χρονιάς ανάμεσα στις νικήτριες ή της πενταετίας;
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.193
Συγχαρητήρια σε όλους.Ανέβηκε και η συμμετοχή.

Αναμενόμενη πρωτιά για την τιτανοτεράστια (και όχι μόνον σε μέγεθος :) ) ιστορία του @Yorgos.

Νομίζω ότι ήταν και το μεγαλύτερο ταξίδι σε χρόνο για το οποίο γράφτηκε ιστορία.

Κατά τα άλλα 2/3 για μένα.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.695
Likes
6.289
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βερακρούζ
Ευχαριστώ που βραβεύσατε τον κόπο μου να φτάσω στην κορυφή του Σινά, τις πολύωρες αναζητήσεις μου για να επικοινωνήσω με τα άτομα που γνώριζαν, γιατί βρίσκονταν στα εγκαινία του αγάλματος του Μ. Αλεξάνδρου στην Αλεξάνδρεια, κάτι που δεν ξακαθάριζαν τα γνωστά ψαχτίρια, καθώς και την αναφορά μου σε άλλα ιστορικά στοιχεία άγνωστα ή γνωστά αλλά ξεχασμένα...
Συγχαρητήρια στους άλλους νικήτες και σε όλους που έλαβαν μέρος στο διαγωνισμό
 

Thalassaki

Member
Μηνύματα
767
Likes
4.751
Επόμενο Ταξίδι
........
Συγχαρητήρια σε όλους τους νικητές αλλά και στους συμμετέχοντες.
Σε αυτή την ψηφοφορία η πρώτη θέση ήταν αδιαμφισβήτητη και οφείλω έξτρα μπράβο στον @Yorgos για τον κόπο που κατέβαλε αλλά και τον τρόπο που παρουσίασε αυτό το μοναδικό του ταξίδι!
Πολλά ευχαριστώ στην @mikrh tsopana που μου χάρισε πολλά χαμόγελα όταν διάβαζα την ιστορία της και φυσικά ήταν και μια από αυτές που ψήφησα αλλά και στον καπετάνιο @soudianos που μας ταξίδεψε "αλλιώς"!

Εύχομαι οι συμμετοχές στις ψηφοφορίες να συνεχίσουν με ανοδικό ρυθμό και να γινόμαστε όλο και περισσότεροι αυτοί που αφιερώνουμε λίγο απο τον χρόνο μας για να διαβάσουμε τις ιστορίες άλλων μελών επιβραβεύοντας τον κόπο τους.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.110
Μηνύματα
880.630
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom