Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Μάρτιος - Aπριλίος 2018

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.666
Likes
50.513
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μόλις συνειδητοποίησα ότι ο σύντροφος και πολυγραφοτατος taver έχει 9 βραβεία αλλά καμία πρωτιά . Ξεπέρασε και τον Ιωαννιδη σε Φ4. Συνεχής παρουσία στι βάθρο πάντως.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.374
Likes
14.280
Μπράβο σε όλους που έγραψαν ιστορίες για αυτόν τον διαγωνισμό και γενικά σε όσους γράφουν ιστορίες :) Φυσικά επιπλέον μπράβο και στους νικητές του διαγωγισμού....Για την συμμετοχή ας μην το συζητάμε καλύτερα.Τα έχουμε πει πολλές φορές... 2/3 για μένα και για μια ακόμη φορά...

Edit:2/4 είναι το σωστό...
 
Last edited:

Klair

Member
Μηνύματα
2.217
Likes
25.843
Ταξίδι-Όνειρο
Υπερσιβηρικός
Σας ευχαριστώ πολύ για την επιβράβευση. Συγχαρητήρια σε όλους τους συγγραφείς, βραβευμένους και μη. Να έχουμε υγεία, να ταξιδεύουμε και να γράφουμε όλο και περισσότερες ιστορίες εμπλουτίζοντας το φόρουμ με νέες ιδέες, εμπειρίες και προορισμούς!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Ευχαριστώ όσους μπήκαν στο κόπο να διαβάσουν την ιστορία μου προκειμένου να ψηφίσουν, και ακόμα περιασότερο όσους την τίμησαν με την ψήφο τους για δημοφιλέστερη ιστορία του συγκεκριμένου μήνα. Συγχαρητήρια και σε όλους τους συγγραφείς!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.487
Likes
28.956
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Μόλις συνειδητοποίησα ότι ο σύντροφος και πολυγραφοτατος taver έχει 9 βραβεία αλλά καμία πρωτιά . Ξεπέρασε και τον Ιωαννιδη σε Φ4. Συνεχής παρουσία στι βάθρο πάντως.
Δε γράφω ιστορίες για να είναι δημοφιλείς. Γράφω για μένα πρωτίστως. Ούτε προσπαθώ να γίνω αρεστός, ούτε στολίζω τις ιστορίες μου με άσχετα (π.χ. μέχρι και βιντεοκλίπ με άσχετα τραγουδάκια έχω δει), ούτε στο τέλος της ημέρας με πολυνοιάζει αν θα αρέσει περισσότερο ή λιγότερο από άλλες ιστορίες. Για παράδειγμα, όταν γράφω και βλέπω ότι ένα κεφάλαιο βγαίνει "βαρύ" και ως εκ τούτου δυσανάγνωστο, θα κάνω μια προσπάθεια για να το βελτιώσω, αλλά αν τελικά δε βγαίνει θα το αφήσω, ακριβώς επειδή γράφω κυρίως για μένα.
Και δε με νοιάζει και πολύ το αποτέλεσμα. Πάντως λόγους πανηγυρισμού για την όποια θέση, όταν 33 στους 54 αναγνώστες που ψήφισαν αυτό το μήνα δεν προτίμησαν την ιστορία μου, δεν έχω και πάρα πολλούς.
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Ευχαριστώ πολύ για την ψήφο σας. Η ιστορία αυτή είναι και η τελευταία που έχω γράψει. Χαίρομαι που κάθε ιστορία μου έχει καταφέρει να αγγίξει εκεινους που τη διάβασαν. Η ζωή μας αλλάζει, φέρνει νέα δεδομένα, αλλάζουν οι προτεραιότητες. Γι’αυτό θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους όσοι εξακολουθούν να γράφουν αγόγγυστα και να προσφέρουν απλόχερα ταξιδιωτικές πληροφορίες. Ίσως μια μέρα απενελθω κι εγώ στη συγγραφή ιστοριών .
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.252
Likes
6.728
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Συγχαρητήρια σε όλους!

Φάνηκε από τους ψήφους ότι ο διαγωνισμός είχε πολλές δυνατές ιστορίες. Ευτυχώς υπήρχε τουλάχιστον η ισοψηφία στην 3η θέση και διακρίθηκαν 4 απ' αυτές.

@katkats, αν δεν κάνω λάθος, ο συγκεκριμένος διαγωνισμός φαίνεται να βρίσκεται κάτω από την γενική κατηγορία "Ταξιδιωτικά Παιχνίδια & Διαγωνισμοί" και όχι κάτω από την υποκατηγορία "Ταξιδιωτικές Ιστορίες του μήνα".
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.606
Likes
12.424
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
@katkats, αν δεν κάνω λάθος, ο συγκεκριμένος διαγωνισμός φαίνεται να βρίσκεται κάτω από την γενική κατηγορία "Ταξιδιωτικά Παιχνίδια & Διαγωνισμοί" και όχι κάτω από την υποκατηγορία "Ταξιδιωτικές Ιστορίες του μήνα".
Έχεις δίκιο. Μου το είχε επισημάνει και η @Sassenach77, με το αετίσιο μάτι 😍 . Τον μεταφέρω στην σωστή τοποθεσία.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.140
Likes
20.428
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ταξίδι-Όνειρο
Γη του Πυρός
Έχεις δίκιο. Μου το είχε επισημάνει και η @Sassenach77, με το αετίσιο μάτι 😍 . Τον μεταφέρω στην σωστή τοποθεσία.
Ε μα τι να κάνω ρε συ κοπελιάαααα....έπαιρνα το δρόμο για τις "ταξιδιωτικές ιστορίες του μήνα" και μετά τζίφος 😱 Μέχρι και αναζήτηση το έκανα για να το βρω....
Εν τω μεταξύ η στραβωμάρα πάει σύννεφο! Μπροστά μου ήταν και το προσπερνούσα γιατί ήμουν μαθημένη να το βρίσκω αλλού....:haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.188
Μηνύματα
883.386
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom