Ταξιδιωτική Ιστορία του Μήνα Μάϊος - Ιούνιος 2019

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Φθινόπωρο! Καιρός για...
Νέο Διαγωνισμό Ιστορία του Μήνα!

Μπαίνουμε δυναμικά με

15 ταξιδιωτικές ιστορίες που θα ικανοποιήσουν και τους πιο απαιτητικούς.
Έχουμε
3 ψήφους και 3 εβδομάδες για να διαβάσουμε, να θυμηθούμε
και να αποφασίσουμε.

Αρχίζουμε τώρα!
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Μα ξύπνησα κι'εγώ και βλέπω φρέσκα λάικ στην ιστορία μου από Νέα Ζηλανδία και λέω τι έγινε ξαφνικά... δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι συμμετέχει στο διαγωνισμό :haha::haha::haha:
Εσύ κοιμάσαι και η τύχη σου δουλεύει :bleh:
 

Nikos1986

Member
Μηνύματα
907
Likes
4.010
Επόμενο Ταξίδι
Γενεύη - Ανεσί
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Μετά από το νωχελικό καλοκαίρι, συνεχίζουμε με τόσο δυνατό διαγωνισμό;;; :shock:
 

gkalla

Member
Μηνύματα
1.253
Likes
6.733
Επόμενο Ταξίδι
Βελιγράδι
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα, Περού, Ν. Ζηλανδία
Δυναμικός διαγωνισμός (όπως σωστά λέιε κι ο @Nikos1986) αλλά με ιστορίες που είχα ήδη διαβάσει (τις περισσότερες) και βάλει στα bookmarks μου.
Οπότε σχετικά γρήγορα ψήφισα αν και με κάποιο ζόρι για να διαλέξω τις 3 επικρατέστερες.
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.609
Likes
12.427
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Αγαπητά μέλη! Ψηφίστε!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.376
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Μα ξύπνησα κι'εγώ και βλέπω φρέσκα λάικ στην ιστορία μου από Νέα Ζηλανδία και λέω τι έγινε ξαφνικά... δεν είχα πάρει χαμπάρι ότι συμμετέχει στο διαγωνισμό :haha::haha::haha:
Εμ βέβαια! Κοτσάρεις τίτλο υπερπαραγωγή: "Εξερευνώντας τη Μέση Γη" Πωωω ρε, σου λέει ο άλλος, τι έκανε το άτομο! Ας τον ψηφίσουμε, και να τα like πιο πολλά από τη βάφτιση της Τούνη.
Νέος, ωραίος, γυμνασμένος, με τα τρέκινγκ σε βουνοπλαγιές, βοσκοτόπια και ηφαίστεια...Τι ελπίδα έχουμε οι υπόλοιποι με τον Κασσελάκη του travelstories!:klaps:
 

rafaela 14

Member
Μηνύματα
31
Likes
91
Ταξίδι-Όνειρο
Νησί του Πάσχα
Εμ βέβαια! Κοτσάρεις τίτλο υπερπαραγωγή: "Εξερευνώντας τη Μέση Γη" Πωωω ρε, σου λέει ο άλλος, τι έκανε το άτομο! Ας τον ψηφίσουμε, και να τα like πιο πολλά από τη βάφτιση της Τούνη.
Νέος, ωραίος, γυμνασμένος, με τα τρέκινγκ σε βουνοπλαγιές, βοσκοτόπια και ηφαίστεια...Τι ελπίδα έχουμε οι υπόλοιποι με τον Κασσελάκη του travelstories!:klaps:
Έχεις και εσυ θαυμαστές ! ;) Σου αφιερώνω τις παρακάτω φωτογραφιες , το λιγοτερο που μπορώ να κάνω γι αυτή την παραλία όνειρο που είδα , αφού είχα διαβάσει την ιστορία σου!
 

Attachments

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.967
Likes
9.376
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πόσο χαίρομαι που πήγες :DPlaya las estrellas!! Τι ωραία ευχαριστώ για την αφιέρωση!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.195
Μηνύματα
883.533
Μέλη
38.899
Νεότερο μέλος
RDESPOINA

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom