Ταξιδιωτικός απολογισμός του 2013

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Πού μας ταξίδεψε το 2013;
Εγώ βρέθηκα (με χρονολογική σειρά) στα εξής:
Μάλτα, Ινδία, Νεπάλ, Στοκχόλμη, Κωνσταντινούπολη
Πρώτο ταξιδι εκτός Ευρώπης/ΗΠΑ για εμένα η Ινδία!
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.298
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Ξεκινάω εγώ με τον αριθμό μηδέν και συνεχίστε εσείς με ανοδική πορεία...Να βάλω λίγο κρασί ακόμη να πιω όμως για να αντέξω όσα θα γράψετε!Η πρώτη χρονιά μετά από 6 χρόνια με κανένα ταξίδι εκτός Ελλάδος...Με όμορφες στιγμές σε ταξίδια στην Ελλάδα βέβαια!
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Στα τελη του 2013,βρεθηκα στων Βαυαρων τα μερη...και πηρα λιγο γευση απο καποιες πολεις,οπως και λιγο απο Σαλτσμπουργκ...
 

piccolo_mondo

Member
Μηνύματα
851
Likes
776
Ξεκινάω εγώ με τον αριθμό μηδέν και συνεχίστε εσείς με ανοδική πορεία...Να βάλω λίγο κρασί ακόμη να πιω όμως για να αντέξω όσα θα γράψετε!Η πρώτη χρονιά μετά από 6 χρόνια με κανένα ταξίδι εκτός Ελλάδος...Με όμορφες στιγμές σε ταξίδια στην Ελλάδα βέβαια!
Ελπιζουμε το 2014 να ειναι πιο "γεματο"!
 

sofianaxos

Member
Μηνύματα
793
Likes
273
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Ξεκινάω εγώ με τον αριθμό μηδέν και συνεχίστε εσείς με ανοδική πορεία...Να βάλω λίγο κρασί ακόμη να πιω όμως για να αντέξω όσα θα γράψετε!Η πρώτη χρονιά μετά από 6 χρόνια με κανένα ταξίδι εκτός Ελλάδος...Με όμορφες στιγμές σε ταξίδια στην Ελλάδα βέβαια!
δεν πειράζει! και η Ελλάδα έχει πολλά ωραία μέρη, να μην τα υποτιμάμε!
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.298
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
δεν πειράζει! και η Ελλάδα έχει πολλά ωραία μέρη, να μην τα υποτιμάμε!
Όχι βέβαια!Γι'αυτό και δεν έχω φύγει ποτέ καλοκαίρι από Ελλάδα! Λατρεύω όμως και τα ταξίδια στο εξωτερικό!!Και μου λείπουν πολύ...
Ξεφύγαμε όμως..Πείτε, καλέ, πού πήγατε πέρυσι!!:icon_biggrin:
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.189
Likes
4.046
Ο απολογισμός μου μια υπέροχη βδομάδα στην μαγευτική Αιώνια Πόλη και ένα ακυρωθέν ταξίδι στην Βαρκελώνη. Ας ελπίσουμε ότι η φετινή χρονιά θα είναι πιο "πλούσια".
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Το 2013 με ταξίδεψε μέχρι την Σουηδία (βαςικά Ουψάλα κ μια μικρή γεύση απο Στοκχόλμη)
Μετά στην αιώνια Πόλη και τέλος στην μεγάλη μου αγάπη την Πόλη!!
Το 2014 δεν προβλέπεται να με ταξιδέψει σε ευρώπη αλλά, πρώτα ο Θεός στο μαγικό ταξίδι της μητρότητας!!
 

Samion

Member
Μηνύματα
10.370
Likes
9.297
Επόμενο Ταξίδι
Παλέρμο
Ελβετια, βορεια Ιταλια κ Ελλαδα δεν τα θεωρησα ως ταξιδια "εξωτερικου" (ειναι η γειτονια μου!)
Αρα κλεβεις...η γειτονια του καθενα απο μας ειναι κατι πολυυυυ υποκειμενικο...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.224
Μηνύματα
884.327
Μέλη
38.917
Νεότερο μέλος
drsofika

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom