Ταξιδιωτικό χρηματικό όριο...

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.432
Ονειρεμένο Ταξίδι
οχ.....όλος ο κόσμος
σου εχω νέα! μολις γύρισα απο Σκωτία και μια και ο αντρας μου λύσαξε με τα ουισκι ρωτήσαμε στο αεροδρόμιο και μάθαμε ότι: καθε άτομο εντος ΕΕ μπορεί να πάρει μέχρι 10 λίτρα απο το αεροδρόμιο:clap: σε έφτιαξα;;;;;:D
που να ξερά να τον φορτώσω και τον δικό μου να ανοίξουμε κάβα εδώ :haha:

...τώρα στα σοβαρά....εγώ δεν τα πήρα από αεροδρόμιο (υπάρχει διαφορά για πολλούς λόγους), αλλά από παραγωγούς...πέρασαν κανονικό έλεγχο...
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Ασε τα σαπια και ζητα συγνωμη ρε...
το σχόλιο που έκανα περί συγνώμης,σε καμιά περίπτωση δεν αφορούσε τον panpan(για την ακρίβεια,μόνο αυτόν δεν αφορούσε:D)αφού ο panpan είναι ευγενέστατος και ξέρει να φέρεται,άρα δεν το είχε ανάγκη!:)
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
και εγώ αυτό κατάλαβα,αλλά με τόση ζέστη,θεώρησα καλό να το διευκρινίσω!:)
 

onar

Member
Μηνύματα
49
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
υπο αναζήτηση...
Ονειρεμένο Ταξίδι
εκπληρώθηκε πάμε για άλλα
που να ξερά να τον φορτώσω και τον δικό μου να ανοίξουμε κάβα εδώ :haha:

...τώρα στα σοβαρά....εγώ δεν τα πήρα από αεροδρόμιο (υπάρχει διαφορά για πολλούς λόγους), αλλά από παραγωγούς...πέρασαν κανονικό έλεγχο...

αμ δεν καταλαβες χρυσό μου. στις βαλίτσες είχαμε καμια δεκαρια μπουκάλια ουισκι απο ντιστιλερι, δεν μας είπαν τίποτα, στο αεροδρομιο πηραμε αλλα τοσα....:bleh:
το ανοιγω το ουισκι μπαρ ή όχι;;;;;;;;:haha:
 

johni41

Member
Μηνύματα
47
Likes
2
να ρωτησω κατι με τις πτησεις εσωτερικου στην ελλαδα? υπαρχει και σε αυτες οριο μεταφορας χρηματων ή μπορει να κουβαλαει ο καθε ενας οσα θελει μιας και δεν βγαινει ή μπαινει απο συνορα?
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.199
να ρωτησω κατι με τις πτησεις εσωτερικου στην ελλαδα? υπαρχει και σε αυτες οριο μεταφορας χρηματων ή μπορει να κουβαλαει ο καθε ενας οσα θελει μιας και δεν βγαινει ή μπαινει απο συνορα?
΅
Μέσα στην ίδια χώρα;Απο πού προέκυψε αυτό και ρωτάς;Είναι άκυρο.Εκτός και αν έχω χάσει πολλά επεισόδια(πάρα πολλά....)....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.786
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom