Γαλλία Ταξιδι Γαλλια-πληροφοριες...

Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Καλημερα παιδες...

Με εστειλαν σε εσας για να μου δωσετε ορισμενες πληροφοριες...

Καταρχην να σας αναφερω οτι στις 25-28-30 Ιουνιου θα παω στην Γαλλια και συγκεκριμενα στο Παρισι...

Απο 25-28 θα ειμαστε με εναν φιλο σε γκρουπ διοτι παμε εκει για εναν διαγωνισμο υπολογιστων ετσι δεν θα εχουμε χρονο να γυρισουμε εστω και τα βασικα του Παρισιου...

Για το λογο αυτο θα μεινουμε και δυο μερες παραπανω 28-30.

Θα μπορουσατε να μου προτεινετε πρωτον ενα ξενοδοχειο με τα απαραιτητα δλδ υπνο και πρωινο το οποιο να ειανι καπου στο κεντρο?

Επισης θα ηθελα να μου πειτε τι θα μπορουσα να δω...εω στο μυαλο μου σιγουρα....Παναγια των Παρισιων, Αιφελ, Chapms Elysses, Λουβρο και L'Afayette.

Τι αλλο θα μπορουσα να δω η να παω σ αυτες τις δυο ημερες...
 

eva kas

Member
Μηνύματα
961
Likes
225
Επόμενο Ταξίδι
οσο πιο μακρια γινεται!
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτικη + Αρκτικη
καλως ορισες!
καλα κανανε και σου ειπανε για εμας!πολυ καλη επιλογη!
δες το παρακατω λινκ που σου βαζω,εχει παρα πολλες πληροφοριες!

http://www.travelstories.gr/glossary/18233-%E3%E1%EB%EB%DF%E1.html

και οτι αλλο θες εδω ειμαστε!
 
Μηνύματα
151
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
Ταιβαν!
Ταξίδι-Όνειρο
Las Vegas
Καλως σας βρηκα,

Eva σε ευχαριστω για το λινκ απλα θα ηθελα να μου πειτε μια περιοχη για να μεινω αυτες τις δυο νυχτες...δεν εχω ιδεα...
 

Dafni

Member
Μηνύματα
984
Likes
598
καλωσήρθες...κοιταξε στην travelpedia και κάνε αναζήτηση στις "πληροφοριες για ευρώπη"εκει θα βρεις πολλα σε σχεση με τη διαμονη στο Παρισι...πολλά περισσοτερα από οσα νομιζεις...επειδη το θέμα έχει συζητηθει πολυ αναλυτικά και έχουν δοθει απειρες πληροφοριες και για ξενοδοχεια και για τοποθεσιες και για πολλά άλλα ,ψάξε λιγο, γιατι για τα παλιοτερα μέλη είναι λιγο βαρετό να επαναλαμβάνουν τα ίδια πραγματα....καλωσήρθες και παλι...
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Αν είσαστε σε Low budget η Ευαγγελία, προτείνει ως πολύ καλό και σε καρακεντρικό σημείο το Hotel de Suez Hotel De Suez Paris - OFFICIAL SITE - 2 STAR near Notre Dame
Αν έχετ τη δυνατότητα να διαθεσετε μερικά χρήματα πάρα πάνω, πολύ καλό και επίσης καρακεντρικό είναι το Hotel des Grandes Ecoles: hotel-grandes-ecoles.com
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom