Γενικά Ταξιδι-Εκπληξη Απριλιο

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Καλησπερα κι απο μενα! θα ηθελα να μου δωσετε συμβουλες γιατι θελω να κανω δωρο στον φιλο μου ενα ταξιδι 3-4 μερες που εχει τα γενεθλια του τον Απριλιο κ θελω να το οργανωσω απο τωρα γιατι θα μου βγει φθηνοτερο.. το προβλημα ειναι πως ο φιλος μου ειναι πολυταξιδεμενος και δεν ξερω ποιον προορισμο να επιλεξω οποτε αν μπορειτε δωστε μου λιγο τα φωτα σας...
 

dreamer 75

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ισραήλ
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Μια καλή επιλογή για την εποχή εκείνη είναι Ιορδανία Αίγυπτο Μαρόκο που δεν έχει ακόμα πολύ ζέστη ή από Ευρώπη Βαρκελώνη(λογικά θα έχει πάει) ή Πολωνία(Βαρσοβία). Το που θα πάτε όμωσ εξαρτάται από τις ημέρες αλλά & από το ποσό που διαθέτεις
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
taver δεν μαρεσει να πηγαινω στα ιδια μερη και δυστυχως εχω παει παρισι και βαρκελωνη..οποτε αυτα τα δυο δεν προβλεπονται! λεω να μεινουμε 4 μερες και διαθετω περιπου 500 ευρω..dreamer αιγυπτο εχει παει..για ιορδανια και μαροκο δεν χρειαζονται περισσοτερες μερες και λογικα να κλεισεις με γκρουπ??ειναι λιγο καπως εκει..θα φοβομουν να παμε μονοι μας... πολωνια δεν το σκεφτηκα,θα ριξω μια ματια...
 

dreamer 75

Member
Μηνύματα
8
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
Ισραήλ
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Μια άλλη επίλογη αν δεν σου αρέσει η Πολωνία είναι η Μάλτα Βέβαια εκεί το μειονέκτημα είναι ότι δεν μπορέις να κάνεις μπάνιο. Όσο για Πολωνία εκτός από Βαρσοβία μια καλή επιλογή είναι & η Κρακοβία που εκτος από την πόλη μπορείς να πας στα αλατωρήχια & στο Άουσβιτς. Βέβαια 3 μέρες είναι λίγο για Κρακοβία...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Θα βοηθούσε να μας πεις περιοχές που δεν έχει πάει ο φίλος σου?
Το δικό σου χάρτη τον βλέπουμε.
Έτσι οι προτάσεις θα είναι πιο ρεαλιστικές.

Επίσης, όταν λες Απρίλιο περίπου πότε εννοείς? Άλλο αρχές Απριλίου που έχει ακόμα κρύο και άλλο τέλος Απριλίου που ο καιρός είναι ήδη πιο ζεστός.

Για 3-4 μέρες καλή επιλογή είναι η Κωνσταντινούπολη (αλλά φαντάζομαι ότι ο φίλος σου θα έχει ήδη πάει).
Ή κάπου στην Ιταλία. (πού δεν έχει πάει?)
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
δεν ξερω ολα τα μερη που εχει παει..ρωμη,βενετια,τουρκια(αλλα οχι κων/πολη),αιγυπτο,ντουμπαι,βερολινο εχει παει... τελη απριλιου θα ηταν καλυτερα πιστευω...ευχαριστω για τη βοηθειααααααα!
 

mfish

Member
Μηνύματα
1.378
Likes
1.280
Ταξίδι-Όνειρο
ολη η γη
Αφου τα πληρωνεις εσυ, πηγαινε τον βελιγραδι! Ειναι ομορφο ,ο καιρος οχι τοσο κρυος τον απριλη οσο πιο βορεια , θα σου βγει αρκετα πιο φτηνα απο ιταλια κ.τ.λ και γυριζεται ανετα χωρις τρεξιμο σε 3-4 μερες
 

Georgitsa0707

Member
Μηνύματα
205
Likes
114
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
ρε συ τα αεροπορικα για σερβια εχουν 170 ευρω το ενα...ωραια σκεψη το βελιγραδι αλλα αν ειναι να δωσω τοσα πολλα λεφτα για αεροπορικα παω και μαδριτη που λεει ο λογος!
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πόσο δηλαδή θες να δώσεις για αεροπορικά και τα 170 σου φαίνονται ακριβά? Μια χαρά τιμή είναι....
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
θα ηθελα να μου δωσετε συμβουλες γιατι θελω να κανω δωρο στον φιλο μου ενα ταξιδι 3-4 μερες που εχει τα γενεθλια του τον Απριλιο κ θελω να το οργανωσω απο τωρα γιατι θα μου βγει φθηνοτερο.. το προβλημα ειναι πως ο φιλος μου ειναι πολυταξιδεμενος και δεν ξερω ποιον προορισμο να επιλεξω οποτε αν μπορειτε δωστε μου λιγο τα φωτα σας...
Eσύ δεν ξέρεις ποιον προορισμό να επιλέξεις και εμείς δεν ξέρουμε πού έχει πάει ώστε να μην προτείνουμε τα ίδια. Μήπως να του κάνεις κανένα διαφορετικό δώρο γιατί αν είναι πολυταξιδεμένος το 3ήμερο κάπου στην Ευρώπη δε φαντάζομαι να τον ενθουσιάσει;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.017
Μέλη
38.909
Νεότερο μέλος
LEANDROS GOUMENOS

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom