ΗΠΑ Ταξιδι του μελητος σε Αμερικη

Georgianorge

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Geia sas paidia!! Xriazomai k egw tin voithia sas!! Ton septemvrio tou 16 apofasisame gia gamilio taksidi na pame stin ameriki!!! Tha exoume 30-40 meres stin diathesi mas kai den kseroume pws na to organosoume!!! Apo pou na arxiseis k pou na teleiwseis!!! Las vegas?? Maiami?? New york??? Jamaica??? Cuba??? Pou pws pote??? Me poia seira??? Kathe voithia tha einai polutimi..!!!!! Sas euxaristw olous!!
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
Γεια σου και εσένα. για αμερική αν θέλεις πληροφορίες για αυτά τα μέρη η σωστή σειρά είναι να ψάξεις πτήσης με αυτήν την ανταπόκριση!

1 - New York
2 - Miami
3 - Las Vegas


Για Cuba και Jamaica δεν ξέρω να σου πω ακριβώς πιο βολεύει να επισκεφθεις πρώτο και πιο δεύτερο , πρεπει να ψαξεις να δεις ανταποκρίσεις στις πτήσης.αφού έχετε τόσες πολλές μέρες στην διάθεση σας γιατί δεν επισκεφθεστε και το Los Angeles που είναι σχετικά κοντά στο Las Vegas? εγώ σε ένα μηνα θα είμαι New York & Miami θα γράψω πληροφορίες αναλυτικά όταν γυρίσω,απλά να ξέρεις ότι New York θα χρειαστείς πιο πολλές μέρες να μείνεις για να γυρισεις και να δεις τα πιο πολλα αντίστοιχα με το Miami, όπως το ίδιο ισχύει και με το Las Vegas και Los Angeles που είναι πολύ μεγάλο και θες αρκετές ημερες.Ακομα μπορεις να βαλεις στο προγραμα σου και μια κρουαζιερα στην καραιβικη η μια μονοημερη εκδρομη στις Μπαχάμες απο το Miami .Αν δεν έχεις κλείση ακόμα τίποτα άρχισε να ψάχνεις για αεροπορικά για να βρείς καλές ανταπόκρισης χωρίς να περιμένεις πολλές ώρες αναμονής στα stopover.
 

Panos_65

Member
Μηνύματα
506
Likes
1.170
Geia sas paidia!! Xriazomai k egw tin voithia sas!! Ton septemvrio tou 16 apofasisame gia gamilio taksidi na pame stin ameriki!!! Tha exoume 30-40 meres stin diathesi mas kai den kseroume pws na to organosoume!!! Apo pou na arxiseis k pou na teleiwseis!!! Las vegas?? Maiami?? New york??? Jamaica??? Cuba??? Pou pws pote??? Me poia seira??? Kathe voithia tha einai polutimi..!!!!! Sas euxaristw olous!!
1. Απαγορεύονται τα greeklish.
2. Μένεις Ελλάδα ή εξωτερικό;;;;;;
Ρωτάω γιατί αυτή την ώρα που δεν ξέρουμε πως θα ξυπνήσουμε τη Δευτέρα, ρωτάς για ένα ταξίδι που θα πραγματοποιηθεί το Σεπτέμβριο του 2016!!!!
 

Lexuss

Member
Μηνύματα
314
Likes
169
δεν προσεξα οτι εγραψες οτι θα πας το 16 νομιζα οτι για το 15 ελεγες. μια χαρα εισαι εχεις πολυ χρονο για να το οργανωσεις!
 

Georgianorge

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Γεια σου και εσένα. για αμερική αν θέλεις πληροφορίες για αυτά τα μέρη η σωστή σειρά είναι να ψάξεις πτήσης με αυτήν την ανταπόκριση!

1 - New York
2 - Miami
3 - Las Vegas


Για Cuba και Jamaica δεν ξέρω να σου πω ακριβώς πιο βολεύει να επισκεφθεις πρώτο και πιο δεύτερο , πρεπει να ψαξεις να δεις ανταποκρίσεις στις πτήσης.αφού έχετε τόσες πολλές μέρες στην διάθεση σας γιατί δεν επισκεφθεστε και το Los Angeles που είναι σχετικά κοντά στο Las Vegas? εγώ σε ένα μηνα θα είμαι New York & Miami θα γράψω πληροφορίες αναλυτικά όταν γυρίσω,απλά να ξέρεις ότι New York θα χρειαστείς πιο πολλές μέρες να μείνεις για να γυρισεις και να δεις τα πιο πολλα αντίστοιχα με το Miami, όπως το ίδιο ισχύει και με το Las Vegas και Los Angeles που είναι πολύ μεγάλο και θες αρκετές ημερες.Ακομα μπορεις να βαλεις στο προγραμα σου και μια κρουαζιερα στην καραιβικη η μια μονοημερη εκδρομη στις Μπαχάμες απο το Miami .Αν δεν έχεις κλείση ακόμα τίποτα άρχισε να ψάχνεις για αεροπορικά για να βρείς καλές ανταπόκρισης χωρίς να περιμένεις πολλές ώρες αναμονής στα stopover.
Σε ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες, αν εχει καποια αλλη ιδεα να μου στειλεις παλι!!

1. Απαγορεύονται τα greeklish.
2. Μένεις Ελλάδα ή εξωτερικό;;;;;;
Ρωτάω γιατί αυτή την ώρα που δεν ξέρουμε πως θα ξυπνήσουμε τη Δευτέρα, ρωτάς για ένα ταξίδι που θα πραγματοποιηθεί το Σεπτέμβριο του 2016!!!!
Λυπαμαι για τα γκρικλις δεν το γνωρισα.... Αλλα μπηκες στο κοπο να γραψεις, για σχετα πραγματα!! Κατι για αμερικη γνωριζεις;; Θα χαρω να ακουσω την γνωμη σου και γι αυτο...

Σύμφωνα με τους όρους χρήσης του φόρουμ απαγορεύεται η χρήση κεφαλαίων και greeklish:
http://www.travelstories.gr/community/help/terms
Παρακαλώ γράψε ξανά το μήνυμα σου
Λυπαμαι και παλι δεν το γνωριζα ειναι η πρωτη φορα που γραφω εδω...
 
Last edited by a moderator:

Nikos1986

Member
Μηνύματα
921
Likes
4.116
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία - Καλιφόρνια
Ρίξε μια ματιά και στο θέμα του καιρού. Νομίζω Σεπτέμβρη είναι η περίοδος των τυφώνων σε Καραϊβική και πιάνει και τις ΝΑ ΗΠΑ, ίσως και Μπαχάμες. Επίσης στο Λας Βέγκας δεν ξέρω τι παίζει με τη θερμοκρασία. Εγώ αν είχα 30 ή 40 συνεχόμενες μέρες θα κοίταζα γενικά τη δυτική ακτή ή για κάτι πιο εξωτικό θα προσπαθούσα να συνδιάσω και με τη Χαβάη.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.254
Μηνύματα
885.036
Μέλη
38.933
Νεότερο μέλος
athgouletas

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom