Ταϊλάνδη Ταϋλάνδη? Όχι! όχι ευχαριστώ, δεν θα πάρω!

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
κατ αρχην χαρας στο κουραγο σου που καθησες και εγραψες τα απαντα του συγκεκριμενου ταξιδιου..

απολαυστικη η γραφη σου που ξεφευγει απ τα συνηθισμενα.
απλα μια παρατηρηση..πολλα πολλα απειρα τα λογια σου χωρις ουτε μια εικονα.ειληκρινα ηταν πολυ κουραστικο στο να διαβαζεις αυτα τα κατεβατα..καποια προσπερασα δυστηχως γιατι στραβωθηκα..
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.783
Likes
18.174
κατ αρχην χαρας στο κουραγο σου που καθησες και εγραψες τα απαντα του συγκεκριμενου ταξιδιου..

απολαυστικη η γραφη σου που ξεφευγει απ τα συνηθισμενα.
απλα μια παρατηρηση..πολλα πολλα απειρα τα λογια σου χωρις ουτε μια εικονα.ειληκρινα ηταν πολυ κουραστικο στο να διαβαζεις αυτα τα κατεβατα..καποια προσπερασα δυστηχως γιατι στραβωθηκα..
Τιιιιιι?

 
Last edited by a moderator:

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
νομιζω ημουν ξεκαθαρος..
αν ενοχλει η αντιθετη αποψη να πω κι εγω τοτε οτι ηταν μια εκπληκτικη ιστορια,με απιστευτο χιουμορ,που την διαβασα μονομιας,καθολου κουραστικη και δινω βραβειο στη συγγραφεα..
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.964
νομιζω ημουν ξεκαθαρος..
αν ενοχλει η αντιθετη αποψη να πω κι εγω τοτε οτι ηταν μια εκπληκτικη ιστορια,με απιστευτο χιουμορ,που την διαβασα μονομιας,καθολου κουραστικη και δινω βραβειο στη συγγραφεα..

Μη στραβώνεις! Σκέψου όμως πώς είμαστε σε ταξιδιωτικό φόρουμ και οι αναγνώστες των ιστοριών δεν χρειάζεται να κρίνουν το πως γράφει ο κάθε "συγγραφέας" αλλά τι προσσφέρει η ιστορία επί της ουσίας!
Για να κριθούμε ως προς το συγγραφικό μας ταλέντο, το πόσο κουραστική ή γλαφυρή είναι η γραφή μας και άλλα τέτοια, υπάρχουν άλλα σαιτς! Παρεπιπτόντως έχει έναν σχετικό διαγωνισμό ο Ψυχογιός!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Μη στραβώνεις! Σκέψου όμως πώς είμαστε σε ταξιδιωτικό φόρουμ και οι αναγνώστες των ιστοριών δεν χρειάζεται να κρίνουν το πως γράφει ο κάθε "συγγραφέας" αλλά τι προσσφέρει η ιστορία επί της ουσίας!
Για να κριθούμε ως προς το συγγραφικό μας ταλέντο, το πόσο κουραστική ή γλαφυρή είναι η γραφή μας και άλλα τέτοια, υπάρχουν άλλα σαιτς! Παρεπιπτόντως έχει έναν σχετικό διαγωνισμό ο Ψυχογιός!
κατ'αρχην δεν στραβωνω..ομως εδω μεσα εχω δει απειρες κριτικες οχι μονο για ιστοριες αλλα για το οτιδηποτε ρωταει ο καθενας δεν νομιζω να ειναι κακο να κανουμε μια παρατηρηση..

ισα ισα ειπα οτι ειναι κριμα μια τοσο ενδιαφέρουσα ιστορια να αποτελειται απο 23 κεφαλαια και χωρις ουτε μια φωτο..

η θετικη κριτικη του τυπου ''γραφεις τελεια,ειναι αριστουργημα,εχεις απιστευτο χιουμορ κτλ'' τα δεχομαστε και αν καποιος πει μια διαφορετικη αποψη μας ενοχλει?

οπως και να χει η συγκεκριμενη ιστορια εχει πολλα να πει,βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα σημεια αλλα τα 23 κεφαλαια ειναι μια απιστευτη υπερβολη που εμενα προσωπικα με κουρασε.
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.484
Likes
7.964
κατ'αρχην δεν στραβωνω..ομως εδω μεσα εχω δει απειρες κριτικες οχι μονο για ιστοριες αλλα για το οτιδηποτε ρωταει ο καθενας δεν νομιζω να ειναι κακο να κανουμε μια παρατηρηση..

ισα ισα ειπα οτι ειναι κριμα μια τοσο ενδιαφερον ιστορια να αποτελειται απο 23 κεφαλαια και χωρις ουτε μια φωτο..

η θετικη κριτικη του τυπου ''γραφεις τελεια,ειναι αριστουργημα,εχεις απιστευτο χιουμορ κτλ'' τα δεχομαστε και αν καποιος πει μια διαφορετικη αποψη μας ενοχλει?

οπως και να χει η συγκεκριμενη ιστορια εχει πολλα να πει,βρηκα αρκετα ενδιαφεροντα σημεια αλλα τα 23 κεφαλαια ειναι μια απιστευτη υπερβολη που εμενα προσωπικα με κουρασε.

Όταν προσωπικά βλέπω ιστορία που για κάποιο λόγο δεν μου αρέσει ή δεν τη θεωρώ ενδιαφέρουσα (By the way please διόρθωσε το "ενδιαφέρον ιστορία" γιατί μου κλωτσάει στο μάτι), είτε την προσπερνώ, είτε δεν μπαίνω στον κόπο να σχολιάσω τύπου "φίλε μου καλά κι ωραία αυτά που λες αλλά με κούρασες"... Γιατί όπως ξαναείπα το φόρουμ είναι ταξιδιωτικό και όχι το "Να η Ευκαιρία" για συγγραφικά ταλέντα. Απλά!
Ελπίζω να μην σε ενοχλεί η διαφορετική μου άποψη! ;)
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Όταν προσωπικά βλέπω ιστορία που για κάποιο λόγο δεν μου αρέσει ή δεν τη θεωρώ ενδιαφέρουσα (By the way please διόρθωσε το "ενδιαφέρον ιστορία" γιατί μου κλωτσάει στο μάτι), είτε την προσπερνώ, είτε δεν μπαίνω στον κόπο να σχολιάσω τύπου "φίλε μου καλά κι ωραία αυτά που λες αλλά με κούρασες"... Γιατί όπως ξαναείπα το φόρουμ είναι ταξιδιωτικό και όχι το "Να η Ευκαιρία" για συγγραφικά ταλέντα. Απλά!
Ελπίζω να μην σε ενοχλεί η διαφορετική μου άποψη! ;)
απολυτα σεβαστη..
ομως δεν εκρινα το συγγραφικο ταλεντο της dim που δεν με αφορα αλλα την υπερβολικη εκταση της ιστοριας της.τοσο απλα.

την ιστορια ξεκινησα να τη διαβαζω γιατι μου αρεσε κατ αρχην ο τιτλος της.στη συνεχεια μου κινησαν το ενδιαφερον τα οσα ελεγε..διαβαζα διαβαζα διαβαζα,εγινε ατελειωτο και εβγαλα λοιπον το συμπερασμα οτι ηταν απιστευτα κουραστικη.

οταν ειχα ανεβασει την πρωτη μου ιστορια ενα μελος μου εκανε παρατηρηση να βαλω και φωτο μεσα και μαλιστα μεγαλες.μονο θετικα την ειδα αυτη την παρατηρηση και το διορθωσα αμεσως.δεν με εκρινε σαν ''ταλεντο''

αυτο εκανα κι εγω λοιπον..πιστεψε με θα μπορουσα να πω πολλα γιαυτη την ιστορια ειτε αιχμηρα ειτε κολλακευτικα..δεν το εκανα.μιλισα για υπερβολικη εκταση σε 23 κεφαλαια που εμενα με κουρασε.

οταν εχω δει ειρωνιες και μπηχτες ακομα και για την προσωπικη επιλογη του ταξιδιου ''ονειρο'' σε καποια μελη ας μη κανουμε θεμα μια απλη παρατηρηση μου σε μια ιστορια.
 

chris7

Member
Μηνύματα
3.094
Likes
23.898
Επόμενο Ταξίδι
Λουξεμβούργο
Ταξίδι-Όνειρο
Καναδάς
Θαυμάσια ιστορία. Την διάβασα ολόκληρη σε ένα απόγευμα. Πιστεύω ότι είμαι τυχερός που την βρήκα ολοκληρωμένη και δεν είχα την αγωνία να περιμένω τις συνέχειες.
Εννοείται ότι δεν με κούρασε καθόλου.
 

aquila

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Ειλικρινα διαβαζοντας την ακρως ενδιαφερουσα , αλλα και με καποιες υπερβολες στις περιγραφες , ταξιδιωτικη ιστορια ειχα την εντυπωση οτι διαβαζω καποιο κειμενο της εξαιρετικης Ελενας Ακριτα...
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Θαυμάσια ιστορία. Την διάβασα ολόκληρη σε ένα απόγευμα. Πιστεύω ότι είμαι τυχερός που την βρήκα ολοκληρωμένη και δεν είχα την αγωνία να περιμένω τις συνέχειες.
Εννοείται ότι δεν με κούρασε καθόλου.

Δεν σε κουρασε καθολου αλλα εχασες ενα απογευμα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.181
Μηνύματα
883.248
Μέλη
38.892
Νεότερο μέλος
Petr23

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom