Ταϊλάνδη Ταϋλάνδη σε 10 μέρες? Τρέχουμε τώρα...

klaire

Member
Μηνύματα
76
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Κωνσταντινούπολη
Ταξίδι-Όνειρο
ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
Μου φαίνεται πως από την πολύ αϋπνία, κάποια απ τις δυο μας είχε παραισθήσεις, δεν εξηγείται αλλιώς.. Την μανουρίτσα που λες την θυμάμαι, ήταν η πρώτη, υπήρχε και δεύτερη όμως αυτή που περιγράφω. Ήταν αμέσως μετά το σάπισμα από ύπνο που επιδόθηκα. Μα αυτό ήταν το θέμα μου, δεν ήθελα να ξυπνήσω!!!
Δεν υπηρχε δευτερη κι αν ναι και μου διαφευγει ,σιγουρα δεν ηταν στο γυρισμο μας...Αυτο με τη φωτογραφια ηταν στο πηγαινε στο πρωτο νησι που φταναμε-τι να την κανω τη φωτο πρησμενη απο τον υπνο με φοντο το λιμανι---ηταν πριν τα καγιακ κ συνεχιστηκε λιγο μετα που μας ειπαν να κατεβουμε αλλα επειδη ειχε πολυ κοσμο σου λεω να κατσουμε πανω στη σκαλα σαν κλειστοφοβηκια που ειμαι και σκοτεινιασες και σου λεω αντε παμε να δουμε τι θα καταλαβεις και μουλαρωσα εγω :bleh:
Φοβηθηκε μην χασει τα καγιακ και παει κολυμπωντας αλλα εγω σαν δεινη κολυμβητρια δε με ενοιζε..χαχαχα...καλο ε????
Η τριτη θα γινοταν στα σχοινια της αναβασης αλλα την γλιτωσαμε :clap:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Η τριτη θα γινοταν στα σχοινια της αναβασης αλλα την γλιτωσαμε :clap:
Τώρα μιλάς σωστά!!! Εδώ συμφωνούμε απόλυτα!!!

Άστο, δεν πρόκειται να συμφωνήσουμε, άλλα θυμάμαι εγώ άλλα εσύ..
Θα το αναλύσουμε σπίτι ή μάλλον στο τηλ μιας και με έχεις αφήσει μόνη μου ενώ εσύ γυρνοβολάς στις Ρόδους! Άσπλαχνο αδερφικό συνταξιδιωτικό μου ταίρι! Φτού σου!
 

Suis

Member
Μηνύματα
46
Likes
8
Μετά το τρέξιμο στην Ταυλάνδη,δεν "τρέχεις" και λίγο την ιστορία σου;Τρίμηνο κλείνεις σε λίγο :bleh::bleh:
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μετά το τρέξιμο στην Ταυλάνδη,δεν "τρέχεις" και λίγο την ιστορία σου;Τρίμηνο κλείνεις σε λίγο :bleh::bleh:
Έχεις δίκαιο δεν μπορώ να πω... Αλλά:

Παρακαλείται πολύ όποιος βρει τον ελεύθερο χρόνο όπως του πει ότι τον ψάχνω απελπισμένα. Ευχαριστώ πολύ! :rolleyes:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Μόλις μίλησα με τον Λευτέρη Χρόνο,και σε λίγο θα σου στείλει πμ...:bleh::bleh:
Άσε τις δικαιολογίες και τα μπάνια και ΓΡΑΦΕ !!!!!!!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Μαράκι τι έγινε;; Μπανιαριζόμαστε στας Αθήνας και ξεχνάμε την Ταυλάνδη;;;
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
Μαράκι τι έγινε;; Μπανιαριζόμαστε στας Αθήνας και ξεχνάμε την Ταυλάνδη;;;

Aαααχ ποιο μπάνιο Twinkaki μου, δεν με πάει. Ή δουλεύω, ή βρέχει ή έχω βαφτίσια...

dmdoc να πεις του κυρ Λευτέρη ότι είναι πολύ κωλόπαιδο, περνά από δίπλα μου και ούτε γεια δεν μου λέει!
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Aαααχ ποιο μπάνιο Twinkaki μου, δεν με πάει. Ή δουλεύω, ή βρέχει ή έχω βαφτίσια...
Συμπάσχω...βγάλε τα βαφτίσια και βάλε αρρώστεια και είσαι μέσα :bleh:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.163
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom