Τα διαπιστευτήριά μου

Jorge Cuntur

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Βολιβία, υψίπεδο Αλτιπλάν
Κατοικώ στη Θεσσαλονίκη, όπου γεννήθηκα. Τα ταξίδια μαγεύουν την ψυχή μου και θεωρώ που μου αφήνουν πολύτιμες εμπειρίες. Μολονότι από τότε που είδα το Φως της ζωής έχουν περάσει εξήντα χρόνια και ένα(!) πιστέψτε με είναι κάτι που δεν με απασχολεί σοβαρά. Γι' αυτό και κόντρα σε κάθε μορφής καθωσπρεπισμούς για την ηλικία μου :) αφήνω τον εαυτό του να περιπλανιέται στον κόσμο των ονείρων. Άλλωστε εκτός από τη δουλειά που κάνω χάριν βιοπορισμού και προσφοράς στους γύρω μου (στ' αλήθεια πιστεύω αυτόν το χαρακτήρα της εργασίας) ως Δικηγόρος επιχειρώ να χτίζω ιστορίες και να τις εναποθέτω στο χαρτί παίζοντας με την ελληνική γλώσσα, που με μαγεύει (έχουν κυκλοφορήσει ως τώρα δύο βιβλία μου και υπάρχουν στα σκαριά και άλλα....).
Μιας και ο Ιανουάριος δεν εξέπνευσε εύχομαι σε όλες και όλους Φίλες και Φίλους χαρούμενη, δημιουργική και εν κινήσει Νέα Χρονιά!:)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
Καλώς ήλθες φίλε μας, χαίρομαι ιδιαιτέρως. Η εμπειρία και οι γνώσεις σου θα μας είναι χρήσιμες, κάποια φορά να μας μιλήσεις και για τα βιβλία σου.
Επίσης Καλή Χρονιά
Θα τα λέμε
 

Kamarado

Member
Μηνύματα
38
Likes
5
Επόμενο Ταξίδι
Ελβετία σου έρχομαι......
Ταξίδι-Όνειρο
Αλασκα
Καλημερα και καλως ηρθες!!!!!!!:clap:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
Καλημέρα και καλώς ήλθες.
Από το πρώτο δείγμα πιστεύω θα χαρούμε απίστευτες ιστορίες αν και όποτε αποφασίσεις να γράψεις τις ταξιδιωτικές σου περιπέτειες
 

nenena

Member
Μηνύματα
979
Likes
154
Επόμενο Ταξίδι
αναζητείται
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Καλώς ήρθες και περιμένω με αγωνία να διαβάσω κάποια από τις ιστορίες που θα έχεις να μας πεις!
 

thimios8663

Member
Μηνύματα
434
Likes
127
Επόμενο Ταξίδι
Ρουμανία-Σερβία
Ταξίδι-Όνειρο
Ινδία
Καλως ορισες και απο μενα!Χαιρομαι οταν ακουω τετοια λογια απο ανθρωπους μεγαλυτερης ηλικιας γιατι δινουν ζωη στα ονειρα μου και στο πως φανταζομαι εγω τον εαυτο μου σε αρκετα χρονια!Καλα ταξιδια να εχεις λοιπον και οποτε μπορεσεις ταξιδεψε μας και μας με καμια ιστοριουλα !
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.028
Εφόσον έχουν κυκλοφορήσει και βιβλία σου, φαντάζομαι τι ωραίες ιστορίες θα διαβάσουμε από τα ταξίδια σου... οπότε ανυπομονούμε!
Καλωσόρισες Jorge Cuntur!!! :)
 

Jorge Cuntur

New Member
Μηνύματα
3
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Βολιβία, υψίπεδο Αλτιπλάν
Σας ευχαριστώ όλους για το θερμό καλωσόρισμα στη συντροφιά σας.
 

malysa

Member
Μηνύματα
1.047
Likes
1.827
Επόμενο Ταξίδι
έλα μου ντε...
Ταξίδι-Όνειρο
3η βραχονησίδα αριστερά
Κατοικώ στη Θεσσαλονίκη, όπου γεννήθηκα. Τα ταξίδια μαγεύουν την ψυχή μου και θεωρώ που μου αφήνουν πολύτιμες εμπειρίες. Μολονότι από τότε που είδα το Φως της ζωής έχουν περάσει εξήντα χρόνια και ένα(!) πιστέψτε με είναι κάτι που δεν με απασχολεί σοβαρά. Γι' αυτό και κόντρα σε κάθε μορφής καθωσπρεπισμούς για την ηλικία μου :) αφήνω τον εαυτό του να περιπλανιέται στον κόσμο των ονείρων. ......
Aλλο ένα καλώς ήλθες και από μένα, λοιπόν!
Ας ταξιδέψουμε όλοι λοιπόν (και νοερώς), δοθείσης ευκαιρίας, μέσα από τις ιστορίες των λοιπών συμφορουμιτών!!! :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom