Τα καλά τα στραβά και τα ανάποδα που συμβαίνουν σ΄αυτή τη χώρα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

maltakias

Member
Μηνύματα
2.538
Likes
3.226
Επόμενο Ταξίδι
Όπου λάχει
Ταξίδι-Όνειρο
Περού
Μπορεί κάποιος νομικός του φόρουμ να μου εξηγήσει υπό ποίο πρίσμα επιτρέπεται να εισβάλλουν τα ΕΚΑΜ στις 3 η ώρα τα ξημερώματα στο σπίτι σου,όταν δεν είσαι ύποπτος φυγής,έχεις γνωστή διεύθυνση κατοικίας και σου έχουν απλώς απαγγελθεί κατηγορίες;

Τα τρολ ας περιμένουν λίγο παρακαλώ.Ευχαριστώ.

Καλημέρα
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.141
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Μπορεί κάποιος νομικός του φόρουμ να μου εξηγήσει υπό ποίο πρίσμα επιτρέπεται να εισβάλλουν τα ΕΚΑΜ στις 3 η ώρα τα ξημερώματα στο σπίτι σου,όταν δεν είσαι ύποπτος φυγής,έχεις γνωστή διεύθυνση κατοικίας και σου έχουν απλώς απαγγελθεί κατηγορίες;

Τα τρολ ας περιμένουν λίγο παρακαλώ.Ευχαριστώ.

Καλημέρα
Ηρθαν να σε μαζεψουν επιτελους;

Σορι αλλα δεν μπορουσα να περιμενω αλλο. Πολυ αργουν οι νομικοι.
 

jimp

Member
Μηνύματα
5.020
Likes
6.401
Μπορεί κάποιος νομικός του φόρουμ να μου εξηγήσει υπό ποίο πρίσμα επιτρέπεται να εισβάλλουν τα ΕΚΑΜ στις 3 η ώρα τα ξημερώματα στο σπίτι σου,όταν δεν είσαι ύποπτος φυγής,έχεις γνωστή διεύθυνση κατοικίας και σου έχουν απλώς απαγγελθεί κατηγορίες;

Τα τρολ ας περιμένουν λίγο παρακαλώ.Ευχαριστώ.

Καλημέρα
Με κουκουλες κιολας λες και ηταν κανενας τρομοκρατης ή καποιος μεγαλοκαραχαριας που τοσα χρονια δεν πληρωνει φπα...Ενταξει λεω και ακνενα αστειο. Και οχι τιποτα αλλο αλλα κανανε και ζημια που σπασανε και την πορτα.

Εχουμε χουντα? Αλλαξε το πολιτευμα?Ενας δημοκρατης που ψηφισε αυτους και τωρα και στο παρελθον, και τους στηριζει ακομα μπορει να μου απαντησει?

''εκτιμήθηκε επιχειρησιακά ότι αυτός ήταν ο πιο πρόσφορος χρόνος.'' δηλωσεις του εκπροσωπου τυπου της αστυνομιας!!!
 

GTS

Member
Μηνύματα
6.791
Likes
18.334
Σε ποιου το σπιτι μπουκαρανε ρε παιδια? Δε πηρε κατι το ματι μου ολη μερα στα γηπεδα χθες μετα τη δουλεια :)
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Φοβερό...αν και και άργησα 4 μέρες =)

 
Last edited by a moderator:
Μηνύματα
1.620
Likes
782
Επόμενο Ταξίδι
Χονγκ Κονγκ
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου
* και αν διαβάσεις τα comments, έχει ξεχυθεί όλος ο σεξισμός που υπάρχει και έχει πλημμυρίσει το youtube
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.031
Likes
12.141
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Της απύθμενης κατινιάς.
Χωρις να ξερω τι εχει προηγηθει δεν μπορω να βγαλω συμπερασματα. Ο ραγιαδισμος κυλα καλα στο αιμα μας και υποτακτικα δεχομαστε τον καθε βιασμο. Ειμαστε κοιμισμενος λαος που οχι μονο δεν διεκδικουμε ενα καλυτερο αυριο αλλα παραδινομαστε αμαχητι στις ορεξεις της εξουσιας.

Δεν γνωριζω αν η κοπελα εχει δικιο ή αν αυτο που διεκδικει θα της προσφερει καλυτερο αυριο. Η διαφωνια ομως μεταξυ ενος ανθρωπου του κομματικου συστηματος και μιας ομαδας πολιτων εμπειρικα εχει αποδειξει πως συνηθως οι απλοι πολιτες εχουν δικιο.

Ετσι κι εδω εκ πρωτης οψεως μου ειναι πιο ευκολο να πιστεψω πως τα κοριτσια διαμαρτυρονται δικαιολογημενα. Οσο "μπουμπουκιστικα" κι αν φωναζουν...

Και στην τελικη ο κυριος αυτος ειναι πληρως αποτυχημενος και αναξιος της θεσης που κατεχει. Ως εκπαιδευτικος επρεπε να βρει τον τροπο να μην φτασουν τα πραγματα σ' αυτο το σημειο.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.762
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom