Τα ταξίδια μου

Tsounim

Member
Μηνύματα
8
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Έχω τρέλα με τα ταξίδια όχι μόνο με το ίδιο το ταξίδι αλλά και με τη διαδικασία πριν από αυτο, ψάχνω τα πάντα που αφορούν το προορισμό μου και πιστεύω ότι αυτο ειναι το ήμισυ της χαράς που σου δίνει ένας καινούργιος προορισμός αν και δεν ειναι λίγες οι φορές που έχω ταξιδέψει στον ίδιο προορισμό και κάθε φορά τον γνωρίζεις πολυ καλύτερα και ανακαλύπτεις καινούργια πράγματα !!! Έχω ταξιδέψει σε όλη την Ευρώπη, Κωνσταντινούπολη, Τυνησία. Επομενος προορισμός η Ολλανδια την οποία θα πάω για δεύτερη φορά μετά από 10 χρόνια.
 
Last edited by a moderator:

makisg

Member
Μηνύματα
4.725
Likes
14.858
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες και καλά ταξίδια να έχεις.
 

Triplover

Member
Μηνύματα
1.187
Likes
4.046
αλλά και με τη διαδικασία πριν από αυτο ,ψάχνω τα πάντα που αφορούν το προορισμό μου και πιστεύω ότι αυτο ειναι το ήμισυ της χαράς που σου δίνει ένας καινούργιος προορισμός
Πόσο συμφωνώ μαζί σου. Πολλές φορές που κάνω αυτή τη συζήτηση με άτομα που δεν έχουν το ίδιο πάθος για ταξίδια, δεν μπορούν να καταλάβουν την απόλαυση και την χρησιμότητα που μπορεί να απολαμβάνει ένας ταξιδιώτης από την προετοιμασία ενός ταξιδιού.
 

XristinaK

Member
Μηνύματα
624
Likes
1.297
Ταξίδι-Όνειρο
Όπου "χορεύει" το Β.Σέλας
Πόσο συμφωνώ μαζί σου. Πολλές φορές που κάνω αυτή τη συζήτηση με άτομα που δεν έχουν το ίδιο πάθος για ταξίδια, δεν μπορούν να καταλάβουν την απόλαυση και την χρησιμότητα που μπορεί να απολαμβάνει ένας ταξιδιώτης από την προετοιμασία ενός ταξιδιού.
Ώρες-ώρες αισθάνομαι πως χαίρομαι πιο πολύ όταν προετοιμάζω το ταξίδι παρά όταν το ζω (επειδή αρχίζει η μελαγχολία ότι θα τελειώσει όπου να'ναι!!) Ώρες-ώρες...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.613
Likes
12.436
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Καλώς ήρθες! Είδα ότι έχεις φτιάξει τον χάρτη σου και τον έχεις γεμίσει με κόκκινες πινέζες. Αυτά είναι τα μέρη που έχεις πάει ή που θα ήθελες να πας?
Γιατί οι κόκκινες πινέζες σημαίνουν μέρη που επιθυμείς να πας. Δες εδώ πως μπορείς να φτιάξεις τον χάρτη σου
http://www.travelstories.gr/communi...ιουργία-Χάρτη-και-Σύνδεση-Φωτο-Άλμπουμ.45678/
 

Tsounim

Member
Μηνύματα
8
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
New York
Καλώς ήρθες! Είδα ότι έχεις φτιάξει τον χάρτη σου και τον έχεις γεμίσει με κόκκινες πινέζες. Αυτά είναι τα μέρη που έχεις πάει ή που θα ήθελες να πας?
Γιατί οι κόκκινες πινέζες σημαίνουν μέρη που επιθυμείς να πας. Δες εδώ πως μπορείς να φτιάξεις τον χάρτη σου
http://www.travelstories.gr/community/threads/Βίντεο-Οδηγός-Δημιουργία-Χάρτη-και-Σύνδεση-Φωτο-Άλμπουμ.45678/
σοβαρα? ειναι μερη που εχω παει αυτα ευχαριστω για τη βοηθεια!
 
Last edited by a moderator:

Dimteo

Member
Μηνύματα
56
Likes
105
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαλί
Λιγο καθηστερημένα γραφω, καθότι πολυ νεο μέλος αλλα διαβασα το post σου και νόμιζα οτι το είχα γράψει εγω. Ποσο μα πόσο συμφωνώ μαζί σου. :)
Sorry αλλά κοιταζοντας το προφιλ σου γουρλωσα τα μάτια οταν ειδα οτι είσαι 20 ετων! Και έχεις ταξιδέψει σε τοοοοοοσσσσααα μερη! Πως το κανες αυτο? Ολλανδία πριν 10 χρόνια? Δηλαδή 10 χρονων. Σαν να λέμε ταξιδιάρικο πνεύμα.. Απο κουνια...
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.829
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom