Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Sevro

Member
Μηνύματα
130
Likes
824
Μπορεί όμως να ζητάει η Ελλάδα αρνητικό τεστ όταν επιστρέφουμε και να τρέχεις εκεί να κάνεις τεστ για να το φέρεις.
Ναι γι αυτο ειπα για αναχωριση/αφιξη, ειναι απαραδεκτη η κατασταση.
Ας ελπισουμε προς το Μαϊο να τελειωσει το λεφτοδεντρο και να σταματησουν οι ανοησιες θελοντας και μη απο μερικα τουλαχιστον κρατη.
 

Charoun Pile

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μου δώσετε πληροφορίες εάν γνωρίζεται για Άγιο Δομίνικο με ολη την κατασταση που επικρατει τωρα και τι χρειαζομαι για να ταξιδεψω για εκει..ειναι να παω αρχες του αλλου μηνα !
Σας ευχαριστω.
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.676
Likes
50.530
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Καλησπέρα σας, θα ήθελα να μου δώσετε πληροφορίες εάν γνωρίζεται για Άγιο Δομίνικο με ολη την κατασταση που επικρατει τωρα και τι χρειαζομαι για να ταξιδεψω για εκει..ειναι να παω αρχες του αλλου μηνα !
Σας ευχαριστω.
Coronavirus Information
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Μπορεί όμως να ζητάει η Ελλάδα αρνητικό τεστ όταν επιστρέφουμε και να τρέχεις εκεί να κάνεις τεστ για να το φέρεις.
Αν ανοιξουν τα συνορα και ακομα ζητανε αρνητικο τεστ τοτε παει σιγουρα η τουριστικη σεζον ακλαφτη...
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.039
Likes
41.045
Αν ανοιξουν τα συνορα και ακομα ζητανε αρνητικο τεστ τοτε παει σιγουρα η τουριστικη σεζον ακλαφτη...
Ναι, ενω ερθουν τα τουριστακια τα ζουμπουρλουδικα τα κοβιντιασμενα οπως περσι θα περασουμε πολυ σουπερ.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.086
Likes
1.955
Ναι, ενω ερθουν τα τουριστακια τα ζουμπουρλουδικα τα κοβιντιασμενα οπως περσι θα περασουμε πολυ σουπερ.
Αν δεν ερθουν θα πεινασει πολυ κοσμακης ακομα και βασικα θα ερθουν γιατι μονο τουρισμο εξαγει η Ελλαδα πλεον οσο και αν δε θελουμε να το αποδεκτουμε ή τρωγομαστε μεταξυ μας :haha:
 

tdoumos

Member
Μηνύματα
52
Likes
40
Καλημερα, μιας και βλεοω οτι η Μαγιορκα εχει ανοιξει για τους Γερμανους.
Βλεπω οτι υπαρχει πτηση για αρχες Απριλιου απο Θεσσαλονίκη με ανταποκριση Βερολινο και επιστροφη μεσω Dortmund.
Γνωριζει καποιος να μου πει τις τωρινες αυνθηκες για να παω;
Χρειαζομαι αρνητικο μοριακο και για τις δυο χωρες δηλαδη; Θα πρεπει να μεινω καραντινα καπου;
Γενικα υπαρχει καποιος προορισμος να παω για αρχες Απριλιου χωρις προβληματα μιας και Μαιο λογικα θα ξαναπιασω δουλεια και μετα παπαλα;
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.039
Likes
41.045
Εντονες φημες για καραντινα στους ταξιδιωτες του καλοκαιριου που επιστρεφουν στο ΗΒ. Αυτο επηρεαζει και τα δικα μου πλανα καθως ετοιμαζομασταν να κλεισουμε σε καλες τιμες κατι και θα περιμενουμε, η παρεα μας εκανε πισω μεχρι να ξεκαθαρισει. Γενικα πολυ ζορικο καλοκαιρι, δεν θα ταξιδεψουμε ευκολα.
Covid: Summer holidays abroad 'unlikely', warns government adviser
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
Καλημερα, μιας και βλεοω οτι η Μαγιορκα εχει ανοιξει για τους Γερμανους.
Βλεπω οτι υπαρχει πτηση για αρχες Απριλιου απο Θεσσαλονίκη με ανταποκριση Βερολινο και επιστροφη μεσω Dortmund.
Γνωριζει καποιος να μου πει τις τωρινες αυνθηκες για να παω;
Χρειαζομαι αρνητικο μοριακο και για τις δυο χωρες δηλαδη; Θα πρεπει να μεινω καραντινα καπου;
Γενικα υπαρχει καποιος προορισμος να παω για αρχες Απριλιου χωρις προβληματα μιας και Μαιο λογικα θα ξαναπιασω δουλεια και μετα παπαλα;
Τα σημερινά δεδομένα για Μαγιόρκα , είναι έρχεσαι με τεστ pcr χωρίς καραντίνα. Για επιστροφή Ελλάδα πάλι χρειάζεσαι τεστ , αλλά νομίζω έχεις καραντίνα στην Ελλάδα. Αυτά ενδεχομένως να αλλάζουν από βδομάδα σε βδομάδα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom