Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

escursione

Member
Μηνύματα
1.412
Likes
4.501
Μήπως γνωρίζετε στην φόρμα PLF τι κωδικό και registration ζητάει;
Κάνε μια εγγραφή με ότι κωδικούς θέλεις σου στέλνουν μέιλ επιβεβαίωσης πατάς στο λινκ και μετά συνδέεσαι με τους κωδικούς
 

gioske

Member
Μηνύματα
172
Likes
1.090
Ονειρεμένο Ταξίδι
Θιβετ
Ξέρουμε τι παίζει από ταξιδιωτικους περιορισμούς σχετικά με Πολωνία;
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Για ταξίδι με καράβι ποτέ να συμπληρώσουμε το έντυπο?
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.966
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Για ταξίδι με καράβι ποτέ να συμπληρώσουμε το έντυπο?
Θα πρέπει να το έχεις συμπληρωμένο κατά την επιβίβαση και να το παραδόσεις όταν σου ζητηθεί(σε εμάς μόλις ανεβήκαμε στο καράβι,πριν τον έλεγχο των εισιτηρίων)
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Θα πρέπει να το έχεις συμπληρωμένο κατά την επιβίβαση και να το παραδόσεις όταν σου ζητηθεί(σε εμάς μόλις ανεβήκαμε στο καράβι,πριν τον έλεγχο των εισιτηρίων)
Το έντυπο πρέπει να είσαι συμπληρωμένο από πριν, δηλαδή να το έχεις έτοιμο. Το θέμα είναι ότι το κάνω οπότε να είναι? Η πρέπει να έχει κάποιο περιθώριο ημερών πριν?
 

vikara

Member
Μηνύματα
474
Likes
3.966
Ονειρεμένο Ταξίδι
Νησί του Πάσχα
Το έντυπο πρέπει να είσαι συμπληρωμένο από πριν, δηλαδή να το έχεις έτοιμο. Το θέμα είναι ότι το κάνω οπότε να είναι? Η πρέπει να έχει κάποιο περιθώριο ημερών πριν?
Νομίζω καλύτερα να το συμπληρώσεις την ημέρα που θα ταξιδέψεις,ώστε οι πληροφορίες να είναι πρόσφατες.Δεν υπάρχει όμως κάποια επίσημη οδηγία από ότι έχω καταλάβει..
 

Knik

Member
Μηνύματα
68
Likes
58
Νομίζω καλύτερα να το συμπληρώσεις την ημέρα που θα ταξιδέψεις,ώστε οι πληροφορίες να είναι πρόσφατες.Δεν υπάρχει όμως κάποια επίσημη οδηγία από ότι έχω καταλάβει..
Καλησπέρα μια ερώτηση θα ήθελα να κάνω το PLF για όσους έρχονται Ελλάδα είχα διαβάσει ότι ήταν ταξιδιωτική οδηγία μέχρι 31/8, διορθώστε με αν κάνω λάθος, γνωρίζετε αν θα συνεχιστεί;ρωτάω γιατί έχω ταξίδι 17/9.σας ευχαριστώ
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Το έντυπο πρέπει να είσαι συμπληρωμένο από πριν, δηλαδή να το έχεις έτοιμο. Το θέμα είναι ότι το κάνω οπότε να είναι? Η πρέπει να έχει κάποιο περιθώριο ημερών πριν?
Αν δεν ειναι ταξιδι με πλοιο για εξωτερικο αλλα εννοεις τα πλοια που κανουν δρομολογια εσωτερικου,απλα κατεβασε τη φορμα απο το σιτε τους και συμπληρωσε την οποια μερα θες απλα βαλε την ημερομηνια πανω του ταξιδιου σου...αυτο σε περιπτωση που προσεχεις και δε παιζει να αλλαξει η κατασταση σου τοσο δραματικα δηλαδη
 

paefstra

Member
Μηνύματα
12.920
Likes
40.748
Το έντυπο πρέπει να είσαι συμπληρωμένο από πριν, δηλαδή να το έχεις έτοιμο. Το θέμα είναι ότι το κάνω οπότε να είναι? Η πρέπει να έχει κάποιο περιθώριο ημερών πριν?
Στο λιμανι τα μοιραζουν σαν χαρτοπετσετες. Με τον ιδιο τροπο τα συγκεντρωνουν κιολας.
Εχεις δει να γινεται οποιαδηποτε ιχνηλατιση επιβατων ως τωρα σε πλοιο?
Χαλαρωσε, μπατε σκυλοι αλεστε ειναι το σχεδιο.
 

maria91

Member
Μηνύματα
2.070
Likes
1.941
Στο λιμανι τα μοιραζουν σαν χαρτοπετσετες. Με τον ιδιο τροπο τα συγκεντρωνουν κιολας.
Εχεις δει να γινεται οποιαδηποτε ιχνηλατιση επιβατων ως τωρα σε πλοιο?
Χαλαρωσε, μπατε σκυλοι αλεστε ειναι το σχεδιο.
Κανουν θερμομετρησουλα ομως μη τους αδικειτε! :haha: :haha: παντως καλυτερα να το χει γραμμενο γιατι ακομα σιχτιριζω ολους εκεινους που δε το χαν γραμμενο και καναν ατελειωτη ουρα μεχρι να μπουμε....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.108
Μηνύματα
880.498
Μέλη
38.836
Νεότερο μέλος
ipagou

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom