Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Καλησπέρα παιδιά! Με την Ταϊλάνδη τι επικρατεί από θέμα καραντίνας? Είχα διαβάσει ότι σε μερικά μέρη της ήδη έχει αρθεί η 7ήμερη καραντίνα κατά την είσοδο και ότι εντός Οκτώβρη θα αρθεί και για άλλα μέρη, μέσα σε αυτά και Bangkok. Παρόλα αυτά στη skyscanner από ότι βλέπω αναφέρεται 7ήμερη καραντίνα για όλη την Ταϊλάνδη χωρίς καμία εξαίρεση. Γνωρίζει κανείς κάτι περισσότερο?
Η Ελλάδα φαίνεται στις 46 χωρες συμφωνα με Ministry of Affairs της Ταυλανδης απο τις οποιες επιτρέπεται η είσοδος χωρίς καραντινα.. Απαιτείται pcr πριν την αναχώρηση και κατα την αφιξη..

Ααα. Ναι να είναι εμβολιασμενοι!!!
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.199

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
Μόλις δοκίμασα να εκδώσω πιστοποιητικό σε αυτό το link και δουλεύει κανονικά. Ξαναδοκίμασε!
Προσπάθησε να κάνεις αποσύνδεση και σύνδεση ξανά με την εφαρμογή χρησιμοποιώντας κωδικούς taxis. Είχα και εγώ το ίδιο θέμα και μετά την επανασύνδεση, με άφησε να το εκδώσω.
Καλησπέρα. Δυστυχώς δεν μπορώ με τίποτα να το εκδώσω.

Screenshot_20211022-201406_Chrome.jpg


Με βλέπω να πηγαίνω στα ΚΕΠ.
 
Last edited by a moderator:

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.116
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
όταν μπεις στον σύνδεσμο που σου επισύναψα τι πατάς μετά;
Είσοδος στην υπηρεσία και κάνω Login με τα στοιχεία του Taxis και μου βγάζει κανονικά τα στοιχεία μου. Μετά επιλέγω έκδοση πιστοποιητικό εμβολιασμού και μετά για εμένα.
 

Sassenach77

Member
Μηνύματα
7.077
Likes
20.116
Επόμενο Ταξίδι
Τατζικιστάν
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γη του Πυρός
Είσοδος στην υπηρεσία και κάνω Login με τα στοιχεία του Taxis και μου βγάζει κανονικά τα στοιχεία μου. Μετά επιλέγω έκδοση πιστοποιητικό εμβολιασμού και μετά για εμένα.
Τότε πρέπει να πας σε ένα ΚΕΠ για να στο εκδώσουν
 
D

Delmem38110

Guest
Είσοδος στην υπηρεσία και κάνω Login με τα στοιχεία του Taxis και μου βγάζει κανονικά τα στοιχεία μου. Μετά επιλέγω έκδοση πιστοποιητικό εμβολιασμού και μετά για εμένα.
μια τελευταία προσπάθεια πριν πας ΚΕΠ, σβήσε όλα τα δεδομένα του ιστότοπου συμπεριλαμβανόμενων και των κουκις, κλείσε την εφαρμογή που κάνεις πλοήγηση, άνοιξε την ξανά και προσπάθησε.
το πρόβλημα ίσως δημιουργείτε επειδή κάνεις είσοδο στην ίδια πλατφόρμα με διαφορετικά user.
 

Thanos92

Member
Μηνύματα
1.961
Likes
6.412
Επόμενο Ταξίδι
Βαλτική
μια τελευταία προσπάθεια πριν πας ΚΕΠ, σβήσε όλα τα δεδομένα του ιστότοπου συμπεριλαμβανόμενων και των κουκις, κλείσε την εφαρμογή που κάνεις πλοήγηση, άνοιξε την ξανά και προσπάθησε.
το πρόβλημα ίσως δημιουργείτε επειδή κάνεις είσοδο στην ίδια πλατφόρμα με διαφορετικά user.
Δοκίμασα και από άλλον Browser και με διαφορετικό τρόπο ταυτοποίησης και μου δίνει το μήνυμα:

Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης

Θανουλη πες αλεύρι.. Το ΚΕΠ σε περιμένει 😂
 

adiaforos

Member
Μηνύματα
1.049
Likes
1.589
Δοκίμασα και από άλλον Browser και με διαφορετικό τρόπο ταυτοποίησης και μου δίνει το μήνυμα:

Δεν έχετε δικαίωμα πρόσβασης

Θανουλη πες αλεύρι.. Το ΚΕΠ σε περιμένει 😂
Για προσπάθησε να κάνεις copy-paste το link
Δηλώσεις | GOV.GR
μετά το αρχικό login. Και εμένα μου είχε βγάλει την πίστη το gov.gr , αλλά τελικά τα κατάφερα. Στην αρχή είχα και άλλο θέμα γιατί δεν είχα καταχωρήσει ή επαληθεύσει το κινητό, κάνε και αυτό αν δεν το έχεις κάνει (π.χ. κατά τη διαδικασία σύνταξης υπεύθυνης δήλωσης).
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Καλημέρα. Πετάω για Στοκχόλμη την Πέμπτη. Δε βγάζω άκρη με αυτό το plf. Είναι ελληνική πατέντα αυτό μόνο? Το βγάζεις για να μπεις Ελλάδα? Το καλοκαίρι στο πήγαινε Βουλγαρία δε βγάλαμε κάτι τέτοιο αλλά στο γυρισμό ήταν απαραίτητο
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.661
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom