Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Καλημέρα. Πετάω για Στοκχόλμη την Πέμπτη. Δε βγάζω άκρη με αυτό το plf. Είναι ελληνική πατέντα αυτό μόνο? Το βγάζεις για να μπεις Ελλάδα? Το καλοκαίρι στο πήγαινε Βουλγαρία δε βγάλαμε κάτι τέτοιο αλλά στο γυρισμό ήταν απαραίτητο
Μπορεί και να είναι ελληνική πατεντα πλάκα πλάκα, δεν ξερω ποιος το εβγαλε πρώτος...
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409

fotast

Member
Μηνύματα
9.337
Likes
14.200
΄Εστω ότι είναι πρώτο ή δεύτερο ή τρίτο..Τι σημασία έχει και γιατί είναι τόσο ζόρι(πως θα συμπληρωθεί,πότε θα συμπληρωθεί,πόσα θα συμπληρωθούν κτλ) δεν μπορώ να το καταλάβω..Μια φόρμα είναι....+10 έχω συμπληρώσει χωρίς πρόβλημα...Προτιμώ ταξίδια με plf παρά καθόλου ταξίδια...
 

vanda

Member
Μηνύματα
875
Likes
4.171
Επόμενο Ταξίδι
Βρυξέλλες ξανά
Ονειρεμένο Ταξίδι
Βιετνάμ και Αργεντινή
Μπορεί και να είναι ελληνική πατεντα πλάκα πλάκα, δεν ξερω ποιος το εβγαλε πρώτος...
Εμάς μας ζήτησαν να το συμπληρώσουμε και στο αεροπλάνο πηγαίνοντας από Αθήνα προς Παρίσι, πάντως. (Άσχετα με της επιστροφής που το είχαμε έτοιμο ηλεκτρονικά και εκτυπωμένο, ήδη)

Να έχετε στυλο διαθέσιμο στις πτήσεις, πάντα!
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409
Εμάς μας ζήτησαν να το συμπληρώσουμε και στο αεροπλάνο πηγαίνοντας από Αθήνα προς Παρίσι, πάντως. (Άσχετα με της επιστροφής που το είχαμε έτοιμο ηλεκτρονικά και εκτυπωμένο, ήδη)

Να έχετε στυλο διαθέσιμο στις πτήσεις, πάντα!
Αυτό είναι κάτι που το ζητάει η Γαλλία (δεν έχει να κάνει με την Ελλάδα), απλά η διαδικασία δε γίνεται εκ των προτέρων, αλλά εντός του αεροπλάνου.
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Εν τέλη επειδή κανείς δε μου απάντησε το θέλει μόνο για να γυρίσω Ελλάδα αλλά για να πάω όχι ? 😛😂
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Εν τέλη επειδή κανείς δε μου απάντησε το θέλει μόνο για να γυρίσω Ελλάδα αλλά για να πάω όχι ? 😛😂
Συμπληρώνεις ενα statement οτι ολα καλα πριν πας και οτι συμμορφωνεσαι και μπλα μπλα μπλα... Κάποιοι το εκτυπώνουν απο πριν.. Θεωρητικά αυτο θέλει για να το δείξεις πριν επιβιβαστείς.. . Νομιζω στο δίνουν κι εκεί πάντως αν δεν εχεις...
 

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.552
Likes
12.363
Επόμενο Ταξίδι
?
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ν. Αμερική
Εν τέλη επειδή κανείς δε μου απάντησε το θέλει μόνο για να γυρίσω Ελλάδα αλλά για να πάω όχι ? 😛😂
Ναι χρειάζεται για να επιστρέψεις Ελλάδα. Μπορείς να το συμπληρώσεις και πριν φυγεις, όσο καιρό θέλεις πιο πριν. Για να μπεις στη χώρα προορισμού σου θα κοιτάξεις τι ορίζει η χώρα ως προυπόθεση.
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Συμπληρώνεις ενα statement οτι ολα καλα πριν πας και οτι συμμορφωνεσαι και μπλα μπλα μπλα... Κάποιοι το εκτυπώνουν απο πριν.. Θεωρητικά αυτο θέλει για να το δείξεις πριν επιβιβαστείς.. . Νομιζω στο δίνουν κι εκεί πάντως αν δεν εχεις...
Ευχαριστωωω!!
 

Alex Loco

Member
Μηνύματα
336
Likes
1.729
Επόμενο Ταξίδι
🇫🇮
Ονειρεμένο Ταξίδι
Pamir highway
Ναι χρειάζεται για να επιστρέψεις Ελλάδα. Μπορείς να το συμπληρώσεις και πριν φυγεις, όσο καιρό θέλεις πιο πριν. Για να μπεις στη χώρα προορισμού σου θα κοιτάξεις τι ορίζει η χώρα ως προυπόθεση.
Για Ελλάδα το ήξερα για τη Σουηδία δεν είχα ιδέα αλλά είδα ότι δεν υπάρχει καν η χώρα σαν επιλογή στο σάιτ περί plf η κάτι. Ευχαριστώ πολύ πάντως !!!
 

Hayate

Member
Μηνύματα
838
Likes
5.105
Επόμενο Ταξίδι
Oπου δεν κανονιζουμε..
Ονειρεμένο Ταξίδι
Hokkaido χειμωνα
Μπερδέψαμε Σουηδία με Γαλλια λογω των post να είμαι ειλικρινης... Για Σουηδια την προηγούμενη εβδομαδα δεν ηθελε τπτ πριν ταξιδεψεις..
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.678
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom