Τα ταξίδια την επόμενη μέρα

Manos46

Member
Μηνύματα
586
Likes
2.452
Ονειρεμένο Ταξίδι
???
Καλημερα!!! Σε ευχαριστώ!! Βρήκα ένα αντίστοιχο άρθρο κ εγώ πρωί πρωί!!!! Τι να πω....σκέφτομαι να τα κλείσω...εμείς είμαστε εμβολιασμενη κ 99% θα έχουμε κάνει κ την 3η δόση(για να ταξιδεύω 25 δόσεις θα κάνω) για τα μικρά δεν ξέρω πως θα κινηθώ...μάλλον με pcr φεύγοντας από εδώ....κ εκεί βλέπουμε..
Εσείς προχωράτε με τα ταξίδια σας ?????
Εγώ φεύγω την Κυριακή για Βουδαπέστη και τη Δευτέρα έχω κλείσει μονοήμερη με τρένο για Μπρατισλάβα
 

rubi

Member
Μηνύματα
85
Likes
773
Ξερει κανενας τι ισχυει για το Λουξεμβουργο; θα ταξιδεψω τα χριστουγεννα! υπαρχει καποιο εγκυρο ενημερωμενο σαιτ;
 

Señor_Nada

Member
Μηνύματα
1.531
Likes
8.470
Ονειρεμένο Ταξίδι
Άβυσσος
Ξερει κανενας τι ισχυει για το Λουξεμβουργο; θα ταξιδεψω τα χριστουγεννα! υπαρχει καποιο εγκυρο ενημερωμενο σαιτ;
Τα κρούσματα ανεβαίνουν αλλά δεν υπάρχει κάτι νεότερο για τους τουρίστες προς το παρόν. Εγώ κοιτάω εδώ:

Visiting Luxembourg

Θα πάω στις 29 για μία διανυκτερευση. Για την ώρα δεν ανησυχώ.
 

rubi

Member
Μηνύματα
85
Likes
773
Τα κρούσματα ανεβαίνουν αλλά δεν υπάρχει κάτι νεότερο για τους τουρίστες προς το παρόν. Εγώ κοιτάω εδώ:

Visiting Luxembourg

Θα πάω στις 29 για μία διανυκτερευση. Για την ώρα δεν ανησυχώ.
Σε ευχαριστω πολυ! Ελπιζω να πανε ολα καλα!
 

Traveler5

Member
Μηνύματα
82
Likes
16
Έχει αλλάξει κάτι για τη συμπλήρωση του plf ? Μπορείς ακόμα να το συμπληρώσεις και πριν ακόμα αναχωρήσεις για το ταξίδι ή το θέλουν εντός κάποιων ωρών πρίν την άφιξη στην Ελλάδα?
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.626
Likes
50.300
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ονειρεμένο Ταξίδι
Περού τότε, τώρα, πάντα
Έχει αλλάξει κάτι για τη συμπλήρωση του plf ? Μπορείς ακόμα να το συμπληρώσεις και πριν ακόμα αναχωρήσεις για το ταξίδι ή το θέλουν εντός κάποιων ωρών πρίν την άφιξη στην Ελλάδα?
Καμία αλλαγή μέχρι προχθές.
 

Earth Citizen

Member
Μηνύματα
2.859
Likes
7.077
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ιαπωνία, Λίμνες Καναδά
Παραθέτω κάποιους συνδέσμους που χρησιμοποιώ αρκετά τελευταία και ενημερώνουν (μέσω των επίσημων πηγών κάθε χώρας) για τους τρέχοντες περιορισμούς εισόδου στην εκάστοτε χώρα. Αναφέρουν δηλαδή για εμβόλια, τεστ και ό,τι άλλο έγγραφο/διαδικαστικό πρέπει να κάνει κάποιος για να ταξιδέψει.
(Πιθανώς να έχουν ξαναγραφτεί κι από άλλους, αλλά όπως και να 'χει είπα να τα γράψω, μπορεί να φανούν χρήσιμα).

IATA - International Travel Document News
Where can I travel to? Travel Restrictions by Country | KAYAK
https://www.turkishairlines.com/en-gr/announcements/coronavirus-outbreak/travel-restrictions/
 

mavroudaki

Member
Μηνύματα
9
Likes
2
Μπορεί κανείς να ταξιδέψει Σουηδία και συγκεκριμένα Στοκχόλμη μόνο με εμβόλιο και χωρίς την απαίτηση επιπλέον τεστ; τι κατάσταση επικρατεί;
 

mourohavlos

Member
Μηνύματα
2.424
Likes
4.409

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.666
Μέλη
38.838
Νεότερο μέλος
Crimson_gr

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom