Τα χειρότερα και τα καλύτερα Hotel που έχουμε μείνει

dim kyr

Member
Μηνύματα
2.064
Likes
6.302
Ταξίδι-Όνειρο
Μπαγκλαντες
Υποθέτω αν αυτά βρίσκονται σε επαρχιακό δρόμο της Σομαλίας δεν υπάρχει πρόβλημα:D
 

North66

Member
Μηνύματα
4.303
Likes
5.039
Επόμενο Ταξίδι
Γεωργία
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία
Τελικα βρε παιδια μπορουμε να αναφερουμε ονομαστικα τα χειροτερα ξενοδοχεια η οχι?Γιατι ειχε γινει μεγαλη κουβεντα με τον Def πανω σε αυτο.
Γενικά ότι να'ναι... ενώ είχε γίνει συζήτηση να ΜΗΝ αναφέρονται τα χειρότερα ξενοδοχεία, συνεχίζει να υπάρχει θέμα όπου αναφέρονται χειρότερα ξενοδοχεία:rolleyes:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Είπαμε εκατό φορές ότι για hotels του εξωτερικού είμαστε πιο safe. Ελληνικά χοτέλς δε μπορούμε να αναφέρουμε, πόσες φορές να το πούμε ακόμα;
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Μα αυτο ειδα και γω σε καποια ποστ παραπανω και γιαυτο ρωτησα.Αναφερθηκε ονομα ελληνικου ξενοδοχειου.
 

getxowoman

Member
Μηνύματα
2.207
Likes
1.289
Μα αυτο ειδα και γω σε καποια ποστ παραπανω και γιαυτο ρωτησα.Αναφερθηκε ονομα ελληνικου ξενοδοχειου.

Απλα, αν βλεπετε κατι τετοιο, θα μπορουσατε να μας κανετε αναφορα το ποστ για να σβησουμε το ονομα.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Να το κανω τωρα δηλ..μπορω?
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
εγω παντως το καλυτερο ξενοδοχειο που εχω μεινει ηταν ενα πολυ ομορφο ζεστο και συμπαθητικο ξενοδοχειο - καραβακι στη Στοκχολμη!!! πεντακαθαρο, με πολυ ευγενικο προσωπικο, πολυ γραφικο-ομορφο και με ζεστο περιβαλλον!!! βασιλικο πρωινο, γευματα που στα μαγειρευαν οποτε τα ζητουσες, μπυρες και γενικα πολυ καλη εξυπηρετηση!!! το χειροτερο παλι ηταν ενα hostel στο Αμστερνταμ που ειχαμε μεινει κανα εναμιση χρονο πριν... 20 ατομα θαλαμος πενταβρωμικο με διαφορα εντομα και..."μυρωδατη" τουαλετα!!!αξεχαστο...αλλα ειχαμε κανονησει απο το internet αλλα βρηκαμε...ασ 'τα να παν!!!(ειχαμε κανονησει private και βρεθηκαμε σε θαλαμο 20 ατομων και το στεγασμενο παρκιν που υποτιθεται οτι ειχε το hostel δωρεαν ηταν ενα υπαιθριο μετα πληρωμης καμια 5-6 χιλιομετρα μακρια!!!!!!!!!!):shock:
 

papatya

Member
Μηνύματα
55
Likes
13
Ταξίδι-Όνειρο
Ν.Πασχα-Ανταρκτική
Το καλύτερο πού έμεινα ήταν στο Saint Martin by Lofer στην Αυστρία. Κάστρο τού 13ου αιώνα, με ζωγραφιστά ταβάνια, επίπλωση εποχής, κρεβάτια με ουρανό καί θέα στον καταπράσινο κήπο με συντριβάνια καί αγάλματα.

Το πιο ωραιο ξενοδοχείο που έχω μείνει..Ποπο τι μου θύμισες τώρα!!!!!!σα παραμύθι ήταν,εγώ το χα επισκεφτεί Χριστούγεννα και όλος ο κήπος ήταν χιονισμένος....
Το χειρότερο στο Πήλιο,είοδαμε όταν φτασαμε κάποιον στη ρεσεψιόν, τον πληρώσαμε, και απο τότε ήταν σα να μασταν μόνοι σ όλο το ξενοδοχείο , δεν ξαναεμφανίστηκε ποτέ κανείς και η ρεσεψιόν πάντα άδεια:shock:..είμασταν και στη μέση του πουθενά!
 

lina

Member
Μηνύματα
24
Likes
1
Ταξίδι-Όνειρο
ΣΚΩΤΙΑ
το καλυτερο μεχρι στιγμης movenpick στη ζυριχη.μες στη χλιδα.3 κοριτσια σε ενα τρικλινο,καταλαβαινετε τι χαμος με ρουχα και καλλυντικα.ε οταν γυρισαμε απο ξεναγηση,τα ρουχα μας ηταν διπλωμενα και τα καλλυντικα αντι για διασπαρτα ηταν σε σειρα ανα μεγεθος...:clap::clap:
και το χειροτερο στην ibiza hotel barcelo.υποτιθεται 3 αστερων αλλα ουτε ψυγειο δεν ειχε και το διπλο κρεβατι ηταν δυο μονα ενωμενα...ελεος.. γ@#$* τους ισπανους!!!
 

marianino

Member
Μηνύματα
276
Likes
83
Ταξίδι-Όνειρο
οποιοδήποτε!!
το καλύτερο ήταν το piazza venezia hotel στη Ρώμη και το acrotel velvet στο Βερολίνο...τώρα όσον αφορά το χειρότερο δεν μού έχει τύχει ακόμα να πάω σε κάποιο ξενοδοχείο που να είναι τόσο χάλια...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.928
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom