Τελος για την Winehouse

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Το 27 αναφέρεται επειδή κι άλλοι τραγουδιστές -ΤΕΡΑΣΤΙΟΙ -κατ' εμέ και καμία σύγκριση με την κατά τ' άλλα καλλίφωνη Amy, πέθαναν στα 27 τους χρόνια.
Ανάμεσά τους, Jim Morrison, Janis Joplin, Jimi Hendix και φυσικά ο Curt Cobain.
Για του λόγου το αληθές:

The Forever 27 Club

Μα ο Jim δεν έχει πεθάνει. Ζει σε μακρινό και άγνωστο μέρος. Νομίζω μαζί με τον Elvis. Και ίσως σύμφωνα με κάποιες θεωρίες και με το ...Χίτλερ.
Ή μήπως όχι ? :roll:
 

dmdoc

Member
Μηνύματα
1.413
Likes
899
ρε συ πας καλά ή να κάνω α?
Να κάνεις α!!!!
...γιατί από ότι κατάλαβα κάθε μέρα έχεις πένθος για τα κακά που συμβαίνουν στον κόσμο...
Η κοπέλα είχε ταλεντάρα και φάνηκε από τα 5 grammy.Και αυτό είναι το δυστυχές,ότι θα μπορούσε να είχε μια ολόκληρη ζωή να απολαύσουμε το ταλέντο της και-πιθανώς-να εντασσόταν και στο πάνθεον των λίγων.
Και επειδή βαριέμαι να απαντώ σε προκλητικούς...Ζιγκουάλλα λόγια να αγαπιόμαστε...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Να κάνεις α!!!!
...γιατί από ότι κατάλαβα κάθε μέρα έχεις πένθος για τα κακά που συμβαίνουν στον κόσμο...
Η κοπέλα είχε ταλεντάρα και φάνηκε από τα 5 grammy.Και αυτό είναι το δυστυχές,ότι θα μπορούσε να είχε μια ολόκληρη ζωή να απολαύσουμε το ταλέντο της και-πιθανώς-να εντασσόταν και στο πάνθεον των λίγων.
Και επειδή βαριέμαι να απαντώ σε προκλητικούς...Ζιγκουάλλα λόγια να αγαπιόμαστε...

dmdoc, άργησες...
Το "παιχνίδι" τελείωσε νωρίτερα σήμερα το πρωί. Μην ξαναανοίγεις πληγές...
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.038
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Εμένα θα μου εξηγήσει κανείς ποιά ήταν αυτή η Winehouse γιατί δεν έχω ιδέα? (Ναι το ομολογώ, δεν παρακολουθώ τις εξελίξεις στη μουσική τα τελευταία χρόνια). Είναι κάποιο τραγούδι της γνωστό?
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης

Δύο από τα πιο γνωστά.
 
Last edited by a moderator:

fanoula_k

Member
Μηνύματα
13
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Χαλκιδική
Ταξίδι-Όνειρο
Χριστούγεννα στο Παρίσι
'Οντως πολύ κριμα...
Μακάρι κάποτε, ευχομαι σύντομα, κανενας άνθρωπος να μην κάνει τετοιου ειδους καταχρήσεις!
Ειδικότερα τα νέα παιδια..
 

Borealis

Member
Μηνύματα
3.817
Likes
7.700
Εμένα θα μου εξηγήσει κανείς ποιά ήταν αυτή η Winehouse γιατί δεν έχω ιδέα? (Ναι το ομολογώ, δεν παρακολουθώ τις εξελίξεις στη μουσική τα τελευταία χρόνια). Είναι κάποιο τραγούδι της γνωστό?
Αμάν ρε Taver(n) αν δεν ξέρεις την Winehouse τι ξέρεις?
 

Vally

Member
Μηνύματα
98
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
Λονδίνο (;)
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΥ,Καραϊβική, Μαρόκο
Άσ' το Αντώνη... Μπήκα κι εγώ να διαβάσω τί έχασα και βαρέθηκα να βλέπω "Αυτό το μήνυμα διαγράφηκε". :haha:
Λέω "Ααα! Τώρα ναι! Συνεννοηθήκαμε ως φόρουμ!" :haha::haha:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.038
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αμάν ρε Taver(n) αν δεν ξέρεις την Winehouse τι ξέρεις?
Τι να πω, μια και αναφέρθηκαν, έχω επισκευτεί τον τάφο του Jim και έχω κάνει τις βόλτες μου στη γειτονιά της Joplin έξω από το παλιό της σπίτι, αλλά τη Winehouse δεν την ήξερα (ΟΚ, είχα ακούσει ένα της τραγούδι χωρίς να ξέρω ποιά το λέει).
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Δινω ένα μπουκάλι τσικουδιά δίλιτρο σε όποιον μου στείλει τα σβησμένα μηνύματα.:rolleyes:
Μονο σοβαρές προτάσεις..
Αποκλείονται οι μεσάζοντες!!:cool::cool:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.218
Μηνύματα
883.974
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom